Lovely Lovers Delay gél – recenzia

Predčasná ejakulácia. Nepríjemnosť, ktorá trápi tisícky mužov na celom svete. Ak medzi nich patríte aj vy, potom ste už určite vyskúšali "zaručené" rady iných chlapov, ktoré vám však pravdepodobne nepomohli. Na trhu však existuje výborný produkt, ktorí je mimoriadne obľúbený aj medzi slovenskými chlapmi. Predstavujeme vám Delay gél od Lovely Lovers.

Lovely Lovers Delay Gel znecitlivujúci na oddialenie predčasnej ejakulácie

Tento výrobok je jednou z najjednoduchších metód (dočasnej) liečby predčasnej ejakulácie. Ide o multifunkčný gél, ktorý účinne znecitliví porvch penisu, zjemní intenzitu prežívania pocitov rozkoše a tak pomôže pánom, ktorí sú nespokojní so svojim výkonom v spálni. Siahnite preto aj vy po tomto géle a zabudnite na príliš rýchlu ejakuláciu.

Lovely Lovers Delay gél v sebe spája nasledovné účinky:

 • pôsobí znecitlivujúco
 • predlžuje dobu trvania súlože
 • pomáha kontrolovať celý priebeh milovania
 • posilňuje erekciu a podporuje potenciu
 • zabezpečuje prílev energie
 • lubrikačné účinky predchádzajú vzniku odrenín a podráždenia

Gél má príjemnú hodvábnu konzistenciu a veľmi jemnú vôňu. Vo všeobecnosti je určený všetkým pánom, ktorí sa trápia nad tým ako oddialiť predčasnú ejakuláciu a lepšie uspokojiť svoju partnerku. Ide najmä o chlapov, ktorí:

 • ejakulujú príliš skoro (do 5 minút) od začiatku súlože a preto si milovanie vôbec neužijú
 • si radi vychutnávajú aj niekoľkohodinové intímne momenty
 • ale i pre tých, ktorí radi používajú exkluzívne lubrikačné gély

Výhody gélu na oddialenie ejakulácie od Lovely Lovers

Produkt s čisto prírodným zložením bol vytvorený európskymi špecialistami. Výroba každého jedného kusu podlieha testovaniu, vďaka čomu sú výrobky tejto firmy dermatologicky nezávadné. Proces výroby podlieha normám GMP (tzv. Good manufacturing practice).

100% kvalita surovín, výborné zloženie a to všetko vo veľkom balení, ktoré vám vydrží niekoľko týždňov. Na kúpu tohto gélu nepotrebujete žiaden lekársky predpis a jeho zloženie, založené na vodnej báze, nezanecháva žiadne škvrny na bielizni.

Uhádnete však jeho absolútne najväčšiu výhodu? Áno, je ňou rýchlosť, akou zaúčinkuje! Z vlastných skúseností potvrdzujeme, že to bolo do 15. minútach od aplikácie.

Problém s ejakuláciou sa dá liečiť aj prírodným zložením

Zloženie tohto gélu je kombináciou látok, ktoré dokážu lokálne znecitliviť pohlavný úd a povzbudzovačov, ktoré dodajú energiu, potrebnú na predĺženie intímneho zážitku.

 • Guarana - známy životabudič, ktorý je obľúbený najmä medzi študentami a psychicki vyťaženími ľuďmi. Plod tejto prírodnej energetickej bomby obsahuje 8% kofeínu a vitamín B3, ktorý okrem iného zlepšuje aj krvný obeh a napomáha tak spevneniu erekcie.
 • Kofeín - jedna z najznámejších povzbudzujúcich látok sveta zabezpečí zvýšenie výkonu v posteli. Znižuje únavu a podporuje mikrocirkuláciu, čím taktiež pozitívne ovplyvňuje pevnosť erekcie.
 • Mentol - svieži mentol pomáha predchádzať vzniku zápalových ložísk, upokojuje podráždenia pokožky a prináša skvelý chladivý pocit osvieženia
 • Pepermintový olej - sa v géle na oddialenie predčasnej ejakulácie využíva na znecitlivenie a upokojenie pokožky
 • Mäta prieporná - výťažok z listov má osviežujúci účinok a zároveň pôsobí proti rozmnožovaniu mikroorganizmov, spôsobujúcich rôzne ochorenia

5 dôvodov prečo používať znecitlivujúci gél Delay na predčasnú ejakuláciu od Lovely Lovers.

Vyskúšat znecitlivujúci gél Delay

Používanie znecitlivujúceho gélu je jednoduché

Aplikáciu lubrikačného gélu so znecitlivujúcimi účinkami zvládne naozaj úplne každý. Stačí ho v dostatočnom množstve rozotrieť po celej dĺžke stoporeného penisu a následne počkať, kým sa úplne vsiakne.

Absolútne vsiaknutie (na dotyk musí byť penis úplne suchý) gélu na znecitlivenie pohlavného údu je nesmierne dôležité. V opačnom prípade je totiž možné, že sa dostane do vagíny vašej partnerky, v ktorej bude účinkovať úplne rovnako - dôjde k lokálnemu znecitliveniu a z milostných aktivít nič nebude. Dávajte si na to dobrý pozor!

Znecitlivujúci gél je účinné, no iba dočasné riešenie

Účinnosť tohto gélu je naozaj výborná, nejde bohužiaľ o produkt, ktorý by problém s predčasnou ejakuláciou vyriešil natrvalo. Ak hľadáte permanentnejšie riešenie, tak vám odporúčame prečítať si naše recenzie erekčných tabletiek eJoy či Vimax, ktoré okrem riešenia problémov s erekciou podporujú aj zvýšenie výkonnosti a oddialenie ejakulácie.

Veľmi obľúbený je aj doplnok Zerex Extralong:

Cena gélu na oddialenie predčasnej ejakulácie

Cena tohto produktu je podľa nášho názoru výhodná. Ide o 150ml fľaštičku s dávkovačom, ktorá vám pri pravidelnom používaní vydrží zopár mesiacov. Konzistencia tohto gélu na oddialenie ejakulácie je dostatočne hustá a preto ho na jedenkrát nemiete vôbec veľa. Táto investícia sa vám určite oplatí. ✅ Objednajte si gél a urobte svoj prvý krok k lepšej a dlhšej súloži.

Znecitlivujúci gél je podľa nášho názoru jedno z najrýchlejších (ak nie najrýchlejšie) riešení problému s rýchlou ejakuláciou! Rozhodli sme sa ho preto otestovať na vlastnej koži a spísať vám stručnú recenziu gélu Delay od Lovely Lovers.

Redakčný test gélu

Testovanie gélu má odlišné podmienky ako testovanie erekčných tabletiek. Najväčší rozdiel je doba používania, ktorá je výrazne kratšia než 3 mesiace. Účinky znecitlivujúceho gélu na penis totiž pocítite už krátko po aplikácií, no ide iba o dočasné riešenie.

Objednali sme si 1 fľaštičku výrobku a vybrali testovača. Stal sa ním kolega z redakcie.

Používanie gélu je jednoduché - aplikovať aspoň 15 min. pred súložou, počkať kým sa vsiakne a potom si vychutnať jeho účinky.

Konzistencia tohto gélu na znecitlivenie penisu je veľmi príjemná - krémová, tak akurát hustá a zároveň veľmi jemná. Na jednu "akciu" miniete 3-4 pumpičky - samozrejme závisí od veľkosti vášho údu.

Jedna praktická rada na záver - po rozotretí prípravku si nezabudnite umyť ruky :) Nikdy neviete, či vám na prste nezostane nenápadné množstvo gélu, ktorým nechtiac znecitlivíte partnerkin klitoris..

Skúsenosti so znecitlivujúcim gélom Delay

Kolega používal gél 3 týždne - pravidelne pred každým milovaním. Prečítajte si jeho pocity po prvej aplikácií:

Dnes som prvýkrát použil odporúčaný gél od Lovely Lovers. Prekvapil ma svojou sviežosťou. Na penise som mal chladivý pocit, ktorý by som nazval aj pocitom čistoty. Proste také osvieženie. 

Gél na znecitlivenie som si rozotrel na penis 15 min. pred súložou - čas je úplne dostatočný, pretože gél sa dobre vstrebáva. Na partnerke našťastie nenapáchal žiadne "vedľajšie škody", čo som rád, pretože som z toho mal trochu stres.

Aké sú teda účinky? Na moje prekvapenie veľmi dobré! Môžem potvrdiť, že som vydržal viac, než som zvyknutý. Bežné milovanie musíme prerušovať, aby som sa rýchlo nespravil, s týmto gélom sme však takýto problém nemalí - vytiahnuť som ho musel iba dvakrát.

Jánove očakávania sa po prvom použití samozrejme znásobili a gél používal naďalej. Prvú polovicu testovania zhrnul nasledovne:

Delay Gel od Lovely Lovers sa mi naozaj páči a po necelých 2 týždňoch testovania môžem potvrdiť, že skutočne funguje. Partnerka o testovaní samozrejme vedela od začiatku a bola skeptická, sama ale uznala, že je to za tú cenu celkom fajn produkt :-)

Po ukončení 3 týždňového testovania sa Ján vyjadril takto:

Delay Gel je naozaj účinné riešenie problému s predčasnou ejakuláciou. Odporúčam ho každému chlapovi, ktorý si chce zakúpiť znecitlivujúci gél a nevie si vybrať konkrétny produkt. Nebudete ľutovať!

A čo vaše skúsenosti?

Ak už máte gél otestovaný vo vlastnej spálni, tak nám určite dajte vedieť ako ste s ním spokojný. Oceníme každú osobnú skúsenosť a recenziu znecitlivujúceho gélu Delay od Lovely Lovers.Publikované dňa: 01.11.2018
Hodnotenie článku:
(91%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

14/03/2020 23:52
Fake

Lovers gél delay, absolútne nepomáha, dokonca ešte zníži erekciu

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Starostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefaStarostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefa

Nechať si narásť bradu nie je až také zložité, no tým sa starostlivosť o ňu ešte len začína. Olej, balzam, šampón, kefa – prípravkov a pomôcok na bradu už nájdete neúrekom. Ako sa v nich...

Virde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcieVirde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcie

Problém s erekciou je citlivá téma, ktorá, podľa väčšiny mužov, odoberá z mužnosti. Nevešajte hneď hlavu. Vyskúšajte výživový doplnok na podporu sexuality Virde Erefit.

Clavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cenaClavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cena

Tabletky na rýchlu a spoľahlivú erekciu Clavin pravdepodobne poznajú všetci. Už od roku 2007 sa predávajú aj na Slovensku. Zblízka sme sa pozreli na tabletky Clavin Platinum. Povieme...