Dámske afrodiziakálne parfumy Zerex

Stále viac a viac obľúbeným druhom parfumov pre ženy sa stávajú tie s obsahom feromónov. Ide o afrodiziakálne parfémy, ktoré sú založené na tom najviac prirodzenom prírodnom princípe: vylučovaní látok na upútanie sexuálnej túžby u opačného pohlavia. Značka Zerex využíva prirodzené vplyvy na sexualitu aj vo svojich tabletkách pre mužov. 

Dámske feromónové parfumy Zerex

Teraz však prišiel konečne rad aj na ženy. Pre tie pripravil známy výrobca podporných prostriedkov špeciálnu kolekciu niekoľkých vôní rôzneho druhu, takže je veľmi pravdepodobné, že si v nej nájdete aj tú svoju. 

Čo sú feromóny, na čo slúžia a aké majú účinky 

Pod pojmom feromón sa myslí chemická látka, ktorá slúži v rámci toho istého biologického druhu na komunikáciu a zároveň ako spúšťač určitých reakcií. U človeka sú najčastejšie dva druhy feromónov a to mužské androsteny a ženské estreny. Telo ich uvoľňuje najčastejšie cez kožu vo forme potu a druhý človek ich zachytí špeciálnym Jacobsovým orgánom. 

Bežné sú najmä tieto druhy feromónov: 

 • poplašné feromóny upozorňujúce na nebezpečenstvo
 • feromóny slúžiace na hľadanie potravy
 • feromóny na vyvolanie útočných či obranných reakcií
 • a samozrejme aj feromóny na prilákanie sexuálneho partnera

Práve o tých posledných bude reč, ak budeme hovoriť o špeciálnych dámskych parfumov značky Zerex. Tie obsahujú feromóny stimulujúce zvýšenie sexuálnej príťažlivosti žien u mužov. Ide o využitie niečoho prírodného aprirodzeného, no tentoraz nie v prospech žien. 

Ktoré feromónové parfumy Zerex ponúka 

Zerex ponúka parfumy pre mužov aj pre ženy. Dámske feromónové parfumy Zerex sú dostupné v troch vôňach: jedna je čisto kvetinová, druhá s decentným medovým podtónom a tretia s ovocno-citrusovou vôňou. V každom prípade získate 50 ml vysoko koncentrovanej parfumovanej vody vyrobenej v EÚ. Cena je pre každý typ rovnaká, 39 €. 

Predstavme si teraz každý parfum trocha bližšie:

Prečo potrebujete feromóny

Napriek tomu, že už dávno sa človek nepohybuje v neznámom teritóriu, kde by bol odkázaný na rôzne „pachy“ a teda aj feromóny, ich význam je stále aktuálny. Platí to tiež v sexuálnej oblasti, kde potrebujete feromóny pre upútanie opačného pohlavia. Štúdie dokázali, že ženské feromóny pôsobia ako magnet na mužov a zvyšujú sexuálnu príťažlivosť. 

Afrodiziakálne dámske feromónové parfumy Zerex

Feromóny sú bežnou súčasťou prirodzenej ľudskosti a ich vylučovanie je prirodzenou súčasťou fungovania nášho organizmu. Existuje však niekoľko vecí, ktoré majú vplyv na fungovanie procesu vylučovania. 

Neviete si vybrať z ponuky parfémov Zerex? Objednajte si ✅ sadu vzoriek všetkých 3 vôní!

Negatívnymi faktormi spôsobujúcimi nižšie vylučovanie feromónov u žien sú najmä: 

 • nezdravá životospráva a nesprávny životný štýl
 • únava
 • stres
 • prepracovanosť
 • nedostatok oddychu a regenerácie
 • nedostatok spánku
 • hormonálne zmeny
 • menopauza
 • užívanie hormonálnej antikoncepcie

Okrem týchto faktorov sú tu aj kozmetické prostriedky, ktoré dokážu účinok feromónov negovať. Ak používate priveľa dezodorantov, šampónov či rôznych krémov a pleťových mliek, s veľkou pravdepodobnosťou dokážu „prehlušiť“ samotné feromóny. 

Skúsenosti s parfumami Zerex

Do redakcie sme si objednali na skúšku Zerex Desire, zaujala nás totiž kombinácia vône jablka spolu s citrusom. Parfém bol osviežujúci a vyskúšali ho viaceré redaktorky.

Ak by sme mali známkovať ako v škole, tak z hľadiska účinkov testovaného parfumu, ale aj s prihliadnutím na pomerne široký výber a veľmi dobrý pomer ceny a kvality, dali by som dámskym feromónovým parfumom Zerex určite jednotku. 

Na trhu zrejme nájdete aj lacnejšie konkurenčné produkty podobného typu, no aj podľa vlastných skúseností vieme, že v tomto prípade sa šetriť neoplatí. Ak totiž parfum nesplní svoj účel, ide s určitosťou o vyhodené peniaze. Našťastie, tu to tak nie je a sme si isté, že s nimi budú spokojné nielen ženy, ale aj ich muži. 

Ako feromónové parfumy používať?

Používanie feromónových parfumov je veľmi podobné, ako aj tých klasických. Najlepšie je aplikovať ich na zvlhčenú pokožku, takže ideálne po kúpeli a osprchovaní sa. Feromónové molekuly sú síce prchavé, no na vlhkej pokožke sa dokážu zachytiť. 

Používanie feromónových parfumov Zerex

Čo sa týka miest, kam ich aplikovať, držte sa osvedčeného pravidla: najlepšie miesta sú tie, kde je najsilnejší prietok krvi a teda najvyššia teplota. Pozor však na to, aby ste po aplikácii feromónov dané miesta nešúchali a nerozotierali, bude to kontraproduktívne. Rovnako tak to neprežeňte s množstvom, 1 až 2 kvapky úplne stačia, aj keď ich nebudete až tak cítiť. 

Toto sú najlepšie miesta, ktoré sa osvedčili väčšine žien:

 • zápästia, najmä vnútorná strana
 • uši, konkrétne tesne za nimi
 • krk a dekolt
 • podpazušie
 • ramená a lakte
 • kolená a členky

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 20.02.2019
Hodnotenie článku:
(90.6%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

GigaLash - skúsenosti a recenzia na sérum na rast mihalníc GigaLash - skúsenosti a recenzia na sérum na rast mihalníc

GigaLash sľubuje  o 70 % viac objemu, o 90% väčšiu dĺžku , dokonca i tmavšie sfarbenie. Prvé výsledky by pritom mali byť viditeľné už po prvom týždni používania. Do akej miery sú tieto...

Zinková masť na rany, zapareniny aj v tehotenstve Zinková masť na rany, zapareniny aj v tehotenstve

Kyselina hyalurónová - krém, tabletky aj injekcie z lekárne. Aké má účinky? Kyselina hyalurónová - krém, tabletky aj injekcie z lekárne. Aké má účinky?

„Zrkadielko, zrkadielko, povedz že mi, kto je najkrajší na tejto zemi?“ Ak si často kladiete túto otázku a dúfate, že vaša krása a mladosť nikdy nepominie, mali by ste vedieť niečo viac...