Ladylab Fat Killer prírodný spaľovač tukov – recenzia, test, skúsenosti, cena

Cesta za zdravšou a štíhlejšou postavou je niekedy zložitá. Alfou a omegou je úprava stravy, pitný režim a pravidelný pohyb. No čo ak sa výsledky predsa len nedostavujú alebo sa nedostavujú tak rýchlo, ako by ste si želali?

Ladylab Fat Killer – spaľovač tukov s prírodným zložením

Pomôcť môžu aj spaľovače tukov vo forme výživových doplnkoch. V tejto recenzii si predstavíme Ladylab Fat Killer – silný spaľovač tukov s prírodným zložením.

Spaľovač tukov Ladylab Fat Killer si môžete pohodlne zakúpiť v ✅ internetovej lekárni mojalekaren.sk.

Čo je Ladylab Fat Killer

Pri chudnutí sú dôležité najmä 2 veci – úprava jedálnička a cvičenie. No stane sa, že aj pri zdravšej a menej kalorickej strave kilá nejdú dole a na cvičenie niekedy jednoducho nemáme dostatok energie. Práve vtedy je vhodné si pomôcť spaľovačom tukov, akým je Fat Killer. Fat Killer je silný a účinný spaľovač vyvinutý odborníkmi presne pre potreby žien, ktoré potrebujú pomôcť s reguláciou telesnej hmotnosti.

Prípravok je nabitý prírodnými, no účinnými zložkami, ako citrus aurantium, guarana, kofeín, zelený čaj, L-karnitín, čierne korenie a chróm. Tieto látky sú známe svojimi schopnosťami regulovať telesnú hmotnosť, chuť do jedla a spaľovanie tukov. Kofeín, zelený čaj a guarana zase dokážu výborne dodať energiu a zvýšiť výkon pri cvičení, čo ocenia najmä tí, ktorí cvičia večer po práci a pre ktorých je dokopať sa k cvičeniu o niečo ťažšie.

Ladylab Fat Killer sa užíva jednoducho – stačí užiť jednu kapsulu denne a zapiť ju dostatočným množstvom vody. V deň tréningu sa kapsula užíva 15 minút pred tréningom a v ostatné dni najlepšie ráno po jedle. Energetická hodnota prípravku je nízka – v 100 g je len 12 kcal.

Zloženie

 • Citrus aurantium – divoký pomaranč je známy svojimi bielymi kvetmi, voňavými plodmi i prospešnými účinkami a využitím v tradičnej čínskej medicíne. Obsahuje totiž látku synefrín, ktorá sa používa na podporu spaľovania tukov a redukciu hmotnosti. Látka má navyše povzbudivé účinky, dodáva energiu a vitalitu, no bez nežiaducich účinkov, akými je búšenie srdca. Synefrín zvyšuje metabolizmus tukov a pomáha udržiavať primeranú telesnú hmotnosť. Zároveň prispieva k upokojeniu a relaxáciu a môže pomôcť uvoľniť aj svalové kŕče.
 • Extrakt z guarny – guarana je známa predovšetkým svojimi povzbudzujúcimi účinkami. Nachádza sa v nej dvakrát toľko kofeínu ako v káve, a navyše ho uvoľňuje postupne, v priebehu niekoľkých hodín, vďaka čomu povzbudí oveľa dlhšie. Obsahuje aj vitamíny B, C, rastlinné silice a ďalšie prospešné látky, ktoré spolu s kofeínom prispievajú k zlepšeniu fyzického výkonu. Okrem fyzického výkonu zlepšuje spaľovanie tukov, pretože zrýchľuje metabolizmus, čím podporuje redukciu hmotnosti.
 • Kofeín – najznámejším účinkom kofeínu je jeho povzbudivý účinok. Ranná káva vás preberie a pomôže lepšie sa sústrediť, no tento efekt sa dá využiť aj pri cvičení. Kofeín totiž prispieva k zvýšeniu energie a výdrže pri cvičení, preto si budete môcť zacvičiť dlhšie a efektívnejšie, čo prispeje k redukcii hmotnosti. Kofeín navyše podporuje metabolizmus tukov, čím prispieva k ich spaľovaniu. Určite poteší aj fakt, že kofeín dokáže znížiť chuť do jedla, vďaka čomu sa budete cítiť sýtejší po dlhšiu dobu.
 • Extrakt zo zeleného čaju – zelený čaj je obľúbený nápoj počas diét. Je výbornou alternatívou kávy nielen kvôli jeho povzbudivým účinkom, ale aj príjemnej chuti. Obsahuje kofeín, antioxidanty a množstvo prospešných látok, vďaka čomu spomaľuje vstrebávanie tukov, zrýchľuje metabolizmus, pomáha pri spaľovaní kalórií a preukázateľne znižuje cholesterol. Zelený čaj má povzbudzujúce účinky, ktoré podporujú fyzický výkon, čo oceníte pri cvičení aj sústredení sa na prácu.

Ladylab Fat Killer obsahuje extrakt zo zeleného čaju

 • L-karnitín – je obľúbenou zložkou výživových doplnkov pre športovcov. Má totiž niekoľko skvelých účinkov, ktoré vás určite potešia. L-karnitín je výbornou podporou pri chudnutí, podporuje metabolizmus tukov a redukciu hmotnosti. Športovci ocenia, že dokáže podporiť budovanie svalovej hmoty, zmierniť svalové bolesti a kŕče po športovom výkone a urýchliť regeneráciu svalov. L-karnitín prispieva k zlepšeniu športového výkonu a efektívnejšiemu využitiu sacharidov.
 • Extrakt z čierneho korenia – je známy svojím pozitívnym účinkom na tráviaci trakt a schopnosťou podporiť zažívanie. Jeho štipľavá chuť dokáže zvýšiť telesnú teplotu, zahriať telo a tým naštartovať spaľovanie tukov. Čierne korenie tak pomáha pri redukcii hmotnosti, no to nie je jeho jediná výhoda. Vaše cvičenie bude efektívnejšie, ak pred ním užijete čierne korenie. Pre tých, ktorí chcú schudnúť, je dobrou správou, že pri cvičení sa vďaka čiernemu koreniu spaľujú tuky omnoho efektívnejšie.
 • Chróm pikolinát – ako stopový prvok sa bežne vyskytuje v strave, najmä v mäse, cesnaku či korení. Je známy ako spaľovač tukov, pretože podporuje zrýchlenie metabolizmu tukov a tým reguluje telesnú hmotnosť. Zároveň podporuje správne využitie makroživín. Je známy aj reguláciou hladiny cukru v krvi, reguláciou cholesterolu a podporou budovania svalovej hmoty. Jeho účinky sa zvyšujú, ak sa užíva spolu s vitamínom C.

Účinky

 • Pomáha naštartovať metabolizmus,
 • prispieva k spaľovaniu tukov,
 • zrýchľuje premenu tukov na energiu,
 • podporuje redukciu hmotnosti,
 • má stimulačný účinok,
 • dodáva energiu,
 • zlepšuje výkon pri cvičení.

Vedľajšie účinky a upozornenia

Ladylab Fat Killer neobsahuje alergény a výrobca neudáva žiadne vedľajšie účinky. Upozorňuje však, že výživový doplnok obsahuje vysoké množstvo kofeínu, čo je nevhodné pre ľudí s vysokým krvným tlakom a ochorením srdca. Fat Killer je tiež nevhodný pre deti a mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok nepredstavuje náhradu pestrej stravy. Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula denne a toto dávkovanie sa nesmie prekračovať. Aj keď neboli uvedené vedľajšie účinky, používatelia sa vo svojich skúsenostiach podelili o vedľajšie účinky, ktoré zažili. Najčastejšie išlo o pálenie záhy, búšenie srdca, odpadávanie a nevoľnosť.

Ladylab Fat Killer – najsilnejší spaľovač tukov na svete?

Cena

Výživový doplnok Ladylab Fat Killer je možné zakúpiť vo vybraných internetových a kamenných lekárňach a obchodoch zameraných na zdravú výživu. V internetových obchodoch sa cena 60 ks balenia pohybuje v rozmedzí od 20 do 29,50 eura. Pri odporúčanom dávkovaní 1 kapsula denne vystačí balenie na 2 mesiace. Ladylab Fat Killer je možné dostať aj vo väčšom 120 ks balení, ktorého cena sa pohybuje okolo 46,10 eura.

Skúsenosti

Ladylab Fat Killer si vyskúšalo už množstvo zákazníkov, ktorí sú s týmto produktom prevažne spokojní a k jeho užívaniu sa radi vracajú. Oceňujú predovšetkým jeho kvalitné zloženie, odpozorované výsledky a zvýšenie výkonu pri cvičení. V rámci balenia mnohé dámy ocenili jeho ružovú farbu, no ďalšie skritizovali vôňu tabliet, ktoré podľa nich zapáchajú. Aj pri veľkosti tabliet panovala nezhoda – kým niektoré užívateľky spomenuli, že sú primerane veľké a prehĺtajú sa bez problémov, iná skupina tvrdila, že majú s užívaním problém, no časom si na ne zvykli.

Väčšina užívateliek spomenula, že pri užívaní Fat Killer im pri cvičení a úprave stravy išla váha pekne dole. Pochvaľovali si ho aj tie dámy, ktoré sa pri chudnutí stretli s tým, že v určitom bode im váha zastala a kilá jednoducho nešli dole. Pri užívaní Fat Killer im však váha napokon začala opäť klesať. Okrem váhy tento prípravok pomohol užívateľkám aj s výkonom pri cvičení. Užívateľka Lucka uviedla, že má pri cvičení viac energie, vďaka čomu vydrží dlhšie cvičiť. Niekoľko užívateliek zas tvrdilo, že ich prípravok nabudí k cvičeniu, aj keď sa za normálnych okolností do toho musia nútiť. V spojitosti s cvičením zaznamenalo niekoľko užívateľov aj zvýšené potenie.

Recenzie a skúsenosti so spaľovačom tukov Ladylab Fat Killer

Tak, ako pri každom prípravku, aj v tomto prípade sa našli užívatelia s negatívnymi skúsenosťami. Pri užívaní buď nezaznamenali žiadne účinky čo sa týka výkonu či redukcie hmotnosti, alebo im tento prípravok jednoducho nesadol. Ťažkosti, ktoré najčastejšie spomínali, boli pálenie záhy, búšenie srdca, nevoľnosť a omdlievanie. Pri užívaní netreba zabudnúť, že tento prípravok obsahuje vysoké množstvo kofeínu, čo sa u niektorých ľudí môže prejaviť búšením srdca, zvýšením tlaku a nevoľnosťou.

Záverečné zhodnotenie

Prípravok Ladylab Fat Killer patrí k najsilnejším a najúčinnejším spaľovačom tukov na trhu. Látky, ktoré obsahuje, majú preukázateľný vplyv na redukciu hmotnosti, čo potvrdilo aj množstvo pozitívnych recenzií. Účelom tohto prípravku je však aj stimulovať, zvýšiť energiu a výkon pri športe a docieliť tak efektívnejší tréning. Kvôli tomu má prípravok vysoký obsah kofeínu. Kofeínu by sa mali vyhýbať ľudia s vysokým krvným tlakom a problémom so srdcom, no ovplyvňuje napríklad aj stav úzkosti. Preto výber spaľovača dôkladne zvážte. Ladylab Fat Killer má však skutočne množstvo pozitívnych ohlasov a mnohé užívateľky hlásia nielen úbytok hmotnosti, ale aj viac energie pri cvičení.

Zobraziť produkty v kategórií:


Autor článku

 Stanislava Havrilová

Moje záľuby sa vždy točili okolo kreatívnych činností a jazyka. Bavilo ma kresliť, maľovať, písať a učiť sa cudzie jazyky. Aj to ma doviedlo k...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Aký spaľovač tukov je najsilnejší? Najlepšie spaľovače tukov – recenzieAký spaľovač tukov je najsilnejší? Najlepšie spaľovače tukov – recenzie

Spaľovače tukov dokážu efektívne podporiť metabolizmus a nakopnúť ho k rýchlejšiemu spaľovaniu. Aké spaľovače tukov sú na trhu dostupné, ktoré účinné látky obsahujú, ako tieto prípravky...

Najlepšie proteíny na chudnutie, pribratie, na rast svalov – srvátkový, sójový, konopný či hrachovýNajlepšie proteíny na chudnutie, pribratie, na rast svalov – srvátkový, sójový, konopný či hrachový

Prevedieme vás všetkými bežne dostupnými proteínmi, prezradíme vám všetko o ich benefitoch aj temných úskaliach, pozrieme sa na ich správne dávkovanie.

Joga pre deti i tehotné – benefity, účinky, vplyv na zdravieJoga pre deti i tehotné – benefity, účinky, vplyv na zdravie

Aké sú skutočné benefity jogy, pre koho je vhodná a aký druh jogy je vhodný pre vás? Poďme sa na to pozrieť.