eSlim na chudnutie – recenzia. Aké sú skúsenosti a cena?

Na trhu existuje obrovské množstvo prípravkov na podporu chudnutia. Veď my, ľudia, chudneme neustále. Či už po Vianociach, pred letom, po pôrode alebo po štyridsiatke, kedy sa kilá navyše nazbierajú ľahko, no zbaviť sa ich už také ľahké nie je.

eSlim - výživový doplnok na chudnutie (recenzia)

Vtedy okrem overených metód chudnutia, a to zníženia množstva kalórií a zvýšenia fyzickej aktivity, siahame aj po kdejakých skratkách a pomôckach. Veď v dnešnej dobe si je z čoho vyberať. Tak prečo siahnuť práve po prípravku eSlim? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.

eSlim za najvýhodnejšiu cenu objednávajte vždy ✅ z oficiálneho eshopu dodávateľa pre Slovensko!

Čo je eSlim

eSlim je výživový doplnok vyrábaný vo Veľkej Británii, ktorý spája komplex 6 účinných látok – zeleného čaju, divého pomaranča, L-Karnitínu, kofeínu, čili a vitamínu C. Všetky zložky prípravku sú prírodné a pre ľudské telo prirodzené zložky, preto je eSlim veľmi dobré znášaný. Výživový doplnok prispieva k redukcii hmotnosti tým, že pomáha spaľovať tuky, zrýchľovať metabolizmus a regulovať chuť do jedla.

Prípravok je vo forme kapsúl, ktoré sa ľahko prehltávajú. Je potrebné prehltnúť ich v celku a zapiť dostatočným množstvom vody. Odporúčaná denná dávka je 2 kapsuly 2x denne, najlepšie ráno a večer. Výsledky sa dostavia po 1 až 2 mesiacoch pravidelného používania – prípravok je možné užívať dlhodobo. Pre čo najlepšie výsledky je dôležité zmeniť stravovacie návyky na zdravšie, stravovať sa pravidelne a vyvážene, zvýšiť fyzickú aktivitu a zapojiť pohyb do každodenného života.

Účinky

 • podporuje látkovú premenu
 • urýchľuje metabolizmus
 • pomáha účinnejšie spaľovať tuky
 • podporuje proces termogenézy
 • prispieva k redukcii hmotnosti
 • znižuje chuť do jedla
 • reguluje pocit hladu a nasýtenia
 • prispieva k lepšiemu tráveniu
 • pomáha zlepšiť odvodňovanie

Zloženie

 • Zelený čaj je nápoj z Ázie známy tisícky rokov. Ľudia po stáročia využívali jeho blahodarné účinky pre ľudský organizmus. A nie je tajomstvom, že zelený čaj je skvelým pomocníkom aj pri chudnutí. Okrem silných antioxidačných účinkov dokáže čaj odbúravať škodlivý LDL cholesterol, vďaka látke katechín podporuje spaľovanie tukov a zároveň prináša pocit uvoľnenia a bystrejšiu myseľ kvôli teanínu a kofeínu, ktoré obsahuje. Zelený čaj prispieva k regulácii pocitu hladu, pomáha zrýchľovať metabolizmus a obsahuje aj bioflavonoidy, vitamín C a minerály ako mangán, draslík či vápnik, a preto je pitie tohto čaju pre ľudské telo i myseľ mimoriadne prospešné.
 • Citrus aurantium (divý pomaranč) je rastlina s bielymi kvetmi rastúca vo voľnej prírode, preto názov „divý pomaranč“. Využíva sa aj v tradičnej čínskej medicíne, kde je cenená za svoje priaznivé účinky pre zdravie. Pomaranč obsahuje látku synefrín, ktorý sa využíva pri regulácii hmotnosti a ako liečba pri zvýšenom metabolizme lipidov. Tento alkaloid je ešte efektívnejší v kombinácii s kofeínom, kedy prispieva k urýchleniu spaľovania tukov. Okrem priaznivých účinkov na chudnutie dokáže divý pomaranč priniesť uvoľnenie a relaxáciu, prispieva k regulácii krvného tlaku a je prospešný aj pre srdce.
 • L-Karnitín je látka, ktorá sa v posledných rokoch stala jedným z najpopulárnejších spaľovačov tukov. L-Larnitín sa často nachádza vo výživových doplnkoch určených pre športovcov a ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Označuje sa za bezpečnú látku, ktorá je ľudskému telu prirodzená, pretože sa vyskytuje v organizme. Viaže na seba mastné kyseliny, čím dochádza k spaľovaniu tukov a zároveň k uvoľňovaniu energiu, čo je pri tréningoch dôležité. Okrem toho dokáže L-Karnitín znižovať chuť do jedla, pomáha detoxikovať organizmus, pôsobí prospešne na srdce a kardiovaskulárnu sústavu a pomáha telu regenerovať po tréningu.
 • Kofeín poznáme ako látku z kávy, ktorá nám počas dňa dodáva energiu. Kofeín sa však nachádza aj v čaji, kole či čokoláde a jeho účinky sú omnoho širšie než len zvýšenie energie. Ide v prvom rade o stimulant, ktorý dodáva telu silu a výdrž a prispieva k výkonu svalov, čo je pri chudnutí dôležité najmä kvôli tréningom. Kofeín dokáže stimulovať termogenézu, čo znamená vytváranie tepla z trávenia potravy, vďaka čomu prispieva k chudnutiu. Prispieva k spaľovaniu tukov a znižovaniu hmotnosti. Táto látka navyše pôsobí aj na nervový systém a dokáže stimulovať kognitívne funkcie, zlepšuje koncentráciu, pomáha pri učení a zapamätávaní.
 • Čili je známe hlavne kvôli štipľavým papričkám využívaným v kuchyni. No čili má svoje využitie aj pri chudnutí. Obsahuje totiž látku kapsicín, vďaka ktorej je čili štipľavé a pri jeho konzumácii môže ľuďom stekať po čele pot. Je to preto, že látka má tepelný účinok a spôsobuje spaľovanie tukov, čím sa urýchli aj trávenie a metabolizmus. Čili je skvelým pomocníkom aj pre trávenie, podporuje tvorbu žalúdočných štiav, pomáha udržiavať zdravú mikroflóru a pravidelné vylučovanie. Okrem toho má čili aj antibakteriálne účinky, obsahuje antioxidanty a vitamíny A a C.
 • Vitamín C, teda kyselina L-askorbová je dôležitým antioxidantom, ktorý chráni bunky pred oxidačným stresom, spomaľuje starnutie buniek a podporuje imunitný systém. Vitamín C má pre telo obrovský význam a kvôli posilneniu obranyschopnosti ho treba dopĺňať najmä na jeseň a v zime. No pomôcť dokáže aj pri chudnutí. Je totiž dôležitý pre látkovú premenu mnohých živín a metabolizmus energie. Vďaka nemu získavame dostatok energie a cítime sa vitálni, čo je pri chudnutí a cvičení dôležité.

Skúsenosti

Prípravok eSlim už vyskúšalo nemálo zákazníkov a jeho účinky hodnotili rovnako ženy, ako aj muži. Rôzni zákazníci majú na jeho užívanie rôzne dôvody. Dámam po štyridsiatke sa väčšinou nedarí zbaviť nadbytočných kilogramov tak efektívne, ako kedysi. Vďaka eSlimu sa im však podarilo naštartovať metabolizmus a kilá šli dole. Pani Žanet je navyše spokojná s jeho zloženým v pomere s cenou a takisto oceňuje kvalitu látok.

Petra zas potrebovala podporiť chudnutie po pôrode. Vrátiť sa do pôvodnej formy šlo rýchlejšie, keď k pohybu a vyváženej strave pridala užívanie prípravku eSlim. No tento výživový doplnok užívajú aj muži. Michalovi poradil schudnúť lekár, čo sa mu podarilo vďaka eSlimu, športu a zdravej strave, a Vladimír zas potreboval pomoc s reguláciou hmotnosti kvôli rýchlemu životnému štýlu. Vďaka užívaniu eSlimu sa mnoho zákazníkov cíti lepšie, zdravšie, majú viac energie a lepšie trávenie.

Cena

Výživový doplnok eSlim nie je viazaný na lekársky predpis a možno ho zakúpiť v internetovom obchode eSlim alebo u jeho distribútorov. Cena sa pohybuje v závislostí od balíčku. Balenie s obsahom 60 tabliet začína od 29,90 EUR. Balíček dvoch balení (2 x 60 tabliet) možno zakúpiť od 59,80 EUR a so zvyšujúcim počtom balení v balíčku sa cena stáva výhodnejšia. Pri 3 baleniach je zľava 12 %, pri 5 baleniach 15 % a najvýhodnejší je balíček so 7 baleniami so zľavou 24 %.

Vedľajšie účinky a upozornenia

eSlim je prípravok s prírodným zložením, vďaka čom sa veľmi dobre znáša a výrobca neuvádza žiadne vedľajšie účinky. Výživový doplnok však nie je vhodný pre deti a osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby trpiace kardiovaskulárnymi ochoreniami. Pozor pri užívaní by si mali dať aj tí, ktorí v minulosti reagovali precitlivelo na akúkoľvek zložku prípravku. Maximálna denná dávka sú 4 kapsuly denne. Táto dávka sa nesmie presiahnuť.

Záverečné zhodnotenie

Hlavnou výhodou prípravku eSlim je jeho zloženie z komplexu látok, ktoré sa navzájom dopĺňajú a podporujú spaľovanie tukov a zrýchľujú metabolizmus. Navyše ide o látky, ktoré sú telu prirodzené, preto je prípravok veľmi dobré znášaný, a teda na rozdiel od iných spaľovačov tukov nehrozí rad nepríjemných vedľajších účinkov, ani pri dlhodobom užívaní. Prípravok si tiež získal množstvo pozitívnych recenzií a zákazníci sú spokojní s kvalitou, zložením a najmä s jeho účinkami a zhodenými kilami.

Výhody eslim na chudnutie, zdroj: www.eslim.skPublikované dňa: 07.12.2019
Hodnotenie článku:
(89%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kapustová diéta – jedálniček, skúsenosti. Funguje kapustová polievka na spaľovanie tukov?Kapustová diéta – jedálniček, skúsenosti. Funguje kapustová polievka na spaľovanie tukov?

Pre milovníkov kapusty máme dobrý tip nielen na diétu, ale aj na dobrú kapustovú polievku, ktorá zohráva kľúčovú rolu v kapustovej diéte. Aká je to diéta, aké sú jej výhody a nevýhody?

Najlepšie nápoje pri chudnutí, ktoré vám pomôžu schudnúť rýchlejšieNajlepšie nápoje pri chudnutí, ktoré vám pomôžu schudnúť rýchlejšie

Chudnutie nie je len o tom, že sa držíte istého stravovacieho plánu a športujete. Treba taktiež piť správne nápoje. Viete, ktoré to sú?

Petržlenová vňať na chudnutie a obličky. Aké sú skúsenosti s čajom z petržlenovej vňate?Petržlenová vňať na chudnutie a obličky. Aké sú skúsenosti s čajom z petržlenovej vňate?

Petržlen síce často využívame, no mnoho ľudí ani len netuší o jeho blahodarných účinkoch. Petržlenová vňať sa dá použiť na chudnutie v podobe čaju, prečistí aj obličky a takáto...