Najlepšie prípravky na zväčšenie penisu

Prípravky na zväčšenie penisu pomáhajú, ale nedokážu zázraky. Žiadny z nich vám nezväčší prirodzenie o viac ako 2-3 centimetre. Nie je ale pravdou, že by tieto prípravky nefungovali. Fungujú na princípe zväčšovania toporivých teliesok.

Test a recenzie tabletiek na zväčšenie penisu

Veľmi obľúbenými sú hlavne doplnky stravy, ktoré zlepšujú fyzickú kondíciu pohlavných orgánov a tým zabezpečujú ich riadne fungovanie. S tým súvisí aj zväčšenie objemu penisu na prirodzenú úroveň bežného človeka. Vyskúšať môžete ale aj praktické vákuové pumpy alebo extendery.

Pripravili sme pre vás aj porovnanie prípravkov na zväčšenie penisu.

Najlepšie prípravky na zväčšenie penisu

Zväčšenie penisu chirurgicky

Chirurgický zákrok je efektívnym riešením i keď málo kto sa odhodlá operáciu podstúpiť. Je to veľmi radikálny spôsob. Treba však povedať, že takýto spôsob zväčšenia penisu je rýchly, trvalý a zaručený. Pred zákrokom sa dozviete, o koľko presne sa penis zväčší.

Nevýhodou tohto riešenia môže byť jeho finančná náročnosť. Takéto zákroky totiž nekryje zdravotná poisťovňa, preto si ich pacient hradí v plnej výške. Výdavky na operáciu sa môžu vyšplhať do výšky niekoľko tisíc EUR.

Doplnky stravy a zmena životosprávy

Niekedy nie sú za malou dĺžkou penisu gény, ale nesprávna životospráva. Ak je penis počas erekcie nedostatočne prekrvený, nedosiahne dĺžku, ktorú by mohol. V takomto prípade postačí zlepšiť životosprávu, začať cvičiť a zlepšiť si tak krvný obeh v tele.

V tomto nám môžu do veľkej miery pomôcť aj doplnky stravy, ktoré účinnými látkami dokážu podporiť prekrvenie a dosiahnuť tak lepšiu erekciu. Lepšia erekcia vždy znamená aj zhrubnutie a predĺženie penisu. Medzi najznámejšie a najúčinnejšie doplnky stravy na zväčšenie penisu patrí Vimax. Alternatívami sú Vimax, Zerex, eJoy.

Užívanie výživových doplnkov a dopĺňanie aktívnych látok musí byť dlhodobé, inak sa jeho účinky neprejavia. Treba ich užívať aspoň 3 mesiace. 

Vákuové a hydro pumpy

Medzi veľmi efektívny spôsob trvalého zväčšenia penisu patrí aj zväčšenie pomocou vákuovej pumpy. Podľa posledných prieskumov sa zistilo, že najlepšie fungujú vodné vákuové pumpy, takzvané hydro pumpy. Sú síce drahšie, ale efektívnejšie. Navyše nie je potrebné používať lubrikačné gély, ktoré nie sú práve najlacnejšie.

Obľúbené vákuové pumpy na penis

Extendery

Jednoduché prístroje, ktoré fungujú na princípe trakcie, podporia tvorbu kožného tkaniva a množenie buniek. Vďaka dlhodobému a pravidelnému používaniu tohto "naťahovača na penis" dôjde k jeho predĺženiu.

Penis sa totiž prispôsobí a novým tkanivom vyrieši potrebuje zníženia ťahu, ktorý je preň neprirodzený. Výsledkom je dlhší penis.

Recenzie výživových doplnkov aj na zväčšenie penisu

Prečítajte si naše mimoriadne podrobné recenzie, v ktorých sa dozviete všetko o účinkoch a zložení týchto výživových doplnkoch. Zodpovieme vám otázky ohľadne dávkovania, užívania, prezradíme koľko doplnky stoja a venujeme vám aj zľavy na ich nákup.

Naše redakčné testovanie s 2 respondentmi vám navyše podá reálnu správu o fungovaní týchto doplnkov.Publikované dňa: 01.05.2018
Hodnotenie článku:
(91%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Čo na zvýšenie libida? Čaj, tabletky, vitamíny, potraviny aj homeopatiká Čo na zvýšenie libida? Čaj, tabletky, vitamíny, potraviny aj homeopatiká

Libido neodmysliteľnou súčasťou osobnostného ID. Keď je jeho hladina nízka, nepriaznivo to vplýva nielen na milostný život, ale aj na mužské sebavedomie. Poradíme vám, ako si hladinu...

Prostamol Uno – kompletná recenzia, vaše skúsenosti a diskusia Prostamol Uno – kompletná recenzia, vaše skúsenosti a diskusia

Problémami s močením, ktoré sú spôsobené zväčšením prostaty, trpí mnoho starších mužov. Asi najviac propagovaným liekom na tento problém je Prostamol Uno. Pozreli sme sa naň a zhrnutie...

Folandrol – recenzia a skúsenosti s prípravkom na podporu plodnosti Folandrol – recenzia a skúsenosti s prípravkom na podporu plodnosti

Folandrol je určený predovšetkým pre mužov v období, kedy sa pár snaží splodiť dieťa. Aké sú jeho účinky? Čo hovoria skúsenosti ľudí?