Andro Penis Extender – zväčšenie penisu naťahovaním

Ste zúfalý z toho, že veľkosť vašej pánskej pýchy nie je vôbec taká, akú by ste si priali? Skúsili ste už viacero prípravkov, ktoré však priniesli iba dočasné výsledky? Vyskúšajte klasiku, ktorá by vám mohla pomôcť na veky vekov.

Andro penis extender - prístroj na zväčšenie penisu

Reč je o "naťahovači penisu", ktorý podľa štúdií prináša naozaj dobré výsledky. Pravidelným používaním Andro-penis extenderu dôjde podľa prieskumov k zväčšeniu penisu o 3 až 5 cm počas erekcie, ale aj v ochabnutom stave. Muž potvrdili že získali 1 až 1,5 cm v obvode. Štatistiky sú veľmi pozitívne - úspešnosť je neuveriteľných 97,5 %.

Tento prístroj pomáha aj pri odstraňovaní zakrivení penisu (pomohol 70% používateľov).

Lekársky prístroj zo Španielska

Prístroj, klasifikovaný ako zdravotná pomôcka 1. typu, je dielnom španielskych vedcov a firmy Andromedical .V súčasnosti ide o najefektívnejšiu metódu zväčšenia penisu. Andro-penis je založený na princípe pravidelného  naťahovania pohlavného údu muža.

Prístroj sa skladá z plastového kruhu, ktorý je pripojenýk dvom pohyblivým kovovým tyčkám, plastovej podpery a silikonového úväzku, ktorý drží penis za žaluďom. Je to intímny prístroj a jeho nasadzanie a zloženie nie je vôbec ťažké. Je veľmi diskrétny, pohodlný a dá sa nosiť prakticky kedykoľvek - pri chôdzi, sedení i státí.

Princíp fungovania

Trakčný prístroj na zväčšenie penisu napomáha rastu tkaniva. K nemu dochádza vďaka postupnému zväčšovaniu počet buniek. Ide o reakciu organizmu na dlhodobo trvajúcu ťažnú silu. Tkanivo sa snaží docieliť stav, kedy na neho prestane pôsobiť vyťahovacia sila a postupne sa prispôsobí.

Princíp trakcie sa bežne používa aj v iných sférach medicíny. V plastickej chirurgii je využívaný pri zakrývaniu miest s poškodenou kožou, kožných defektov, popálenín a miest so stratou vlasov. Ortopedická chirurgia ho zas využíva k predĺženiu kostí a kostných článkov.

Účinky prístroja na zväčšenie penisu

Ťažná sila ekvivalentu 600-1200 gramov pôsobí v opakovaných časových úsekoch a v smere osy penisu. Ťah vytvára adaptívne reakcie tkaniva penisu, vďaka čomu dochádza k bunkovému deleniu.

Výsledky pozorujeme na 2 úrovniach:

Na mikroskopickej úrovni:

  • zväčšenie počtu sledovaných buniek

Na makroskopickej úrovni:

  • predĺženie penisu pri erekci, ale aj v kľude
  • zväčšenie hrúbky penisu pri erekcii a v kľude
  • zväčšenie dĺžky a hrúbky je trvalé
  • nie sú známe žiadne negatívne zmeny v schopnostiach dosahovania erekcie a orgazmu

Zväčšenie penisu možno podporiť užívaním výživových doplnkov pre mužov, ktoré zväčšujú toporivé telieska v penise. Vďaka tomu dôjde k nasatiu väčšieho množstva krvi, ktoré sa prejaví optickým zväčšením dĺžky aj šírky penisu.

Obľúbené tabletky na zlepšenie erekcie + zvýšenie prítoku krvi do penisu

Najčastejšie otázky a odpovede

1) Aký je maximálny nárast v cm, ktorý možno očakávať?

Pravdepodobne 4 až 5 cm. Výsledky sa líšia od konkrétneho organizmu a môžu byť lepšie, ale aj horšie.

2) A čo minimálny nárast, ktorý možno dosiahnuť?

Minimálny nárast je 1,5 - 2 cm, priemerne sú to 3 cm. Aj minimálne výsledky však potešia každého zúfalého muža.

3) Dosiahnem nárast iba v erekcií? Alebo aj aj v ochabnutom stave?

Áno, najvýraznejší rast sa dá pozorovať počas erekcie. V pokojovom stave je zväčšenie proporciálne.

4) Pomôže mi Andro-penis vyrovnať zakrivenie penisu?

Áno, po 6-7 mesačnom používaní sa dosiahla 70%-ná úspešnosť u mužov s týmto problémom.

5) Sú dosiahnuté výsledky trvalé alebo iba krátkodobé?

Výsledky sú trvalé, pretože vďaka trakcií dôjde k roztiahnutiu tkanivových buniek a zväčšeniu počtu buniek.

6) Budem cítiť pri používaní Andro-penisu nejakú bolesť?

Nemali by ste. Zdravotná pomôcka je bezpečná, pohodlná a u väčšiny mužov nespôsobuje bolesť. Tá sa môže vyskytnúť pri defektoch penisu.

7) Boli pozorované vedľajšie účinky Andro-penis extenderu?

Počas používania neboli pozorované žiadne vedľajšie účinky, ani krátkodobé ani dlhodobé.

8) Bude mať naťahovanie vplyv na pevnosť erekcie? Môže spôsobiť impotenciu alebo iný zdravotný problém?

Naťahovanie nemá vplyv na erekciu. Kvalita erekcie sa nezmení, zmení sa len dĺžka penisu.

9) Ako dlho sa Andro-penis používa vo svete?

Aktuálne už viac než 10 rokov.


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Starostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefaStarostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefa

Nechať si narásť bradu nie je až také zložité, no tým sa starostlivosť o ňu ešte len začína. Olej, balzam, šampón, kefa – prípravkov a pomôcok na bradu už nájdete neúrekom. Ako sa v nich...

Virde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcieVirde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcie

Problém s erekciou je citlivá téma, ktorá, podľa väčšiny mužov, odoberá z mužnosti. Nevešajte hneď hlavu. Vyskúšajte výživový doplnok na podporu sexuality Virde Erefit.

Clavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cenaClavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cena

Tabletky na rýchlu a spoľahlivú erekciu Clavin pravdepodobne poznajú všetci. Už od roku 2007 sa predávajú aj na Slovensku. Zblízka sme sa pozreli na tabletky Clavin Platinum. Povieme...