nefdesanté SILYMARÍN tbl 6x10 (60 ks)
(80.8%)
nefdesanté SILYMARÍN tbl 6x10 (60 ks)

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok s obsahom 250 mg Silymarínu, čo je účinná látka pochádzajúca zo semien Pestreca mariánskeho (Silybum marianum). Priaznivo pôsobí pri detoxikácii a regenerácii pečeňového tkaniva. Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle užíva v množstve 1-2 tablety denne. Tablety sa užívajú vcelku a zapíjajú dostatočným množstvom tekutiny. Upozornenie: Nie je vhodný pre deti. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčané dávkovanie. Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Skladovať v suchu a chlade.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o nefdesanté SILYMARÍN tbl 6x10 (60 ks) myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 14,19€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka nefdesanté SILYMARÍN tbl 6x10 (60 ks)

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s nefdesanté SILYMARÍN tbl 6x10 (60 ks) spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy