Vianutra - Recenzia a vaše skúsenosti. Vitamíny vo forme koncentrátov

Slovenský trh je doslova zaplavený výživovými doplnkami na riešenie rôznych zdravotných komplikácií alebo posilnenie funkcií organizmu. Niektoré fungujú lepšie, iné horšie, no existujú aj značky, ktoré na to idú inak. Medzi ne patrí aj značka Vianutra, v ktorej portfóliu nájdete čisto prírodné doplnky vo forme tekutých koncentrátov.

Vianutra produkty

V článku vám predstavíme filozofiu tejto značky, výživové doplnky, ktoré ponúka a podrobnejšie popíšeme tie najlepšie z nich.

Kvalita zo Švédska a z USA

Vianutra je slovenská spoločnosť, ktorá sa zameriava na distribúciu vysokokvalitných výživových doplnkov, ktoré vám pomôžu s rôznymi zdravotnými problémami. Väčšina doplnkov pochádza zo Švédska alebo z USA, pričom všetky sú výlučne prírodného pôvodu bez akýchkoľvek chemikálií či alergénov.

Vianutra pri vývoji produktov a určovaní ich zloženia spolupracuje so slovenskou špecialistkou na zdravú výživu i so zahraničnými laboratóriami.

Produkty značky Vianutra kúpite na pár kliknutí priamo na ✅ stránke značky, prípadne v internetových lekárňach alebo e-shopoch s výživovými doplnkami či zdravou výživou.

Koncentrovaná forma bez chémie

Výživové doplnky Vianutra sú určené pre bežných mužov i ženy (vybrané doplnky aj pre deti), a tiež pre športovcov. Nájdete medzi nimi napr. prípravky na podporu kĺbov, svalov a pohybovej sústavy všeobecne, prípravky na podporu pevnosti nechtov a vlasov, na udržanie zdravej pokožky a upokojujúce prípravky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa stresu.

Doplnky Vianutra sú v koncentrovanom tekutom stave. Táto forma totiž zbytočne nezaťažuje žalúdok a rýchlo sa vstrebáva. Odpadajú aj problémy s prehĺtaním napr. u detí, na druhej strane, dávkovanie tekutín nemusí byť úplne presné, čo však pri výživových doplnkoch nevadí.

Všetky zložky v prípravkoch majú výlučne prírodný pôvod a neobsahujú chemikálie ani alergény. Jednotlivé zložky sú usporiadané do tzv. chelátovej väzby, ktorá zaručuje vstrebateľnosť minerálnych látok a stopových prvkov až na úrovni 95 % – pri syntetických produktoch je to iba cca 10 %.

Jednotlivé doplnky majú zložky nakombinované tak, aby riešili konkrétny zdravotný problém, resp. pomohli zlepšiť funkciu konkrétnej časti organizmu. Vianutra ponúka aj výhodné balíky, v ktorých sú skombinované viaceré produkty, tvoriace tak komplexnú starostlivosť o váš organizmus v prírodnej forme.

Skúsenosti užívateľov

Užívatelia si v recenziách chvália najmä široký sortiment produktov Vianutra, v ktorom si každý nájde riešenie na ten svoj problém. Taktiež oceňujú jednoduché užívanie vďaka tekutej forme. Niektorí sa sťažujú na vyššie ceny prípravkov vzhľadom na veľkosť balenia a niektorí si všimli, že zloženie jednotlivých prípravkov je dosť podobné.

Zo skúseností s prípravkami Vianutra:

Skúsenosti s Vianutra Beauty Care

Skúsenosti s Vianutra Sport Complex

Najobľúbenejšie výživové doplnky značky VianutraPublikované dňa: 07.04.2019
Hodnotenie článku:
(88.4%)

Autor článku

Michal Toma

Odmalička ma bavilo rozoberať a skladať rôzne prístroje a zisťovať, ako fungujú. Podobne dokážem rozobrať na súčiastky aj informácie a vyrobiť z...


Komentáre

08/04/2019 12:27
Marko

Keďže sa snažím dostať do formy a začal som cvičiť, hľadal som produkt, ktorý by mi pomohol skrátiť dobu rekonvalescencie a dodal by mi energiu na ďalšie cvičenie. Narazil som na Sport Complex a o jeho užívaní ma presvedčili účinné látky, ktoré obsahuje. Hoci stojí celkom dosť, za tie vybudované svaly mi to stojí.

08/04/2019 12:31
Alžbetka

Vyskúšali sme viacero prípravkov od Vianutry a na ich účinky nedám dopustiť. Manžel pravidelne užíva vitamíny pre mužov, ja mám Beauty Care a môžem potvrdiť, že vlasy, nechty a aj pokožka sú krajšie. Keďže manželovi Vianutra For Man veľmi vyhovuje, chystám sa vyskúšať aj výživový doplnok For Woman. Verím, že splní všetko, čo sľubuje.

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Svet zdravia – recenzia a skúsenosti so sieťou výživových poradníSvet zdravia – recenzia a skúsenosti so sieťou výživových poradní

Jednou z možností, ktorú máte pri chudnutí, je zveriť tento proces do rúk špecialistom, napríklad výživovým poradcom v sieti poradní Svet zdravia. Na tieto poradne sme sa pozreli a...

Naturhouse – recenzie a skúsenosti. Produkty ukáže cenníkNaturhouse – recenzie a skúsenosti. Produkty ukáže cenník

Chudnutie je donekonečna sa opakujúcou témou, v prívale informácii sa však niektorí ľudia môžu ľahko stratiť. Riešenie sa snaží ponúknuť sieť predajní, resp. výživových poradní...

Advance Nutraceutics recenzia a skúsenosti.  Najlepšie výživové doplnky na trhuAdvance Nutraceutics recenzia a skúsenosti. Najlepšie výživové doplnky na trhu

Značku Advance Nutraceutics na trhu s výživovými doplnkami netreba špeciálne predstavovať. Je však dobré vedieť, prečo tento český výrobca patrí medzi najlepších na trhu a čo zákazníkom...