Pharma FSC Choco prášok na chudnutie – Ako pomáha pri chudnutí?

Hľadáte prostriedok, ktorý zrýchli váš metabolizmus a pomôže vám schudnúť? Pokiaľ ste už vyskúšali všetky možné dostupné prostriedky – tabletky na chudnutie či čaje na chudnutie a nič, potom je načase vyskúšať niečo nové.

CHoco power slim čokoládový prášok na chudnutie

Okrem diéty a intenzívnejšieho pohybu môže k zhadzovaniu prispieť aj pitie nápoja na chudnutie. Choco Power Slim – prášok na prípravu nápoja na chudnutie vám pomôže spáliť viac kalórií. Na akom princípe funguje?

Dlhodobo výhodnú cenu tohto prášku na chudnutie ponúka online lekáreň pilulka.sk!

Účinky prípravku

Doplnok stravy na prípravu nápoja na chudnutie má viacero klinicky preukázaných účinkov. V prvom rade znižuje chuť do jedla a na sladké, čím výrazne napomáha pri chudnutí. Zvyšuje energiu, zlepšuje náladu a dokonca pomáha aj pri zápche. Všetky z týchto účinkov pri chudnutí oceníte.

Hlavná zložka Choco Power Slim glukomanan podporuje produkciu mastných kyselín, ktoré podľa výskumu pomáhajú predchádzať a znižovať obezitu, zníženie cholesterolu, LDL cholesterolu a triglyceridov a reguláciu glukózy v krvi, čo znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb, ako aj vzniku cukrovky typu 2.

Pre koho je určený?

Prípravok može užívať každý – muži aj ženy, ktorí potrebujú pomoc pri zhadzovaní kilogramov. Čokoládový prášok na prípravu nápoja na chudnutie je vhodný pre diabetikov a vzhľadom na to, že neobsahuje glutén, aj pre ľudí ľudí, ktorí sú na glutén alergickí.

Prípravok sa nesmie užívať počas celej dĺžky tehotenstva. Vhodný nie je ani pre dojčiace ženy a osoby mladšie ako 18 rokov.

Pomalé chudnutie

Zloženie Choco Power slim

Výživový doplnok Pharma FSC Choco prášok na chudnutie obsahuje viacero účinných látok – glukomanan, zelenú kávu, extrakt zo zeleného čaju, vitamín B6 a chróm. Nájdete v ňom aj kakaový prášok a sladidlo sucralóza pre lepšiu chuť.

Rastlinný polysacharid glukomanan sa získava z hľúz rastliny amorphophallus konjac prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi a v rámci nízkoenergetickej diéty prispieva k zníženiu hmotnosti. Ide o vlákninu pektinového typu, ktorá je takmer bez kalórií, dokáže telo zasýtiť, čím človek príjme menej kalórií. V kombinácii s vodou v tele až 100-násobne zväčší svoj objem, vďaka čomu pomáha kontrolovať chuť do jedla.

Táto vláknina je výnimočná, pretože je výživou pre priateľské baktérie v čreve. Pomáha im produkovať mastné kyseliny, ako napríklad butyrát, ktorý pomáha predchádzať a znižovať obezitu a zabraňuje vzniku inzulínovej rezistencie.

Zelená káva je účinným pomocníkom v boji s chudnutím. Obsahuje antioxidanty, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu v ochrane proti škodlivými vplyvmi, kyselinu chlorogénovú ovplyvňujúcu metabolizmus glukózy. Pomáha regulovať glykémiu v ľudskom organizme, spomaľuje vstrebávanie cukrov. Kyselina chlorogénová obmedzuje ukladanie cukrov a teda aj tukov v tele, zodpovedá za zníženie chuti do jedla a pocitu hladu. Zelená káva okrem toho zlepšenie metabolizmu, prispieva k rýchlejšiemu spaľovaniu kalórií a efektívnemu zbavovaniu tela jedovatých látok.

Zelená káva na chudnutie

Chudnutiu napomáha aj zelený čaj. Nielenže čistí organizmus, je vhodný aj na povzbudenie či na odvodnenie. Látky v zelenom čaji na seba lepšie viažu tuk, čiže pri pravidelnej konzumácii pomáha zhadzovať kilá.

Chróm je taktiež známy svojimi účinkami na chudnutie. Pomáha totiž potláčať chuť na sladké a mastné potraviny a udržať normálnu hladinu glukózy v krvi. Vitamín B6 sa podieľa na približne 100 reakciách v tele, pomáha znižovať únavu a nápomocný je pri premene bielkovín na aminokyseliny a aminokyselín na bielkoviny.

Užívanie a cena

Výdaj výživového doplnku nie je viazaný na lekársky predpis. Jednu dávku prášku (2 g) treba rozpustiť v pohári vody alebo mlieka (150 ml) a vypiť 3x denne pred každým jedlom. Prípravok sa užíva s dostatočným odstupom pred jedlom - minimálne 15 minút. Súčasťou balenia je špeciálna odmerka, ktorá vám dávkovanie uľahčí. Prípravok Choco Power Slim sa odporúča piť s väčším množstvom vody, aby bol zaručený príjem až do žalúdka. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g glukomananu v troch 1 g dávkach. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Prášok na chudnutie je dostupný v 185 g balení, ktoré vám vydrží na približne 92 dávok. Stojí približne 30 eur.

Objednať online

Plusy a mínusy Choco Power Slimu

Prípravok Choco Power Slim obsahuje iba 100-percentne prírodné aktívne zložky na chudnutie. Nenachádza sa v ňom cukor, konzervačné látky a ani žiadne živočíšne látky, čiže je vhodný pre cukrovkárov aj vegánov.

Zatiaľ nie sú známe žiadne negatívne účinky tohto prípravku. Problémy môžu mať ľudia alergickí na jednu zo zložiek prášku na prípravu nápoja na chudnutie.

Čokoládový prášok na chudnutie

Skúsenosti s užívaním prípravku

Čokoládový prášok od Pharma FSC nie je na trhu veľmi dlho, preto sa zatiaľ o svoje skúsenosti s ním nepodelilo veľa ľudí. Na prvý pohľad však produkt stojí za vyskúšanie, jeho prírodné zloženie môže pomôcť schudnúť prirodzenou cestou. Čokoládová chuť je veľmi obľúbená, takže konzumácia je veľmi príjemná. Vďaka nemu budete jesť menej a necítiť hlad.

Z recenzií produktu:

Choco power slim recenzia na heureke

Rada na záver

Pharma FSC Choco Power Slim určite stojí za vyskúšanie, jeho prírodné zloženie by vám, pokiaľ ne ste na niektorú zo zložiek alergickí, nemalo uškodiť. Ak ho navyše skombinujete s pohybom a zdravou stravou, budete s výsledkami spokojní.

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 28.01.2019
Hodnotenie článku:
(92.4%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Všetko, čo ma bytostne charakterizuje a vystihuje, sa odráža aj v mojom písaní. Ako vyštudovaná estetička som presvedčená o tom, že aj neumelecký...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Protikvasinková diéta – ako sa zbaviť plesní v tele? Protikvasinková diéta – ako sa zbaviť plesní v tele?

V článku vám priblížime spôsob stravovania, resp. akúsi protikvasinkovú kúru, ktorá zbaví vaše telo plesní. Vďaka nej získate zdravé črevá s probiotikami, ktoré zabezpečujú správnu...

Diéta pri mononukleóze Diéta pri mononukleóze

Mononukleóza je vírusové ochorenie a prenáša sa slinami. V článku sa dozviete, ako sa mononukleóza prejavuje i to, akú diétu pri nej treba dodržiavať.

Diéta pred operáciou – ktoré potraviny sú vhodné poradí lekár Diéta pred operáciou – ktoré potraviny sú vhodné poradí lekár

Pred operáciou sa treba na zákrok pripraviť nielen psychicky, ale aj fyzicky. Často je nutné dodržiavať diétu, aby nedošlo k pooperančým komplikáciám. Poradíme vám, čo všetko treba...