Čaj na chudnutie – Popradský, Pu-erh, Porangaba alebo Hannasaki

Ak ste aj vy zástancom toho, že pre chudnutie treba skúsiť čokoľvek, isto ste postrehli jeden zo súčasných “zaručených” prostriedkov chudnutia. Čaje na chudnutie sľubujú zníženie telesnej hmotnosti bez vynaloženia akejkoľvek snahy. Zdá sa Vám to až príliš nápadné a nelogické? Máte pravdu.

Zázračný Pu-erh

Snáď najznámejším čajovým zázrakom na chudnutie je Pu-erh. Ide o dodatočne fermentovaný čaj so špecifickou arómou i chuťou. V našich končinách možno natrafiť najmä na tmavý Pu-erh, v Číne má však dlhodobú tradíciu pitie zeleného Pu-erh.

Účinky čajov na metabolizmus

Ak si však myslíte, že Vám iba samotné pitie čaju pomôže schudnúť, budete skôr sklamaný. Bez úpravy životosprávy a vyváženia príjmu a výdaju energie môžete na efektívne chutnutie zabudnúť. Výsledky sa totiž nikdy nedostavia samé od seba, mávnutím zázračného prútika. Ak Vám nejaký produkt sľubuje a garantuje stratu váhy, ide skôr o marketingový ťah, než o reálne riešenie.

Popradský pu erh na chudnutie

Možno Vás však poteší aj to, že tento čaj môžete využiť ako doplnok pri chudnutí, rovnako ako akýkoľvek iný čaj z rastliny Camellia sinensis, čajovníka čínskeho. Na výber je ich skutočne mnoho, každý si teda dokáže vybrať ten, ktorý mu chutí najviac. Ak sa Vám čaj ako pomocník na chudnutie neosvedčí, nezatracujte ho nadobro. Môžete mu vďačiť aj za iné zdravotné benefity, ku ktorým Vám pomôže. Dočítať sa o nich môžete aj v našom článku o jednotlivých druhoch čajov.

Najlepšie čaje na chudnutie

  • Hannasaki
  • Popradský čaj na chudnutie
  • Tekane redukcia hmotnosti
  • Popradský Pu-Erh

čaj na chudnutie hannasaki

Čaj na chudnutie – Popradský, Pu-erh, Porangaba alebo Hannasaki
5 (100%) 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *