Feromony Magnetifico – recenzia. Najlepšie feromónové parfumy na trhu?

Túžite po niekom, ale málo si veríte? Vyskúšajte feromóny. Ešte ste o nich nepočuli?

Magnetifico Pheromone Selection pre mužov 100 ml

Prezradíme vám, čo to tie feromóny vlastne sú a ako vám môžu pomôcť nielen pri výbere tej pravej, či toho pravého.

Feromónový parfum si môžete objednať diskrétne na webe intimnenakupy.sk.

Hormón, ktorý zbližuje

Feromóny, (slovo gréckeho pôvodu pherein – prenášať a hormon – stimulovať), sú chemické látky vylučované organizmom živočíchov (aj ľudí), na zlepšenie komunikácie s rovnakým biologickým druhom opačného pohlavia. Výraz feromóny prvýkrát použili vedci Peter Karlson a Martin Lüscher.

Mafnetifico parfumy pre mužov a pre ženy recenzia

My ľudia ich najčastejšie spájame so vzájomnou príťažlivosťou, ale významnú úlohu zohrávajú aj pri hľadaní potravy, ako reakcia na nebezpečenstvo či ako obranný mechanizmus. Feromóny vysielajú podnet k zmene správania, k určitej reakcii. Nepoužívajú sa len vtedy, keď chcete niekoho ohúriť. Pomôžu vám zvýšiť sebavedomie a budete vďaka nim pôsobiť dôveryhodnejšie. Sexuálna príťažlivosť už môže byť len čerešničkou na torte.

Ako to s feromónmi vlastne je?

Vylučujú sa najmä kožou, ale nevyskytujú sa len v pote. Obsahujú ich aj sliny a moč. Čuchom ich nezachytíte. Nemajú žiadnu špecifickú vôňu. Vnímame ich cez Jacobsonov orgán, ktorý sa nachádza medzi nosom a ústami. Tieto prírodné afrodiziaká vypúšťame bez toho, aby sme o tom vedeli. Pôsobia na mozog opačného pohlavia. Mieria presne.

Nie je to len o fyzickej kráse

Príťažlivosť nie je len o tom, ako vyzeráme. Feromóny v zbližovaní sa zohrávajú veľkú rolu. Ženy, ktoré majú vyššiu produkciu feromónov, priťahujú mužov viac ako ich na pohľad atraktívnejšie kolegyne. Muži pôsobia mužnejšie a príťažlivejšie. Ani ten najluxusnejší a najvoňavejší parfum ich neprekoná. Pri výbere partnera nemusia byť rozhodujúcim faktorom. Výchova, skúsenosť a vplyv rodiny vedia feromóny udržať na uzde, ale nie vždy sa im to podarí.

Recenzia parfumu Magnetifico Pheromone Selection for man

Kedy je feromónov viac a kedy menej?

Ich vylučovanie ovplyvňuje náš životný štýl a celkový pocit. Menej feromónov vyplavíte keď ste unavení, nevyspatí a v permanentnom strese. Viac sa ich na povrch dostane, keď ste v pohode, máte dobrú náladu a cítite sa silní a zdraví. U žien o ich hladine rozhoduje aj menštruačný cyklus, hormonálne zmeny, antikoncepcia a menopauza.

Prečo ich potrebujeme doplniť?

Prekrývame ich dezodorantmi, sprchovými gélmi, šampónmi, pleťovým mliekom. Zvýšená hygienická starostlivosť im tiež neprospieva. Na jednej strane ich dobrovoľne zabíjame, na druhej sa ich snažíme nahradiť. 

V ponuke nájdete parfum s feromónmi alebo čisté feromóny. Aplikujte ich za ucho alebo do podpazušia, ale nezabúdajte, že všetkého veľa škodí. Feromónov tiež. 1 – 2 kvapky úplne postačia. Parfumy s feromónmi účinkujú 4 - 10 hodín. Ich sila záleží na kvalite a intenzite použitých feromónov.

Feromony Magnetifico

Vyskúšajte účinky feromónov v praxi. Čo vás s parfumom pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z radu Magnetifico čaká?

  • Vyššia príťažlivosť a „sexuálna chémia“,
  • zvýšené sebavedomie na pohovore, v škole, na obchodnom jednaní,
  • obsahuje viac ako 15 % vonných zložiek.

Parfum tvorí AT-SC-R formula for man, unikátna kombinácia látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť a sebavedomie mužov. Táto kompozícia plná kontrastov je ako stvorená pre moderného muža. Presvedčte sa.

Feromónové parfumy Magnetifico

Mmagnetifico Pheromone Selection for man 100 ml

Čo o ňom hovoria zákazníci?

Skúsenosti s parfumom Magnetifico Pheromone Selection for man na stránke intimnenakupy.sk

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 24.04.2019
Hodnotenie článku:
(94%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

23/05/2019 14:16
Anonym

Vyskúšala som Secret Scent a odporúčam. Je to príjemná vôňa, ktorá dlho vydrí a funguje, ako má :-)

23/05/2019 14:28
Rišo

Vôňu som dostal od kamarátov na tridsiatku viac menej zo srandy a neviem si ju vynachváliť. Baby na ňu naozaj letia :-) na pohovore som (aj vďaka nej) zapôsobil, takže ju odporúčam.

28/05/2019 22:36
Marek

Mám všetky mužské vône MAGNETIFICO, jednoducho som musel kúpiť všetky postupne. Na každú príležitosť jednu :-) Absolútna spokojnosť a hlavne ženám sa veľmi páčia.

03/10/2019 11:23
Milan

chvalim od kedy ho mam uz druha zena skoncila u mne doma

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Čo na zvýšenie libida? Čaj, tabletky, vitamíny, potraviny aj homeopatiká Čo na zvýšenie libida? Čaj, tabletky, vitamíny, potraviny aj homeopatiká

Libido neodmysliteľnou súčasťou osobnostného ID. Keď je jeho hladina nízka, nepriaznivo to vplýva nielen na milostný život, ale aj na mužské sebavedomie. Poradíme vám, ako si hladinu...

Prostamol Uno – kompletná recenzia, vaše skúsenosti a diskusia Prostamol Uno – kompletná recenzia, vaše skúsenosti a diskusia

Problémami s močením, ktoré sú spôsobené zväčšením prostaty, trpí mnoho starších mužov. Asi najviac propagovaným liekom na tento problém je Prostamol Uno. Pozreli sme sa naň a zhrnutie...

Folandrol – recenzia a skúsenosti s prípravkom na podporu plodnosti Folandrol – recenzia a skúsenosti s prípravkom na podporu plodnosti

Folandrol je určený predovšetkým pre mužov v období, kedy sa pár snaží splodiť dieťa. Aké sú jeho účinky? Čo hovoria skúsenosti ľudí?