PANGAMIN ALGAMIN tbl (dóza) 1x150 ks
(82.4%)
PANGAMIN ALGAMIN tbl (dóza) 1x150 ks

Zloženie, užívanie, účinky

Výživový doplnok obsahujúci: Pivovarské kvasnice (obsahujú lepok), sladkovodná riasa Chlorella vulgaris, sladový extrakt (obsahuje lepok). Bez tabletovacích prísad. Spôsob použitiaOdporúčané dávkovanie: Dospelí 2x denne 3 tablety po jedle. Deti 2x denne 2 tablety po jedle. Tablety prehltnúť a zapiť dostatočným množstvom vody. Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňovať mimo dosahu malých detí! Uchovávajte v suchu a tme, chráňte pred teplom.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o PANGAMIN ALGAMIN tbl (dóza) 1x150 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 5,19€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka PANGAMIN ALGAMIN tbl (dóza) 1x150 ks

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s PANGAMIN ALGAMIN tbl (dóza) 1x150 ks spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy