Zerex Assassin – recenzia, skúsenosti, cena. Tabletky na chudnutie

Túžba po zdravšej a štíhlejšej postave nás často vedie k rôznym diétam, cvičebným plánom ale aj menej tradičným metódam. Veď nadváha a kilá navyše trápi čoraz viac ľudí.

Zerex Assassin na chudnutie - recenzia, skúsenosti, cena

Chudneme do plaviek, do svadobných šiat, od nového roka i klasicky od zajtra. Alfou a omegou redukcie hmotnosti je menší príjem kalórií a viac pohybu. Ale čo ak to predsa nejde? Podporiť chudnutie možno aj inak – výživovými doplnkami. Tie si treba starostlivo vyberať a overiť si ich zloženie, aby sme si nevhodnou chémiou zbytočne neublížili.

Preferujete prípravky s prírodným zložením? Prečítajte si o doplnku Zerex Assassin.

Výživový doplnok na chudnutie Zerex Assassin si objednáte za najlepšiu cenu ✅ z oficiálneho eshopu zerex.sk!

Čo je Zerex Assassin

Výživový doplnok Assassin od značky Zerex možno označiť za prírodný prípravok, ktorý vďaka svojmu zloženiu účinne bojuje s nadbytočnými kilogramami. Ak pravidelne cvičíte, stravujete sa zdravo a striedmo, no nadbytočných kil sa nie a nie zbaviť, svoju snahu o redukciu hmotnosti môžete podporiť prírodným produktom.

Zerex Assassin obsahuje výťažky z plodov akými sú garcínia, pomarančovník, zelený čaj, zelená káva či čierne korenie a minerál chróm, ktorý je účinným spaľovačom tukov. Tieto zložky podporujú chudnutie, metabolizmus tukov a správne vstrebávanie tukov, cukrov a bielkovín. Prípravok vo forme kapsúl stačí užiť v množstve 1 kapsula dvakrát denne. 60 kusové balenie vystačí na celý mesiac.

Účinky

 • pomáha pri redukcii hmotnosti
 • prispieva k udržiavaniu zdravej hmotnosti
 • podporuje rýchlejšie spaľovanie tukov
 • môže utlmiť častú chuť do jedla
 • podporuje metabolizmus makroživín
 • pôsobí antioxidačne
 • prospieva tráveniu

Zloženie

Zerex Assassin obsahuje kombináciu veľmi účinných prírodných látok, ktoré podporujú prirodzený a zdravý úbytok hmotnosti.

 • Garcínia kambodžská je guľatý plod žltej farby podobný tekvici pochádzajúci z Ázie. Extrakty z tohto plodu obsahujú kyselinu hydroxycitrónovú a používajú sa na podporu trávenia, znižovanie cholesterolu, úpravu hladiny cukru v krvi, odvodnenie nadbytočnej vody z tela a znižovanie chuti do jedla.
 • Pomarančovník horký je známy z tradičnej čínskej medicíny ako Zhi Shi. Označuje sa aj ako spaľovač tukov, a to vďaka látke synefrín, ktorú obsahuje. Vďaka nej dokáže pomáhať pri regulácii hmotnosti, podporuje tráviaci systém, má termogénny účinok, dodáva energiu, pomáha štiepiť a odbúravať tuky a odvodniť zadržiavanú vodu v tele. Účinok synefrínu sa posilní v kombinácii s kofeínom, čo tento výživový doplnok umožňuje, keďže obsahuje zelenú kávu i čaj.
 • Chróm je esenciálnym stopovým prvkom, ktorý bežne prijímame v potrave a je pre nás nevyhnutný. Používa sa na znižovanie hladiny cukru v krvi, znižovanie zlého cholesterolu v tele, podporuje chudnutie a reguláciu hmotnosti, môže znižovať chuť do jedla a podporuje správny metabolizmus a využitie makroživín, teda bielkovín, sacharidov a tukov.

Hlavnými zložkami prípravku sú už spomínané zložky (garnícia, pomarančovník a chróm), no prípravok obsahuje aj ďalšie podporné látky, ktoré priaznivo pôsobia na reguláciu hmotnosti.

 • Extrakt z listov zeleného čaju obsahuje predovšetkým množstvo antioxidantov potrebných pre ochranu nášho organizmu pred toxínmi. Zlepšuje psychickú aj fyzickú kondíciu, pomáha udržiavať zdravú hladinu cukru v krvi a znižuje chuť do jedla.
 • Extrakt zo zelenej kávy je ďalším silným antioxidantom, ktorý odstraňuje toxíny, pôsobí preventívne pri rakovine, pomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu, potláča pocity hladu, zlepšuje metabolizmus a trávenie.
 • Čierne korenie podporuje chudnutie vďaka látke piperín, ktorú obsahuje. Podieľa sa na zrýchlení metabolizmu, podporuje tráviaci trakt, pôsobí antioxidačne, urýchľuje spaľovanie tukov a pomáha zvýšiť energetický výdaj.

Cena

Prípravok Zerex Assassin je možné zakúpiť priamo na stránke značky Zerex, prípadne u iných distribútorov a internetových obchodov. Keďže ide o výživový doplnok, nie liek, je voľne dostupný a nie je viazaný na žiaden predpis. Cena balenia obsahujúceho 60 kapsúl je 18,99 EUR, pričom jedno balenie vystačí na 1 mesiac užívania.

Skúsenosti

Pri hľadaní recenzií a skúseností s týmto prípravkom je možné naraziť len na tie hodnotenia, ktoré poskytuje výrobca priamo na svojej stránke. Z nich vyplýva, že s produktom sú daní užívatelia spokojní a pri kombinácii výživového doplnku s pravidelným cvičením tento produkt naozaj zaberá. Užívateľ Juraj uviedol úbytok hmotnosti 2 kilá a ďalší užívateľ zas spozoroval zlepšenie trávenia.

Recenzie a skúsenosti s užívaním Zerex Assassin

Vedľajšie účinky a upozornenia

Výrobca v popise výživového doplnku na svojom webe neuvádza žiadne vedľajšie účinky ani upozornenia spojené s užívaním. Pozor by si mali dať tí, ktorí v minulosti reagovali precitlivelo na akúkoľvek zložku tohto prípravku. Treba však dodať, že ide o prípravok na chudnutie obsahujúci chróm a takéto prípravky sú pre deti, tehotné a dojčiace ženy zväčša nevhodné.

Záverečné zhodnotenie

Na trhu je dostať množstvo prípravkov na chudnutie. Pri vidine rýchleho a veľkého úbytku hmotnosti však častokrát zabúdame na svoje zdravie a nezamýšľame sa nad zložením výživového doplnku či voľnopredajného lieku. Pre tých, ktorí radšej siahajú po prípravkoch s prírodným zložením, je Zerex Assassin vhodným riešením. Látky, ktoré obsahuje, sa vhodne dopĺňajú a pomáhajú nakopnúť metabolizmus a zdravé chudnutie. Pri výbere prípravku môže byť negatívom to, že zatiaľ nemá veľa recenzií od používateľov, len tie nachádzajúce sa priamo na stránke výrobcu, no Zerex je overená značka známa svojimi ďalšími výživovými doplnkami.Publikované dňa: 23.12.2019
Hodnotenie článku:
(87.4%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Kapustová diéta – jedálniček, skúsenosti. Funguje kapustová polievka na spaľovanie tukov?Kapustová diéta – jedálniček, skúsenosti. Funguje kapustová polievka na spaľovanie tukov?

Pre milovníkov kapusty máme dobrý tip nielen na diétu, ale aj na dobrú kapustovú polievku, ktorá zohráva kľúčovú rolu v kapustovej diéte. Aká je to diéta, aké sú jej výhody a nevýhody?

Najlepšie nápoje pri chudnutí, ktoré vám pomôžu schudnúť rýchlejšieNajlepšie nápoje pri chudnutí, ktoré vám pomôžu schudnúť rýchlejšie

Chudnutie nie je len o tom, že sa držíte istého stravovacieho plánu a športujete. Treba taktiež piť správne nápoje. Viete, ktoré to sú?

Petržlenová vňať na chudnutie a obličky. Aké sú skúsenosti s čajom z petržlenovej vňate?Petržlenová vňať na chudnutie a obličky. Aké sú skúsenosti s čajom z petržlenovej vňate?

Petržlen síce často využívame, no mnoho ľudí ani len netuší o jeho blahodarných účinkoch. Petržlenová vňať sa dá použiť na chudnutie v podobe čaju, prečistí aj obličky a takáto...