Najlepšie výživové doplnky pre mužov nie len na erekciu, ktoré skutočne fungujú

Množstvo pánov, ktorí bojujú s prejavmi erektilnej dysfunkcie, siahne po výživových doplnkoch - tzv. erekčných tabletách s prírodným zložením. 90% užívateľov tak robí bez toho, aby si preštudovali zloženie, pôvod a spôsob užívania preparátov.

Najlepšie tabletky na erekciu

My vám dnes prezradíme tie najdôležitejšie faktory, ktoré oddeľujú kvalitné produkty od tých menej kvalitných.

Jednorázové vs. dlhodobé užívanie výživových doplnkov

Doplnky stravy v intímnej oblasti sa delia na výrobky na:

  • jednorazové užívanie
  • dlhodobé užívanie

Z hľadiska účinnosti by sme odporučili vždy produkty na  dlhodobé užívanie.

Doplnky stravy môžu obsahovať len látky s kladným vplyvom na určité oblasti a funkcie. Aby sa kladný vplyv prejavil, tak je potreba tieto látky dodávať dlhodobo a v čo možno najvyššom množstve.

Jednorazové doplnky stravy obsahujú látky, ktoré síce majú kladný vplyv na erekciu, výkon v posteli a pod., ale nikdy nezaručia 100% výsledok, pretože takéto látky je potrebné dodávať telu logicky dlhodobejšie, aby sa kladný potenciál prejavil.

Dlhodobé užívanie doplnkov má skutočný význam

Ak chce niekto naozaj zlepšiť erekciu a svoj výkon, tak by mal voliť doplnky stravy pre dlhodobé užívanie. U tých by sa potom mal pozerať na to, koľko účiných látok obsahujú a hlavne v akom množstve!

Užívanie tabletiek na zlepšenie erekcie musí byť dlhodobé

Niektoré produkty síce obsahujú veľa zložiek a výrobcovia o nich píšu iba v pozitívnom smere. Množstvo ludí si však neporovná dennú odporučenú dávku a množstvo látky v zložení tablety a preto nemá šancu zistiť, že malé množstvo účinnej látky prakticky nemôže mať akýkoľvek kladný vplyv na intímne zdravie muža. Obsah takýchto látok je iba marketingovým ťahom výrobcu, ktorý sa môže odvolávať na jej liečivé účinky, no v skutočnosti takýto výrobok nemá žiadny efekt.

Nezanedbávajte dôležitosť pôvodu erekčných doplnkov

Ďalej by sa mal človek zamerať i na to, kde je produkt vyrobený a či má naozaj nejaké reálne osvedčenie o zdravotnej bezpečnosti.

Na Slovensku doplnky schvaľuje Úrad verejného zdravotníctva. V Čechách je pre predaj nutná len notifikácia - oznámenie o predaji na Ministerstvo poľnohospodárstva.

eJoy tablety a certifikáty na predaj
Certifikáty výživového doplnku eJoy

Výsledky testov eJoy

Žiaľ v dnešnej dobe už nikto nekontroluje, či produkt obsahuje látky u nás povolené a bezpečné, za to zodpovedá len výrobca / distibútor, ktorý produkt ohlásil.

Zárukou bezpečnosti produktu môže byť aj nezávislé posúdenie od štátneho orgánu, ktoré môže výrobca v prípade záujmu sám zabezpečiť a zaplatiť. Toto má význam najmä v ČR, kde takéto služby poskytuje Štátny zdravotný úrad, ktorý vydáva Certifikát zdravotnej bezpečnosti.

Každý predajca / výrobca by samozrejme mal produkty testovať aj na výskyt tažkých kovov, mikroorganizmov a pod. Testovanie by malo prebiehať v certifikovanom laboratóriu a zodpovedný predajca by mal zverejniť aj záverečný protokol. Takýto test podstúpili napríklad výživové doplnky:

Pozor na zakázané látky v jednorázových doplnkoch!

Jednorazové doplnky stravy majú väčšinou tzv. placebo efekt, ale ľudia si aj tak ich žiadajú a preto sa výborne predávajú.

Ak niektorý jednorazový doplnok stravy zaberie z hľadiska erekcie vždy na 100%, tak je to známka toho, že je v ňom pridaná nejaká chemická látka, ktorá sa smie používať iba v liečivách na predpis, ako napríklad sildenafil vo Viagre.

Takéto látky sú logicky v potravinových doplnkoch zakázané, pretože by u niektorých ľudí by mohli byť až smrteľne nebezpečné alebo mať veľmi negatívní vplyv na iné orgány. Ich užívanie bez posúdenia lekára môže vyvolať vážne poškodenie zdravia. Avšak niektorí výrobcovia porušujú zákon a takéto látky tam na čierno pridávajú - hlavne výrobcovia z tretích krajín.Publikované dňa: 02.01.2019
Hodnotenie článku:
(86.6%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Jelqing – cvičenie na zväčšenie penisu. Postup, výsledky aj skúsenosti Jelqing – cvičenie na zväčšenie penisu. Postup, výsledky aj skúsenosti

Zväčšenie penisu môže byť splnením tajného sna chlapa. Cviky Jelqing by mohli byť prvým krokom jeho splnenia. Ako ich treba správne cvičiť? Dozviete sa v našom článku!

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) - prírodné afrodiziakum vhodné pre mužov i ženy Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) - prírodné afrodiziakum vhodné pre mužov i ženy

Kotvičník zemný má vďaka svojim priaznivým účinkom na ľudský organizmus dlhú tradíciu v liečiteľstve. Využíva sa najmä pre jej pozitívny vplyv na hladinu testosterónu a dokáže vyriešiť...

Príčiny erektilnej dysfunkcie, príznaky a liečba Príčiny erektilnej dysfunkcie, príznaky a liečba

Problémy s erekciou skolia aj toho najzdatnejšieho milenca. Ako im predísť? V našom článku vám prezradíme aké sú príčiny a riešenie problémov s erektilnou dysfunkciou.