SILYMARIN DUO - DA VINCI cps 60+30 (90 ks)
(78%)
SILYMARIN DUO - DA VINCI cps 60+30 (90 ks)

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok je kombináciou extraktov dvoch bylín pestreca mariánskeho (Silybum marianum) a šišiaka bajkalského (Scutellaria baicalensis). Účinné sú flavonolignany zo semien pestreca (silybín, izosilybín, silydianín a silychritín) a baicaleín z koreňa šišiaka. Spôsob použitiaOdporúčané denné dávkovanie 1 tobolka denne. V prípade potreby je možné prvých 14 dní užívať 2 tobolky denne.   Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vhodné aj pre diabetikov. Skladovať mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej ;

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o SILYMARIN DUO - DA VINCI cps 60+30 (90 ks) myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 18,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka SILYMARIN DUO - DA VINCI cps 60+30 (90 ks)

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s SILYMARIN DUO - DA VINCI cps 60+30 (90 ks) spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy