Moringa & Rhodiola Vianutra – recenzia a vaše skúsenosti

Hľadáte kvalitný výživový doplnok? Prípravok Moringa & Rhodiola má širokú radu pozitívnych účinkov na ľudský organizmus a pre jeho obľúbenosť sme sa rozhodli pripraviť si komplexného sprievodcu týmto produktom.

Moringa & Rhodiola - recenzia výživového doplnku

Oboznámime vás s jeho účinkami, zložením alebo skúsenosťami a recenziami užívateľov.

Výživový doplnok Moringa & Rhodiola si objednajte z ✅ oficiálneho eshopu

Príčiny slabej imunity

Mnohí ľudia v dnešnej dobe trpia slabou imunitou, nedostatkom vitamínov, minerálov a ďalších zdraviu prospešných látok. To je spôsobené aj nevyváženou stravou. Niekedy je náročné urobiť si jedálniček obsahujúci všetky látky a živiny, ktoré naše telo potrebuje. Práve preto sú veľmi rozšírené a obľúbené výživové doplnky.

Je však dôležité mať na pamäti, že produkty na posilnenie imunity slúžia len ako doplnok riadnej stravy a v žiadnom prípade ju nenáhradzajú. Pre správny chod organizmu musíte tieto dva elementy, stravu a doplnky, v rozumnej miere kombinovať.

Slabá imunita? Riešením je aj Moringa

Čo je Moringa

Produkt Moringa & Rhodiola je výživový doplnok, ktorý je určený len pre dospelých. Jeho špecifikum a hlavne najväčšia výhoda spočíva hlavne v zložení. Je založený na naturálnej báze a na ľudský organizmus má celú radu pozitívnych účinkov.

Odporúčanie dávkovanie: 1-2 kapsuly denne, po jedle. Neodporúča sa užívať pred spaním.

Zloženie a dávkovanie

Moringa & Rhodiola sa obľube teší najmä vďaka svojmu zloženiu. Moringa olejodárna (Moringa Oleifera) je často považovaná za najbohatší prírodný zdroj živín – obsahuje dôležité aminokyseliny, antioxidanty, protizápalové a ďalšie iné látky.

Kombináciu dotvára Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea), ktorá je zase najsilnejším prírodným adaptogénom. Už samy osebe majú tieto zložky výborné účinky na telo a práve preto je ich kombinácia natoľko priaznivá. To sa, samozrejme, patrične odráža aj na mierne zvýšenej cene.

1 kapsula obsahuje (Moringa):

 • Minerálne látky: Fosfor, horčík, vápnik, zinok a železo
 • Vitamíny: C, B3, A a ďalšie iné
 • Aminokyseliny: Cystín, metionín a esenciálne AMK

Moringa Oleifera má výborné účinky na organizmus

1 kapsula obsahuje (Rhodiola):

 • Flavonoidy, salidrosidy, terpény, organické kyseliny (najmä citrónovú a jablčnú)
 • Minerály a stopové prvky

Výhodou je, že produkt neobsahuje žiadne umelé farbivá, lepok, príchute alebo rôzne alergény ako sú orechy, sója, laktóza či arašidy.

Účinky

Zoznam účinkov, ktorý tento doplnok ponúka, je skutočne pestrý. Tu sú vybrané tie najdôležitejšie:

 • V prvom rade posilňuje imunitu a dostáva do tela potrebné vyživujúce látky.
 • Urýchľuje rekonvalescenciu a podporuje regeneračné procesy.
 • Má silné antioxidačné účinky, takže chráni pred toxickými látkami, zároveň podporuje detoxikáciu organizmu.
 • Pomáha vyrovnať sa so stresom.
 • Pôsobí proti depresii, úzkostiam alebo únave.
 • Funguje ako stimulátor, čiže pomáha zvyšovať fyzický a psychický výkon.
 • Nastoľuje telovú rovnováhu a tiež dodáva pocit harmónie a pohody.

Cena a upozornenia

Moringa & Rhodiola sa obvykle predáva v baleniach po 60 kapusliach. Ceny záležia, pochopiteľne, od konkrétneho predajcu, no najčastejšie sa pohybujú v intervale od 18 € do 24 €.

Vianutra Moringa and Rhodiola. Najlepšia na trhu

Produkt nemá žiadne vedľajšie účinky – je však vhodný len pre dospelých. Tehotné a dojčiace matky by konzumáciu mali rozhodne prekonzultovať so svojím lekárom. Ak počas užívania dôjde k alergickým reakciám, podráždenosti alebo nespavosti, tak tabletky vysaďte.

Skúsenosti a recenzie

V hodnoteniach zákazníkov si tento produkt vedie skutočne dobre a môžeme skonštatovať, že ide o výborný doplnok riadnej rozmanitej stravy. Je vhodný pre všetkých, ktorí majú problém so slabou imunitou, bývajú často chorí alebo do tela nedostávajú dostatok živín a vitamínov.

Moringha - skúsenosti a recenzie na Heureka.sk

Alternatívne produkty

Trh s výživovými doplnkami alebo produktami na posilnenie imunity je skutočne bohatý a ak vo vašej lekárni nenájdete tento konkrétny, tak vám lekárnik určite bude vedieť odporučiť nejaký iný. Dobrou alternatívou za Moringu je napríklad Flex Care, v ktorom je tiež obsiahnuté široké spektrum telu prospešných látok.

Záverečné zhrnutie

Moringa & Rhodiola je dobrý výživový doplnok, ktorý v sebe zahŕňa dve prírodné látky s množstvom účinkov na ľudský organizmus. K tomu neobsahuje prakticky žiadne alergény. Bohužiaľ, nie je vhodný pre deti. Podporuje imunitu a pomáha aj po psychickej stránke.Publikované dňa: 10.04.2019
Hodnotenie článku:
(94.4%)

Autor článku

Jaro Uram

K písaniu článkov som sa dostal už na gymnáziu a za tých pár rôčkov sa z toho vyvinulo skvelé hobby a mám v pláne ho naplno rozvíjať aj naďalej. Na...


Komentáre

10/04/2019 21:04
Vanesa

Objednala som si jedno balenie, tak som zvedava na ucinky, mate niekto pozitivne skusenosti?

10/04/2019 21:40
Deni

Mna to zbavilo unavy, uvidim ako to pomoze z dlhodobeho hladiska, ale pocas skuskoveho je to pomocnik.

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Biele škvrny na nechtoch u detí, dospelých a v tehotenstve. Príčiny a liečba Biele škvrny na nechtoch u detí, dospelých a v tehotenstve. Príčiny a liečba

Pozastavili ste sa niekedy nad tým, prečo sa vám robia biele škvrny na nechtoch na rukách? Čo presne tieto škvrny znamenajú a ako za ich zbaviť, aby ste mali opäť krásne nechty, vám...

Ako vybrať kliešťa, aby hlavička kliešťa nezostala v koži Ako vybrať kliešťa, aby hlavička kliešťa nezostala v koži

„Ako vybrať kliešťa?“ Práve toto je najčastejšia otázka v prípade, že kliešťa si na svojom tela skutočne nájdeme. Čo keď sa nepodarí kliešťa vybrať? Ako vybrať kliešťa mačke alebo psovi?...

Krvácanie z nosa nielen u detí – príčiny, liečba, vitamíny Krvácanie z nosa nielen u detí – príčiny, liečba, vitamíny

Čo je dôvodom krvácania z nosa? Ide o bežnú záležitosť? Kedy treba vyhľadať lekára? O dôvodoch krvácania z nosa i o tom, ako ho zastaviť, sa dozviete v článku.