SILYMARIN DUO - DA VINCI cps 1x30 ks
(83%)
SILYMARIN DUO - DA VINCI cps 1x30 ks

Zloženie, užívanie, účinky

SILYMARÍN DUO obsahuje extrakt z pestreca mariánskeho (Silybum marianum) a šišiaka bajkalského (Scutellaria baicalensis). Účinné sú flavonolignany zo semien pestreca (silybín, izosilybín, silydianín a silychristín). Pri výrobe sa používa galenická úprava, vďaka ktorej je pomocou sacharidu cyklodextrínu a diétnej vláknine zvýšená biologická dostupnosť a antioxidačná účinnosť. Spôsob použitiaPrípravok sa užívajte v množstve 1x denne 1 kapsula. V prípade potreby zvýšenej ochrany pečene je možné prvých 14 dní užívať 2 kapsuly denne. Vhodné pre diabetikov. Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporučené denné dávkovanie.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o SILYMARIN DUO - DA VINCI cps 1x30 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 10,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka SILYMARIN DUO - DA VINCI cps 1x30 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s SILYMARIN DUO - DA VINCI cps 1x30 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy