Feromony Magnetifico – recenzia. Najlepšie feromónové parfumy na trhu?

Túžite po niekom, ale málo si veríte? Vyskúšajte feromóny. Ešte ste o nich nepočuli?

Magnetifico Pheromone Selection pre mužov 100 ml

Prezradíme vám, čo to tie feromóny vlastne sú a ako vám môžu pomôcť nielen pri výbere tej pravej, či toho pravého.

Feromónový parfum si môžete objednať diskrétne na ✅ webe intimnenakupy.sk.

Hormón, ktorý zbližuje

Feromóny, (slovo gréckeho pôvodu pherein – prenášať a hormon – stimulovať), sú chemické látky vylučované organizmom živočíchov (aj ľudí), na zlepšenie komunikácie s rovnakým biologickým druhom opačného pohlavia. Výraz feromóny prvýkrát použili vedci Peter Karlson a Martin Lüscher.

Mafnetifico parfumy pre mužov a pre ženy recenzia

My ľudia ich najčastejšie spájame so vzájomnou príťažlivosťou, ale významnú úlohu zohrávajú aj pri hľadaní potravy, ako reakcia na nebezpečenstvo či ako obranný mechanizmus. Feromóny vysielajú podnet k zmene správania, k určitej reakcii. Nepoužívajú sa len vtedy, keď chcete niekoho ohúriť. Pomôžu vám zvýšiť sebavedomie a budete vďaka nim pôsobiť dôveryhodnejšie. Sexuálna príťažlivosť už môže byť len čerešničkou na torte.

Ako to s feromónmi vlastne je?

Vylučujú sa najmä kožou, ale nevyskytujú sa len v pote. Obsahujú ich aj sliny a moč. Čuchom ich nezachytíte. Nemajú žiadnu špecifickú vôňu. Vnímame ich cez Jacobsonov orgán, ktorý sa nachádza medzi nosom a ústami. Tieto prírodné afrodiziaká vypúšťame bez toho, aby sme o tom vedeli. Pôsobia na mozog opačného pohlavia. Mieria presne.

Nie je to len o fyzickej kráse

Príťažlivosť nie je len o tom, ako vyzeráme. Feromóny v zbližovaní sa zohrávajú veľkú rolu. Ženy, ktoré majú vyššiu produkciu feromónov, priťahujú mužov viac ako ich na pohľad atraktívnejšie kolegyne. Muži pôsobia mužnejšie a príťažlivejšie. Ani ten najluxusnejší a najvoňavejší parfum ich neprekoná. Pri výbere partnera nemusia byť rozhodujúcim faktorom. Výchova, skúsenosť a vplyv rodiny vedia feromóny udržať na uzde, ale nie vždy sa im to podarí.

Recenzia parfumu Magnetifico Pheromone Selection for man

Kedy je feromónov viac a kedy menej?

Ich vylučovanie ovplyvňuje náš životný štýl a celkový pocit. Menej feromónov vyplavíte keď ste unavení, nevyspatí a v permanentnom strese. Viac sa ich na povrch dostane, keď ste v pohode, máte dobrú náladu a cítite sa silní a zdraví. U žien o ich hladine rozhoduje aj menštruačný cyklus, hormonálne zmeny, antikoncepcia a menopauza.

Prečo ich potrebujeme doplniť?

Prekrývame ich dezodorantmi, sprchovými gélmi, šampónmi, pleťovým mliekom. Zvýšená hygienická starostlivosť im tiež neprospieva. Na jednej strane ich dobrovoľne zabíjame, na druhej sa ich snažíme nahradiť. 

V ponuke nájdete parfum s feromónmi alebo čisté feromóny. Aplikujte ich za ucho alebo do podpazušia, ale nezabúdajte, že všetkého veľa škodí. Feromónov tiež. 1 – 2 kvapky úplne postačia. Parfumy s feromónmi účinkujú 4 - 10 hodín. Ich sila záleží na kvalite a intenzite použitých feromónov.

Feromony Magnetifico

Vyskúšajte účinky feromónov v praxi. Čo vás s parfumom pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti z radu Magnetifico čaká?

  • Vyššia príťažlivosť a „sexuálna chémia“,
  • zvýšené sebavedomie na pohovore, v škole, na obchodnom jednaní,
  • obsahuje viac ako 15 % vonných zložiek.

Parfum tvorí AT-SC-R formula for man, unikátna kombinácia látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť a sebavedomie mužov. Táto kompozícia plná kontrastov je ako stvorená pre moderného muža. Presvedčte sa.

Feromónové parfumy Magnetifico

Mmagnetifico Pheromone Selection for man 100 ml

Čo o ňom hovoria zákazníci?

Skúsenosti s parfumom Magnetifico Pheromone Selection for man na stránke intimnenakupy.sk

Zobraziť produkty v kategórií:Publikované dňa: 24.04.2019
Hodnotenie článku:
(93%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

23/05/2019 14:16
Anonym

Vyskúšala som Secret Scent a odporúčam. Je to príjemná vôňa, ktorá dlho vydrí a funguje, ako má :-)

23/05/2019 14:28
Rišo

Vôňu som dostal od kamarátov na tridsiatku viac menej zo srandy a neviem si ju vynachváliť. Baby na ňu naozaj letia :-) na pohovore som (aj vďaka nej) zapôsobil, takže ju odporúčam.

28/05/2019 22:36
Marek

Mám všetky mužské vône MAGNETIFICO, jednoducho som musel kúpiť všetky postupne. Na každú príležitosť jednu :-) Absolútna spokojnosť a hlavne ženám sa veľmi páčia.

03/10/2019 11:23
Milan

chvalim od kedy ho mam uz druha zena skoncila u mne doma

11/02/2020 19:32
Indoor

Nefunguje..

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Starostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefaStarostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefa

Nechať si narásť bradu nie je až také zložité, no tým sa starostlivosť o ňu ešte len začína. Olej, balzam, šampón, kefa – prípravkov a pomôcok na bradu už nájdete neúrekom. Ako sa v nich...

Virde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcieVirde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcie

Problém s erekciou je citlivá téma, ktorá, podľa väčšiny mužov, odoberá z mužnosti. Nevešajte hneď hlavu. Vyskúšajte výživový doplnok na podporu sexuality Virde Erefit.

Clavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cenaClavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cena

Tabletky na rýchlu a spoľahlivú erekciu Clavin pravdepodobne poznajú všetci. Už od roku 2007 sa predávajú aj na Slovensku. Zblízka sme sa pozreli na tabletky Clavin Platinum. Povieme...