Revitanerv Strong recenzia – zloženie, účinky, cena, skúsenosti

Pod názvom Revitanerv Strong sa skrýva komplex vitamínov B, selén, gingko biloba a kyselina alfa-lipoová, zložky, ktoré sú nevyhnutné pre celkové zdravie človeka. Toto vzácne zloženie, ktoré ľudskému organizmu celkovo posilní zdravie a podporí imunitu, je čisto rastlinného pôvodu. Revitanerv je výživový doplnok, ktorý dostať bez lekárskeho predpisu, v lekárniach i v online predajniach. Pohodlne sa dávkuje a má pozitívne ohlasy od mnohých užívateľov.

Revitanerv Strong recenzia, skúsenosti

Je to výborná doplnková výživa, ktorá sa stará o zdravie vášho srdca, reguluje hormonálnu činnosť (vrátane hormónu inzulínu), chráni telo pred oxidačným stresom, posilňuje celkový nervový systém, podporuje mozog a jeho funkcie, zvyšuje plodnosť a má ďalšie pozitívne účinky, ktoré sú dokladané reálnymi skúsenosťami ľudí. Ak vás zaujal rovnako ako nás, určite si ňom prečítajte. V tejto recenzii sa o Revitanerv Strong dozviete ďaleko viac ako na www.adc.sk.

Výživový doplnok Revitanerv Strong je v ✅ internetovej lekárni Dr.Max dostupný s dopravou zdarma.

Výrobca

Na krabičke Revitanerv Strong nájdete značku Glenmark Pharmaceuticals. Je to spoločnosť, ktorá pôsobí od roku 1977. Vďaka svojmu pôsobeniu po celom svete a inovovaným postupom liečby, prostredníctvom rôznych účinných kombinácii látok, získala spoločnosť rôzne ocenenia, ako je napr. cena za najlepšiu farmaceutickú spoločnosť či cena švajčiarskeho veľvyslanca za výnimočnú inováciu. Spoločnosť sa môže pochváliť aj ocenením za udržateľnosť životného prostredia. Firma sa venuje generickým liečivám v oblasti pneumológie, diabetológie, dermatológie, gynekológie a ďalším. Mnohé jej výživové doplnky sú voľne dostupné, účinné a cenovo výhodné.

Revitanerv Strong a jeho zloženie

Revitanerv Strong obsahuje viacero zložiek, ktorými sú:

 • Vitamín E: Považuje sa za silný antioxidant a je nevyhnutný pre rôzne procesy v tele. Má protirakovinové účinky, prispieva k činnosti a k zdraviu srdca, ciev, podporuje imunitu. Hovorí sa o ňom ako o pomocnom článku pri prevencii proti Alzheimerovej chorobe, zlepšuje zrak a spomaľuje jeho zhoršovanie počas starnutia, zlepšuje kognitívne schopnosti, urýchľuje hojenie rán, používa sa v kozmetike ako protivrásková kúra, pokožku upokojuje, revitalizuje. Nedostatok tohto vitamínu môže viesť ku genetickým poruchám, k podvýžive, k cystickej fibróze.
 • Ginkgo biloba: Obsahuje látky ako sú ginkolidy, mastné a organické kyseliny, flavonoidy, vitamín A, C a ďalšie látky, ktoré podporujú kognitívnu sféru, a to predovšetkým myslenie a pamäť.
 • Kyselina alfa-lipoová: Pomáha predchádzať chronickému únavovému syndrómu a je silným univerzálnym antioxidantom. Vyznačuje sa účinkami, ktoré sú nápomocné pri odstraňovaní tŕpnutia tela, kŕčov a ďalších príznakov, ktoré súvisia s poškodením nervovej sústavy. Je dobrým antioxidantom, ktorý dokáže ničiť toxíny v tele, používa sa aj pri liečbe hepatitídy, pri liečbe rôznych ochorení, hlavne nervovej sústavy, ktoré sú spôsobené alkoholizmom, jedmi a chemikáliami.
 • Vitamín B5: Najvýznamnejšiu úlohu zohráva v metabolizovaní tukov, cukrov a proteínov, a teda aj v látkovej premene, čím prispieva k zdravému a rýchlemu tráveniu. Podporuje zdravé srdce a správne fungovanie kardiovaskulárneho systému. Podporuje tvorbu krvného farbiva hemoglobínu, čím sa zvyšuje prekrvenie a zásobenie kyslíkom všetkých orgánov. Prispieva k rýchlejšiemu rastu zdravých vlasov, zlepšuje spánok, stav pokožky a zmierňuje negatívne stavy spôsobené stresom.
 • Vitamín B3: Vhodný je pri liečbe úzkosti, depresiách a ďalších poruchách psychického, ale i nervového systému. Je dôležitý pre správne krvné zásobovanie mozgu, podporuje pamäť a kognitívne procesy. Pomáha produkovať melatonín (hormón spánku) a pôsobí aj na receptory v mozgu, ktoré tiež majú na starosti zdravý spánok.

Revitanerv Strong má prírodné zloženie

 • Vitamín B6: Hrá úlohu v oblasti endokrinného systému – podieľa sa na správnom fungovaní štítnej žľazy. Podporuje zdravý reprodukčný systém, zvyšuje plodnosť žien, znižuje symptómy klimaktéria, znižuje nervozitu počas menštruácie. Je dôležitý pre srdcovocievny systém, znižuje a účinne pomáha predchádzať chudokrvnosti – podporuje tvorbu hemoglobínu a je dôležitý pre produkciu červených krviniek. Znižuje hladinu cholesterolu a hladinu homocysteínu v krvi, ktorého ak je príliš, spôsobuje zápaly ciev a cievne poškodenia.
 • Vitamín B2: Riboflavín je dôležitý pre krásne a zdravé vlasy, nechty a pleť. Pomáha aj pri zbavovaní sa neestetického akné a pri vypadávaní vlasov, posilňuje pevné nechty, je prevenciou proti herpesom na perách, ako aj proti zapáleným kútikom. Prispieva k správnej hormonálnej tvorbe, podporuje aj produkciu inzulínu. Udržuje v poriadku celú nervovú sústavu od centrálnych nervov až po tie periférne. Týmito a ďalšími účinkami, spolu s ďalšími vitamínmi v Revitanerve, buduje celkový imunitný systém človeka.
 • Selén: Posilňuje imunitu, zbavuje telo toxínov a škodlivých látok, pomáha ničiť vírusy a baktérie. Podporuje tvorbu hormónov, ktoré sa podieľajú na správnom fungovaní pohlavných orgánov (predovšetkým testosterón). Tento stopový prvok sa používa aj pri liečbe rôznych nádorov a rakoviny. Podporuje trávenie, dýchanie, zdravú pleť.
 • Vitamín B1: Je dôležitý pre správne metabolizovanie, predpisuje sa ľuďom, ktorí majú nevyváženú stravu, sú príliš štíhli a nevedia pribrať. Potrebný je pre nervový systém, podporuje celkovú psychickú rovnováhu, užíva sa ako prevencia proti psychickým poruchám, ako napr. duševná nevyrovnanosť, predmenštruačný syndróm, klimaktérium, nervozita a depresia. Podporuje zdravé srdce a správny chod cirkulácie krvi, čo zase pôsobí ako prevencia proti kŕčovým žilám a ďalším ochoreniam spojeným s cievnou sústavou.

1 kapsula Revitanervu Strong obsahuje

Kyselina alfa-lipoová v množstve 500 mg, ginkgo biloba extrakt 40 mg, niacín (vit. B3) 24 mg, alfa-tokoferol (vit. E) 18 mg, kyselina panthotenová (vit. B5) 9 mg, Pyridoxín (vit. B6) 2,1 mg, riboflavín (vit. B2) 2,1 mg, tiamín (vit. B1) 1,65 mg, selén 82,5 μg.

Účinky

Revitanerv Strong má široký záber pôsobenia. Obsahuje komplex, ktorý podporuje fungovanie celého tela. V tejto sekcii sme bližšie špecifikovali oblasti, ktoré sú Revitanervom najviac ovplyvňované. Sú to:

✅ Nervová sústava

Kyselina alfa-lipoová sa preukázala ako účinná pri ochoreniach centrálnej i periférnej nervovej sústavy. Používa sa na efektívnejšie využívanie kyslíka, čo oceňujú hlavne športovci. Pôsobí ako prevencia proti oxidačnému stresu a chronickému únavovému syndrómu. Vitamíny kategórie B pôsobia proti negatívnym prejavom stresu na organizmus, ku ktorým patrí chvenie, trasenie, žalúdočné problémy, migrény, nespavosť, búšenie srdca, vysoký krvný tlak.

✅ Zdravé srdce a cievy

Pôsobením látok, ktoré sa nachádzajú v Revitanerve Strong, je telo odolnejšie voči stresovým faktorom. Revitanerv Strong má upokojujúce účinky, posilňuje nervový systém, zbavuje cievy škodlivých tukov, zabezpečuje produkciu hemoglobínu a zvyšuje okysličenosť krvi.

Revitanerv Strong prispieva k normalnej činnosti nervovej sústavy

✅ Prevencia proti oxidačnému stresu

Pod pojmom oxidačný stres sa rozumie nerovnováha medzi voľnými radikálmi a antioxidantmi. Ak sú v rovnováhe, nič sa nedeje, problém však nastáva, ak prevyšujú voľné radikály. To vedie k vzniku vážnych ochorení, ako napr. cukrovka, vysoký krvný tlak, Parkinson až rakovina. Za nerovnováhu, resp. zvyšovanie voľných radikálov môže hlavne nadmerný stres, nespavosť a strava chudobná na vitamíny a minerály, ale aj na zdravé tuky. Revitanerv chráni telo pred oxidačným stresom komplexne, dopĺňa telu potrebné živiny.

✅ Diabetická neuropatia

Diabetická neuropatia, ktorá vzniká vplyvom zlej regulácie inzulínu, poškodzuje nervy najmä v končatinách, čo sa prejavuje brnením, tŕpnutím, kŕčmi v končatinách až necitlivosťou. Môže však postihnúť akúkoľvek časť tela. Pôsobením látok v Revitanerve Strong sa diabetická neuropatia zlepšuje. Úpravou životosprávy a stravy je možné diabetickú neuropatiu aj poraziť.

✅ Správna hormonálna produkcia

Takže, celkovo Tento vitamínový doplnok celkokvo prospieva k regulácii reprodukčných hormónov. Mužských, ale i ženských, čo vedie k zvýšenej šanci počať a donosiť zdravé dieťa.

✅ Podpora imunity a energie

Kyselina alfa-lipoová je základný stavebný kameň každej bunky v tele. Pomáha rozpúšťať vitamíny v tukoch, a tak tieto vitamíny účinnejšie a rýchlejšie pôsobia v ľudskom organizme. Potravu a prijaté látky pomáha premieňať na sacharidy, lipidy a bielkoviny. Podporuje proces nadobúdania energie, zvyšuje silu každej jednej bunky a pochopiteľne aj silu človeka v zápase proti negatívnym vonkajším i vnútorným vplyvom. Organizmus je tak odolnejší, jeho imunita je silnejšia. Navyše s prídelom energiu hospodári rozumne, čo znamená, že prijatú energiu rozloží počas celého dňa a uvoľňuje ju priebežne, čím zabezpečuje neustále zásobovanie bez vzniku energetického deficitu, samozrejme za predpokladu pravidelného stravovania.

✅ Načo všetko sa používa?

 • Chráni bunky pred oxidačným stresom,
 • podporuje správnu činnosť štítnej žľazy,
 • pôsobí pozitívne na plodnosť oboch partnerov,
 • podporuje kognitívne schopnosti,
 • posilňuje nervový systém,
 • chráni cievy a posilňuje srdce,
 • je účinný v boji proti diabetickej neuropatii,
 • znižuje cholesterol,
 • reguluje krvný tlak,
 • telu dodáva energiu,
 • znižuje pocity únavy,
 • posilňuje nechty, vlasy,
 • zlepšuje stav pleti,
 • podporuje zdravý spánok,
 • podporuje imunitu,
 • celkovo pôsobí ako prevencia proti viacerým chorobám...

Vyberáme z nášho katalógu

Pre koho je vhodný a pre koho nie?

Prípravok je určený pre všetkých ľudí, ktorí už mali 18 rokov a majú problémy s nervovou sústavou. Nie je určený pre deti a mladistvých. Neodporúča sa užívať tehotným a dojčiacim ženám. Samozrejme, že užívať ho nemôžu ani ľudia, ktorí vedia, že sú alergickí na niektorú zo zložiek v Revitanerve Strong.

Vedľajšie a nežiaduce účinky, kontraindikácie a interakcie s inými liekmi

Revitanerv Strong je založený na rastlinnej báze, čo znamená, že nedisponuje žiadnymi vedľajšími účinkami, resp. nie je známe, že by spôsoboval problémy pri užívaní, samozrejme, pri dodržiavaní doporučeného dávkovania a neprekročenia maximálnej dennej dávky. Vedľajšie účinky sa týkajú len ľudí, ktorí sú mimoriadne precitlivení alebo alergickí na niektorú zo zložiek v prípravku. Alergická reakcia zahŕňa = začervenanie pokožky, svrbenie, problémy s dýchaním, v krízových situáciách môže dôjsť k anafylaktickému šoku.

Čo sa týka kontraindikácii a interakcií s inými liekmi, nie je známe, že by sa Revitanerv Strong správal agresívne počas užívania iných liekoch, ale ak máte pochybnosti či, vzhľadom na charakter liekov, ktoré užívate, môžete alebo nemôžete užívať Revitanerv, poraďte sa pred užívaním so svojím lekárom.

Revitanerv Strong dávkovanie a užívanie

Revitanerv Strong sa užíva pohodlne a jednoducho, len 1x denne, v celosti a s dostatočným prísunom vody. Kapsul nerozhryzujte a neprekračujte maximálnu stanovenú dennú dávku. Užívanie nie je síce závislé od jedla, no výrobca udáva, že je lepšie užiť prípravok spoločne s jedlom, aby ste eliminovali zažívacie problémy a aby bola rozpustnosť vitamínov a ďalších prvkov čo najrýchlejšia, keďže väčšina vitamínov v Revitanerve je rozpustná v tukoch. Odporúča sa užívať dlhodobo, minimálne mesiac.

Revitanerv Strong sa odporúča užívať dlhodobo

Balenie a cena Revitanerv Strong

Revitanerv Strong sa vyrába vo forme kapsúl. Na trhu sa predáva len 30-kusové balenie Revitanervu, ktoré stojí okolo 13,90 € a postačí na jeden mesiac.

Revitanerv Strong je dostupný v kamenných lekárňach a v niektorých predajniach s výživovými doplnkami. Výhodou je, že si ho viete zakúpiť aj z pohodlie vášho domova. Napr. v online lekárni Dr.Max ho kúpite za výhodnú cenu, dopravu máte zdarma a navyše, ak ste držiteľom vernostnej kartičky Dr.Max, možno dostanete na Revitanerv Strong aj zľavu.

Vaše skúsenosti s Revitanerv Strong

Diskutujúci na fóre heureka.sk odporúčajú Revitanerv Strong, ale podotýkajú, že účinok je citeľný až po dlhodobejšom užívaní (min. 1 mesiac). Mimoriadne ho chválite v oblasti diabetickej neuropatie, ktorej následkom je oslabenie nervov, hlavne v chodidlách a celkovo v nohách. Kritika sa týkala ceny, no my si myslíme, že cena za tento produkt je výhodná. Pri porovnávaní s inými podobnými produktmi je dokonca jedna z najrozumnejších. Pri odporúčanom dávkovaní vám jedno balenie vydrží celý mesiac.

Skúsenosti s výživovým doplnkom Revitanerv Strong

Najčastejšie otázky a odpovede

Ako dlho sa má Revitanerv Strong užívať a kedy pocítim prvé účinky?

Môže sa užívať dlhodobo aj krátkodobo, ale podľa vašich osobných skúseností je to určite viac ako jeden mesiac. Práve po 1 mesiaci by ste mali pocítiť prvé účinky, ale je to vysoko individuálne. Všetko závisí od vášho počiatočného stavu, veku a vašej životosprávy.

Exitujú výnimky, ktoré nesmú užívať Revitanerv Strong?

Áno existujú. Vyhýbať by sa mu mali tehotné a dojčiace ženy, ľudia s vysokou precitlivenosťou a alergiou na niektorú zo zložiek v produkte a nie je určený ani pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Je Revitanerv Strong na predpis?

Nie, nie je, ide o produkt, ktorý sa zaraďuje do kategórie výživových doplnkov, čo umožňuje predaj a kúpu bez lekárskeho predpisu. Je voľno-predajný.

Existujú nejaké varianty?

Áno existujú. V predaji je aj predchodca Revitanervu Strong, a tým je Revitanerv, ktorý vyrába tá istá spoločnosť a stojí približne rovnako ako Strong.

Ktorý Revitanerv je lepší, Revitanerv Strong alebo Revitanerv?

Ide o veľmi podobné produkty. Zložením sa od seba odlišujú len minimálne. Keďže Revitanerv Strong známená v preklade "silný", bude pravdepodobne aj o niečo lepší ako Revitanerv. Nemusí to platiť pre každého užívateľa.

Upozornenie

Revitanerv Strong treba skladovať na suchom a tmavom mieste, od 15 do 25 °C. Neprekračujte maximálnu dennú dávku (1 kapsula denne). Neužívajte v prípade, ak trpíte alergiou na niektorú zo zložiek a neužívajte po uplynutí dátumu spotreby. Pamätajte, že napriek tomu, že ide o výživový doplnok na celkovú podporu zdravia, stále je to len doplnok, teda nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl.


Autor článku

Dominika Hamarová

Volám sa Dominika Hamarová a mám vyštudovanú predškolskú a elementárnu pedagogiku. Vo voľnom čase sa venujem zdravému životnému štýlu a športu...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Slnečné okuliare – pánske, dámske, pre deti. Ako vybrať?Slnečné okuliare – pánske, dámske, pre deti. Ako vybrať?

Slnečné okuliare nie sú len súčasťou celkového imidžu, ale tiež dôležitým ochranným prvkom vášho zraku. Ich výberu by ste preto mali venovať dostatočnú pozornosť.

Dubová kôra – účinky, cena, použitie na pleť, nohy, sedací kúpeľ, proti hnačkeDubová kôra – účinky, cena, použitie na pleť, nohy, sedací kúpeľ, proti hnačke

Dub vám môže poskytnúť všetko to, čo potrebujete na zlepšenie vášho zdravotného stavu. Nezameriavajte sa na jeho plody/žalude a ani na listy, dubová kôra je tou, ktorá vám dokáže pomôcť.

Jedno granátové jablko denne? Účinky na zdravie v tehotenstve a na diabetes, zloženie, cenaJedno granátové jablko denne? Účinky na zdravie v tehotenstve a na diabetes, zloženie, cena

Granátové jablko je významným zdrojom vitamínov, minerálov a vlákniny. Čo je na ňom také výnimočné a prečo by ste ho mali zaradiť do svojho jedálnička? Všetky informácie o zložení a...