Maca Fresh (Men a Women) recenzia. Aké sú skutočné účinky a skúsenosti

Otázku plodnosti riešia muži aj ženy. Obe pohlavia pri problémoch s plodnosťou radšej siahajú po vitamínoch, doplnkoch stravy a alternatívach na prírodných bazách, ktoré neubližujú telu ako chemické lieky.

Maca fresh men recenzia

Na zvýšenie úspešnosti počatia ako aj zvýšenie sexuality či hormonálnu rovnováhu používajú páry Maca Fresh.

Maca Fresh je lepšia ako Maca

Obyčajná Maca je často pripravovaná aj z ostatných častí rastliny, ktoré sa pomelú a následne prebehne vyčistenie od hlušiny a škrobu. Maca Fresh je čistý extrakt, teda čistá šťava tejto takmer zázračnej plodiny. Znamená to, že jej účinky sú v porovnaní s obyčajnou Macou 10-násobne vyššie. Z koreňa sa vylisuje šťava, ktorá sa kvôli zachovaniu živín zmrazí. Tak sa živiny nepoškodia a zostane len to najlepšie.

Maca Fresh pre mužov a pre ženy

Pre obe pohlavia

Množstvo doplnkov výživy pre zdravý sexuálny život, ponúka len jednu variáciu, a to pre mužov. Maca Fresh však naplní potreby nielen mužov, ale aj žien. Preto výrobcovia pri tomto prírodnom afrodiziaku mysleli na obe pohlavia a vyvinuli nasledovné variácie:

Maca Fresh Women

Jedinečný produkt špeciálne navrhnutý pre ženy, ktoré majú problémy spojené nielen so sexualitou. Zmierňuje náladovosť, depresie, podporuje celkové psychické zdravie. Telu dodáva životnú energiu, zlepšuje sexualitu a intímne zdravie. Vhodné aj pri vyrovnávaní sa s hormonálnymi zmenami pri menopauze, zmierňovaní svalových kŕčov pri menštruácii a pri problémoch s počatím.

Maca Fresh Women

Maca Fresh Men

Prírodné zloženie vyvinuté pre mužov. Podporuje zdravý sexuálny život muža, zvyšuje kvalitu a rýchlosť spermií, zvyšuje plodnosť, lieči problémy s prostatou, zlepšuje erekciu, dodáva telu energiu, podporuje imunitu a stimuluje rast svalovej hmoty. 

Maca Fresh Energy

Maca Fresh Energy je variant, ktorý je určený pre ženy aj mužov, ktorí chcú zlepšiť svoje kvality nielen v posteli. Je určený pre ľudí, ktorým sa nedarí schudnúť a radi by zredukovali svoju hmotnosť. Zvyšuje plodnosť, takže je vhodný pre páry, ktoré sa snažia otehotnieť. Vďaka pridanému kofeínu zvyšuje energiu a zlepšuje sústredenie.

Maca Fresh Energy

Obsahuje to najlepšie z prírody

 • Maca peruánska (Lepidium meyenii) – je koreňová zelenina, ktorá pochádza z Ánd a je jedna z rastlín, ktorá rastie v nadmorských výškach až 3 500 m.n.m. Už od dávnych čias sa prášok z jej koreňa používal v gastronómii ako náhrada múky a ako liečivo na zvýšenie plodnosti, prísun energie a celkovo na liečbu pohlavných orgánov a sexuálneho zdravia. Vďaka svojmu mnoholiečebnému využitiu sa pokladá aj za superpotravinu.
 • Lucerna siata (Medicago sativa) – bylina, ktorá sa na prvý pohľad javí ako burina, ale opak je pravdou. Má neuveriteľne pozitívne účinky na zdravie organizmu. Podporuje imunitu, má protirakovinotvorné účinky, prečisťuje močové cesty, urýchľuje metabolizmus, zmierňuje kŕče, plynatosť a bolesti v brušnej a panvovej časti.
 • Divoký jam (Dioscorea villosa) – je druh hľuznatého viniča, ktorý pôvodne pochádza zo Severnej Ameriky. Vďaka všestranným účinkom na zdravie získal prívlastok zázrak prírody. Od dávnych čias až dodnes sa používa na lepšie zvládanie menopauzy a celkové ľahšie vyrovnávanie sa organizmu s klimaktériom. Prostredníctvom alkaloidov, ktoré obsahuje, uvoľňuje svaly v brušnej a v panvovej oblasti nielen počas menštruácie a endometrióze, ale zmierňuje aj tráviace problémy a používa sa aj pri liečbe Crohnovej choroby.
 • Guarana (Paullinia cupana) – brazílske ovocie červenej farby s čiernymi semenami. Jej liečivé účinky sa prejavujú v rôznych oblastiach. Pôsobí ako antioxidant, zlepšuje pamäť, myslenie a sústredenie. Často sa využíva na prípravu energetických nápojov, pretože telu dodáva silu a energiu. Je bohatým zdrojom látok, ktoré prispievajú k urýchleniu metabolizmu a redukcii hmotnosti.
 • Kofeín – všeobecne známy prírodný stimulant mozgu a nervovej sústavy, ktorý blokuje účinky neurotransmitera adenozínu (uvoľňuje mozog a vyvoláva únavu), a tým pádom zabraňuje únave a zlepšuje pozornosť. Podľa najnovších výskumov sa prišlo na to, že zlepšuje náladu a znižuje depresie. Tým, že naštartuje organizmu, zvýši energiu a výkonnosť, zobudí nielen telo, ale aj trávenie, čím urýchľuje chudnutie. Podporuje dlhovekosť, chráni pečeň, podporuje zdravie v črevách.
 • L-Arginín – aminokyselina, ktorá sa používa v kulturistike a v odvetví športu vôbec, pretože stimuluje rastový hormón, zabezpečuje rozťahovanie ciev a zvyšuje prietok krvi aj v oblasti penisu. Používa sa hlavne u mužov na zlepšenie sexuálneho zdravia a pri liečbach erektilnej dysfunkcie.
 • Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) – obsahuje ho takmer každý produkt z alternatívnej medicíny, ktorý pomáha pri liečení erektilnej dysfunkcie. Používa sa na zvýšenie mužnosti a celkovú vitalitu organizmu. Zvyšuje libido a testosterón, buduje svalovú hmotu, pozitívne ovplyvňuje celkovú sexuálnu pohodu.

Pre jednoduchú orientáciu ponúkame tabuľku s množstvom účinných látok v dennej dávke (3 kapsuly) v jednotlivých variantoch Maca Fresh:

  Maca Fresh Energy  Maca Fresh Men  Maca Fresh Women
Maca fresh 750 mg 750 mg
900 mg
Guarana 300 mg    
Kofeín 200 mg    
Lucerna siata     300 mg
Divoký jam     90 mg
L-Arginín   450 mg  
Tribulus Terrestris   150 mg  

Účinky Maca Fresh

Pýtate sa, prečo muži a ženy užívajú Macu Fresh? Medzi hlavné dôvody patrí:

MUŽI ŽENY
prísun energie prísun energie
stimulácia libida a liečba erektilnej dysfunkcie stimulácia libida
zlepšenie plodnosti zlepšenie plodnosti
zdravé a rýchlejšie rastúce vlasy, svieža a mladistvá pleť zdravé a rýchlejšie rastúce vlasy, svieža a mladistvá pleť
antidepresívne účinky antidepresívne účinky
liečba prostaty harmonizácia hormónov
správne fungovanie štítnej žľazy správne fungovanie štítnej žľazy
zdravé zuby a silné kosti prevencia osteoporózy
lepšia koncentrácia a zdravá myseľ lepšia koncentrácia a zdravá myseľ

Ďalšie účinky Maca Fresh:

 • bojuje proti únave, dodáva telu energiu a vitalitu,
 • je prevenciou vzniku osteoporózy,
 • posilňuje kosti a zuby,
 • zlepšuje krvný tlak,
 • skracuje dĺžku hojenia rán,
 • posilňuje pamäť a zabezpečuje rýchlejšie učenie sa,
 • navodzuje duševnú pohodu a odbúrava stres,
 • zvyšuje úspešnosť počatia. 

Vedľajšie účinky

Ľudia, ktorí užívali Maca Fresh, tvrdia, že sa u nich neprejavili žiadne vážne vedľajšie účinky. Prirodzene sa však vplyvom kofeínu, ktorý sa nachádza v Maca Fresh Energy, môže objaviť zrýchlený tlkot srdca, roztržitosť, problémy so spánkom, akné a žalúdočné problémy.

maca fresh men kapsule recenzia a skúsenosti

najsilnejšie tabletky maca aj na erekciu a plodnosť

Upozornenie

Ak ste sa rozhodli skvalitniť si život týmto výživovým doplnkom, pred užívaním si prečítajte príbalový leták. Platia však všeobecné upozornenia, medzi ktoré patrí neprekračovanie maximálnej dennej dávky (3 kapsuly), neužívajte po dátume uvedenom na obale. Je to len doplnok výživy, preto kombinujte s pestrou a vyváženou stravou. Keďže nie je vhodný pre deti, skladujte mimo ich dosah na suchom a tmavom mieste.

Vyhýbať Mace Fresh by sa mali ľudia, ktorí trpia rakovinou súvisiacou s hormónmi, ktorí majú problémy so štítnou žľazou, a pochopiteľne tí, ktorí sú alergickí na niektorú zo zložiek obsiahnutých v produkte.

Dávkovanie a užívanie 

Užívanie a dávkovanie Maca Fresh závisí od jednotlivých variantov. Pri všetkých je však potrebné užiť kapsuly v celosti a s vodou.

 • Maca Fresh Energy – 1x denne 1-3 kapsuly
 • Maca Fresh Man – 1x denne 3 kapsuly 
 • Maca Fresh Woman – 1x denne 3 kapsuly

Koľko stojí Maca Fresh?

Orientačná cena pri všetkých troch variáciách je 29 € a každý balíček obsahuje 90 tabletiek.

K celkovej cene je potrebné pripočítať ešte služby pošty. Ak sa rozhodnete pre slovenskú poštu alebo kuriéra, zaplatíte 4 €. Pri prevzatí na odbernom mieste vás to vyjde len 2 €. Zaplatiť môžete rôznymi spôsobmi, ale pri dobierke sa k sume pripočíta ešte 1 €. Zaujímavosťou je, že zaplatiť môžete aj prostredníctvom virtuálnej meny Bitcoin.

Pri objednávke nad 100 eur máte poštovné ZDARMA. Na oficiálnej stránke Maca Fresh nájdete aj výhodné balíčky, v ktorých vždy jeden produkt je z rady Maca Fresh.

Máme pre vás akčný tip: Ak si zakúpite balíček Maca Fresh Men + Maca Fresh Women, zaplatíte 49 €. Môžete tak ušetriť až 9 €.

Objednať cenovo zvýhodnený balíček

Aké skúsenosti máte s Maca Fresh vy?

Na internete nie je veľa recenzií o tomto výživovom doplnku, ťažko teda určiť, či sú s ním zákazníci spokojní alebo nie. Z toho mála, čo sme našli, väčšinou išlo o pozitívne ohlasy v oblasti vitality a zvýšenia energie. Avšak čo sa týka zlepšenia erekcie, len mizivé percento mužov pocítilo pozitívne zmeny. Niektoré páry, ktoré vyskúšali Maca Fresh, otehotneli po pár mesiacoch užívania.

maca fresh men recenzia

Záverečné zhodnotenie 

Účinky prípravkov Maca Fresh sú všeobecne známe a vo veľmi veľa prípadoch pomohli párom s problémom počatia, otehotnenia, ako aj zvýšenia fyzickej aktivity či sexuálneho nabudenia. Doposiaľ však výskumy nepreukázali ich jednoznačné účinky na plodnosť.  

Výhodou produktu je, že sa vyrába v mnohých prevedeniach, pre mužov aj pre ženy. Tak možno u oboch pohlaví súčasne posilniť sexualitu, plodnosť a celkové zdravie. Baliček Maca Fresh Women a Men môže byť aj vhodným darčekom na Vianoce či na výročie.

maca fresh men

Otázky a odpovede súvisiace s Maca Fresh

 • Môžem užívať Maca Fresh Woman v tehotenstve?
 • Niektorí lekári vo všeobecnosti Macu v tehotenstve neodporúčajú a iní áno. Všetko závisí od počiatočného stavu a od priebehu vášho tehotenstva, preto sa o užívaní Maca Fresh v tehotenstve radšej poraďte so svojím gynekológom. Je však úplne bezpečné, ak Macu užívate pred tehotenstvom, pretože môže zvýšiť percento počatia.
 • Môžem užívať Maca Fresh, ak mám cysty na vaječníkoch?
 • Neexistuje jednoznačná odpoveď na túto otázku. U niektorých žien, ktoré užívali Maca Fresh, sa zabránilo väčšiemu rastu cysty, avšak nie sú vedecky preukázateľné výsledky v tejto oblasti. Preto sa v tomto prípade o užívaní Maca Fresh radšej poraďte so svojim gynekológom.
 • Kde sa dá kúpiť?
 • Maca Fresh je čisto prírodný produkt, bez chemikálií, preto je ho možné dostať bez lekárskeho predpisu prostredníctvom internetu. Niektoré výživové doplnky majú na predaj aj gynekológovia či urológovia vo svojich ambulanciách. Skúste sa teda opýtať. 

Mohlo by vás zaujímať

Ďalšie variácie Maca Fresh

Doplnok výživy Maca Fresh sa vyrába nielen v spomenutých 3 prevedeniach, ale aj ako prášok Maca Fresh, ktorý má výhodu v tom, že vďaka rýchlemu rozpusteniu, sa aj rýchlejšie vstrebe do tela. Užíva sa 1x denne tak, že rozmiešate 1 čajovú lyžičku v 3 dcl tekutiny (voda, mlieko, džús). Cena 100-gramového prášku sa pohybuje okolo 28 €.Publikované dňa: 01.04.2019
Hodnotenie článku:
(90.2%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

01/04/2019 13:55
Šárka

Tento prírodný produkt som si zakúpila len nedávno, ale zatiaľ som s ním spokojná. Účel splnil - cítim sa po fyzickej aj psychickej stránke lepšie a nepriaznivé príznaky menopauzy sa zmiernili. Opäť mám chuť rozvíjať svoj intímny život :-)

01/04/2019 14:00
Roman

Macu fresh som si zaobstaral asi pred rokom kvôli tomu, že som stále v pohybe a potreboval som viac energie. S produktom som spokojný, mám viac sily, cítim sa lepšie fyzicky aj psychicky. Pokiaľ potrebujete energiu v posteli a aj mimo nej, bude tento produkt pre vás to pravé. Ja ho len odporúčam.

07/04/2019 10:54
Jana

Mne maca pre zeny velmi pomohla pri menstruacnych bolestiach, berem ju ale 3 tablety naraz a pravidelne kazdy den.

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Ako si vybrať najlepšiu zubnú pastu – čo by nemala obsahovať? Test zubných pástAko si vybrať najlepšiu zubnú pastu – čo by nemala obsahovať? Test zubných pást

Kvalita a typ zubnej pasty môže do veľkej miery ovplyvniť váš zubný chrup a tým pádom aj váš úsmev. Akú zubnú pastu používať, aké máte možnosti a ktoré zubné pasty sú nebezpečné?

Pangamin (pivovarské kvasnice) na vlasy, chudnutie – zloženie, účinky, skúsenosti, cenaPangamin (pivovarské kvasnice) na vlasy, chudnutie – zloženie, účinky, skúsenosti, cena

Pangamin sa predáva ako výživový doplnok nielen pre ľudí, ale aj pre psov, domáce prasce a hydinu, pretože podporuje trávenie a chuť do jedla. Zaujalo vás to? Tak si prečítajte, s čím...

Camilia perorálny roztok na zuby – recenzia, zloženie, cena, skúsenostiCamilia perorálny roztok na zuby – recenzia, zloženie, cena, skúsenosti

Prerezávanie zúbkov je prvá ťažká kapitola v živote bábätka. Výborným prostriedkom na tlmenie bolesti je   homeopatický tekutý roztok Camilia, po ktorom sa vášmu dieťaťu uľaví.