Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml
(85.2%)

Zloženie, užívanie, účinky

Rescue Night – kvapky (10 ml) - krízová esencia pre dobrý spánok Bachové kvapky Rescue Night je vlastne Krízová esencia Rescue Remedy obohatená navyše o originálnu Bachovu esenciu White Chestnut (Biely gaštan). Pomáha sa upokojiť pred spaním a navodiť zdravý a povzbudzujúci spánok. White Chestnut pomáha prečistiť hlavu a zbaviť sa ťaživých, neodbytných myšlienok a mentálnych argumentov, ktoré sa neustále vracajú a bránia vám zaspať. Keď ste si oddýchli, môžete omnoho pokojnejšie zaspať a radostnejší sa zobúdzať. Dávkovanie: 2 kvapky priamo na jazyk alebo do pohára s vodou tesne pred spaním. V prípade prebudenia je možné dávku niekoľkokrát zopakovať. RescueTM Night nie je návyková a je vhodná pre všetky vekové kategórie. Bez alkoholu! RescueTM Night je v ponuke i vo forme spreja 20 ml. Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 10,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy