Doprava z certifikovanej lekárne zadarmo Ukázať podmienky

zavrieť
Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml
(85.2%)

Popis produktu

RescueTM Night – kvapky (10 ml) - krízová esencia pre dobrý spánok RescueTM Night je vlastne Krízová esencia Rescue Remedy obohatená navyše o originálnu Bachovu esenciu White Chestnut (Biely gaštan). Pomáha sa upokojiť pred spaním a navodiť zdravý a povzbudzujúci spánok. White Chestnut pomáha prečistiť hlavu a zbaviť sa ťaživých, neodbytných myšlienok a mentálnych argumentov, ktoré sa neustále vracajú a bránia vám zaspať. Keď ste si oddýchli, môžete omnoho pokojnejšie zaspať a radostnejší sa zobúdzať. Dávkovanie: 2 kvapky priamo na jazyk alebo do pohára s vodou tesne pred spaním. V prípade prebudenia je možné dávku niekoľkokrát zopakovať. RescueTM Night nie je návyková a je vhodná pre všetky vekové kategórie. Bez alkoholu! RescueTM Night je v ponuke i vo forme spreja 20 ml.

Více fotografií a informací ...

Recenzie a skúsenosti na Heureka.sk

Chcete vedieť, čo si o Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 10,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml

Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy