Clavin Original tabletky na erekciu – recenzia

Clavin určite poznajú všetci, ktorí sledujú televíziu. Ide o tabletky na okamžitú podporu mužského prirodzenia. O tom však táto recenzia nebude. V tejto sa budeme naplno venovať obšírnemu priblíženiu si mladšieho brata Clavinu a tým je Clavin Original.

Tabletky na erekciu Clavin Orginal recenzia

V čom je lepší ako niektoré tabletky na erekciu, aké je jeho zloženie, kto ho vyrába a čo získate alebo stratíte pri jeho užívaní sa dozviete práve tu.

Clavin Original je vo väčšom (28 ks) i menšom (12 ks) balení dostupný v ✅ internetovej lekárni Dr. Max.

V rýchlosti o Clavine Original

Clavin Original je názov jedného z najpredávanejších výživových doplnkov, ktorý prirodzenou cestou podporuje mužskú erekciu. Možnože si prestíž získal len na základe reklám, ktoré denne vidíme po 22. hodine na televíznych obrazovkách a možno sú za tým naozaj jeho účinky. Prípravok je veľmi podobný Viagre, ale je tvorený len zmesou rastlín, vitamínov, minerálov a ďalších dôležitých prvkov, ktoré pôsobia na mužskú potenciu. Užíva sa ako podpora na dosiahnutie okamžitej erekcie, ktorá je pevná počas celého sexuálneho aktu, bez predčasnej ejakulácie.

Výrobca

Prírodný výživový doplnok Clavin Original vyrába spoločnosť Simply You Pharmaceuticals. Je to overená firma, ktorá sa podobnými výživovými produktmi zaoberá už niekoľko rokov. Konkrétne, napr. Clavin je na českom a slovenskom trhu od roku 2007. Niekto si možno spomenie na predchodcov Clavinu Original ako boli Clavin Ultra, Clavin Strong a Clavin Gold. V súčasnosti táto spoločnosť produkuje výživové doplnky nielen pre mužov, ale aj pre ženy, napr. ArginMax forte.

Zloženie

Špeciálna zmes surovín, ktorá sa skrýva v jednej kapsule Clavin Original nazval výrobca Clavertin 21. Ide o účinnú látku, ktorá je tvorená bylinami na podporu erekcie, minerálmi na podporu plodnosti a aminokyselinami, ktoré podporujú zdravé reprodukčné orgány. Je to zmes, ktorá podporí váš celkový stav, hlavne vaše libido a pomôže vám byť "Mužom ihneď!" Jednotlivé zložky uvádzame s množstvom, ktoré sa nachádza v jednej dávne Clavin Original, čo predstavujú 4 tabletky:

  • Tribulus Terrestris alebo Kotvičník zemný je hlavnou zložkou Clavinu Original. V jednej dávke sa nachádza až 200 mg extraktu tejto účinnej bylinky. Tradične sa využíva na podporu mužského prirodzenia. Nájdete ho nielen v tabletkách, ale aj v sypaných čajoch, v proteínoch a v ďalších výživových produktoch, ktoré sú zamerané na posilnenie testosterónu, zvýšenie libida a ďalších oblastí súvisiacich s potenciou.
  • Crocus sativus je latinský názov pre Šafran siaty. V Clavine Original ho nájdete vo forme extraktu, v množstve 30 mg. Je to rastlina, ktorá sa využíva hlavne ako korenina, mimochodom je to najdrahšia korenina sveta, a len málokto vie, že pomáha liečiť problémy s erekciou a plodnosťou. Šafran nie je účinný len v tejto sfére, ale zlepšuje aj celkový stav organizmu očisťovaním ciev.
  • 2 aminokyseliny, nachádzajúce sa v Clavine, sú L-Arginín a L-Citrulín. Tieto aminokyseliny spolu veľmi úzko súvisia, majú za následok zvyšovanie pružnosti ciev. K čomu je to dobré? Jednoducho k tomu, že čím pružnejšie a elastickejšie sú cievy, tým dochádza k lepšiemu prekrveniu celého organizmu, svalových vlákien, vrátane orgánov reprodukčného systému. V mužskom pohlavnom úde podporujú lepšie a rýchlejšie naplnenie aj tých najmenších cievok krvou. Obľubujú ich aj športovci, ktorým chýba testosterón a ktorí potrebujú poriadne okysličiť a prekrviť svalové vlákna.

Clavin Original tabletky na podporu erekcie s prírodným zložením

  • Zinok je prvok, ktorý v reprodukčnom systému muža a aj ženy zohráva podstatnú úlohu. Na základe rôznych vedeckých výskumov bolo preukázané, že muži, ktorí mali problémy s potenciou a plodnosťou, mali podľa krvných testov nízku hladiny zinku. V tele sa prirodzene netvorí, preto je potrebné ho umelo dopĺňať, ale keďže sa v strave nachádza len minimálny obsah zinku, užíva sa vo forme výživových doplnkov. V Clavine sa nachádza v množstve 3,2 mg.
  • Selén (24 μg = 44 % DDD) sa pokladá za silný antioxidant, ktorý má výrazné omladzujúce účinky. Telo a bunky chráni pred vznikom a rozširovaním sa rakovinových buniek, je zdrojom energie a vitality. Zvyšuje plodnosť oboch partnerov. V oblasti mužskej erekcie podporuje tvorbu vitálnych spermií, teda rýchlejších a zdravších. Bežne sa selén nachádza v mäse, v rybách, v orechoch a pod.

Clavin Original a jeho potenciál

Clavin Original je určený mužom, ktorí potrebujú pomoc v oblasti sexuality, z čoho vyplývajú aj problémy s erektilnou dysfunkciou. Je teda zrejmé, že jeho účinky sa budú týkať hlavne tých oblasti, ktoré ovplyvňujú rýchly nástup erekcie, zabraňujú predčasnej ejakulácii a celkovo podporujú zdravý pohlavný život muža. Medzi hlavné účinky Clavinu Original patria:

Šteklivý začiatok

Clavin obsahuje byliny, ktoré sa pokladajú za silné afrodiziaká. Kotvičník zemný je jeden z najsilnejších vôbec, navyše v Clavine sa nachádza jeho extrakt, čo je to najsilnejšie, čo môže kotvičník ponúknuť. Rozprúdi vám všetky cievy, a to doslova a do písmena, oveľa rýchlejšie ako ktorákoľvek iná bylinka určená na potenciu muža. Pôsobí na zvýšenie testosterónu, ktorý automaticky dráždi libido, dáva impulz mozgu a ten informáciu posúva nervovým zakončeniam v penise.

Rýchle prekrvenie

Aminokyseliny, ktoré sa nachádzajú v Clavine Original, spôsobujú lepšiu flexibilitu ciev, vďaka čomu sa krv rýchlejšie dostáva aj do tých najmenších periférnych ciev. O tom by vedeli hovoriť aj športovci, ktorí tieto 2 aminokyseliny užívajú na prekrvenie svalových vlákien. Spolu so zinkom a selénom podporujú správne fungovanie pohlavných orgánov a regulujú tvorbu hormónov v štítnej žľaze. Šafran a kotvičník do tejto skladačky dokonale zapadajú. Tým, že pôsobia ako afrodiziaká, rozťahujú cievy a zabezpečujú rýchly presun väčšieho množstva krvi do mužského pohlavného údu.

Účinky tabletiek Clavin Original

Lepšia výdrž

Zmes Clavertin 21 nielenže vzbudí rýchle vzrušenie a nástup pevnej erekcie, ale dokáže udržať mužský pohlavný orgán pevný aj niekoľko minút. Teda dovtedy, pokým nebudete spokojní – vy alebo vaša partnerka. Ako je to možné? Predčasná ejakulácia nenastane, pretože hormóny sú relatívne v rovnováhe, chemické reakcie v mozgu taktiež, takže mozog informuje nervovú sústavu v tom správnom čase. Je to zložitý chemický proces, s ktorým mnoho mužov zohráva boj. Pritom základom je byť v psychickej pohode. Reakcia mozgu musí byť  primeraná k vonkajšiemu impulzu, ale zároveň musí mozog počúvať vašu myseľ. Možno to prirovnať k sexuálnemu pudu. Pokým vaša myseľ nedá mozgu zelenú, neprekročíte hranice sexuality.

Vášnivé milovanie

Afrodiziaká vzbudzujú v tele človeka vzrušenie, ktoré často nadobúda úroveň živočíšnosti. Čakáte len na jedno, ako si uspokojiť svoju základnú biologickú potrebu. Čím vyššie je prvotné vzrušenie, tým je väčšia živočíšnosť a túžba. Okrem toho, sa v Clavine Original nachádzajú zložky, ktoré podporujú vitalitu a energiu, čo sa preklenie nielen do vyššej sily a kondície, ale aj do sexuálneho života.

Upozornenie

Tento výživový doplnok nenahrádza pestrú a rozmanitú stravu. Pochopiteľne, že nie je určený pre deti a mladistvým mladším ako 18 rokov. Kvôli zachovaniu kvality a predchádzaniu poškodenia prípravku ho skladujte na suchom a tmavom mieste, pri teplote od 15 do 25 °C. Určite ho neužívajte, ak je už po záruke. Neužívajte ani v prípade, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek obsiahnutú v Clavine Original. V žiadnom prípade neprekračujte maximálnu dennú dávku = 4 kapsuly.

Sú nejaké kontraindikácie a interakcie Clavinu Original s inými liekmi?

Doposiaľ neboli zistené nijaké vážne problémy, ktoré by súviseli s užívaním Clavinu Original popri iných liekoch. Avšak, keďže nie je vhodný pre ľudí, ktorí majú problémy so srdcom, s pečeňou, so sietnicou, prekonali mozgovú príhodu, infarkt alebo sa už dlhodobo na niečo liečia, mali by si dávať pozor, obzvlášť pri užívaní liekov s obsahom nitrátov. Nitráty sú látky, ktoré sa nachádzajú hlavne v liekoch na srdce. Každopádne, ak podstupujete alebo ste podstupovali nejakú dlhodobú liečbu, poraďte sa o užívaní Clavinu so svojím lekárom.

Vyberáme z nášho katalógu

Pre koho áno a pre koho nie?

Kapsuly Clavin Original sú určené pre všetkých mužov, ktorým to tam dole akosi hapruje. Do tejto kategórie patria mladí (nad 18 rokov), starší i starí. Športovci, ktorí potrebujú podávať výkon nielen v posilňovni, ale aj v posteli; muži, ktorí potrebujú trochu povzbudiť; páni, ktorí sú v tom najlepšom veku a pre všetkých tých, ktorí si to chcú poriadne užiť.

Užívanie Clavinu Original by mali zvážiť muži, ktorí majú problémy so srdcom, trpia kardio-vaskulárnym ochorením, majú problémy s pečeňou, so zrážanlivosťou krvi, niekedy v minulosti sa liečili na srdce, pečeň, ktorí majú problémy so štítnou žľazou, prekonali infarkt alebo mŕtvicu. Títo muži by sa pred užívaním Clavinu určite mali poradiť so svojím lekárom.

Má Clavin Original negatívne účinky na zdravie?

Mnoho ľudí žije v omyle, že Clavin Original je Viagrou. Nie je to celkom tak. Viagra má v porovnaní s Clavin Original mnoho negatívnych, vedľajších účinkov a aj to je dôvod, prečo sa k nej možno dostať len prostredníctvom lekárskeho predpisu. Clavin Original je klasifikovaný len ako výživový doplnok, čo však neznamená, že jeho užívanie nezahŕňa aj negatívne účinky ako sú nevoľnosť, alergická reakcia alebo mierne problémy s trávením. Tieto príznaky by okrem alergie, samozrejme, mali postupne vymiznúť. Pravdepodobne je to len reakcia tela na niečo nové. So závažnejšími príznakmi, ako napr. búšenie srdca, sa môžu stretnúť ľudia, ktorí užívajú Clavin aj napriek upozorneniam v príbalovom letáku.

Ako užívať Clavin Original?

Keďže medzi hlavné účinky Clavinu Original patrí okamžitý nástup erekcie, je pochopiteľné, že sa bude užívať krátko pred pohlavným stykom, približne 1 hodinu. Užíva sa jednorazovo, v množstve 4 kapsuly, ktoré je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Pre lepšie výsledky odporúčame užívať dlhodobejšie. 4 kapsule sú naozaj dosť, ale možno, o to lepší bude výsledok.

Clavin treba užívať 1 hodinu pred milovaním

Balenia, cena a zľavy na Clavin Original

Clavin Original má diskrétne balenie, spoznáte ho podľa bielej krabičky a s modrým nápisom. Tabletky majú podobu kapsúl, ktoré sú v rovnakých farbách ako je obal Clavinu Original. Sú farebne rozdelená na modrú a bielu časť, užívajú sa v celosti. A koľko stojí balenie? Závisí to od veľkosti. Čím väčšie balenie, tým vyššia, ale zato oveľa výhodnejšia cena. Z radu Clavin Original máte na výber:

Clavin Original 8+4 tobolky zdarma za približne 21,10 € – toto balenie vám vydrží na 3 dávky (1 dávka stojí 7,03 €).

Clavin Original 20+8 toboliek zadarmo, zaplatíte okolo 33,90 € – ide o 28 kapsúl, ktoré vám postačia až na 7 dávok (1 dávka stojí 4,80 €).

Ak porovnáme tieto 2 balenia, je očividné, že výhodnejšie balenie je to väčšie. Ušetríte až vyše 2 eur na jednej jedinej dávke a navyše sa vám nestane, že v istom momente nebudete pripravení.

Skúsenosti a recenzie

Skúsenosti s užívaním Clavin Original sú rôzne. Na heureka.cz je ich podstatne viac, vidieť, že tam Clavin vedie na plnej čiare. Z množstva recenzií je vyše 80 % pozitívnych. Protikladom je heureka.sk, kde Clavin nemá toľko ohlasov a pomerne dosť ich je negatívnych. Slováci kritizujú jeho slabé účinky, ale Čechom sa veľmi páči a odporúčajú ho. Veď presvedčte sa sami. My si však myslíme, že na heureka.sk len ťažko robiť nejaké závery, keďže ide naozaj o minimum recenzií. Sme toho názoru, že ak by Clavin Original nefungoval, nebol by jedným z najpredávanejších produktov na Slovensku i v Českej republike. Určite sa nepredáva len vďaka reklame, ale aj kvôli spokojnosti mnohých mužov.

Recenzie a skúsenosti s tabletkami Clavin Original

Skúsenosti s Clavin Original na slovenskej heureke

Najčastejšie otázky a odpovede

Kedy pocítim prvé účinky?

Prvé účinky by sa mali dostaviť okamžite, teda presnejšie povedané, približne do 60 až 90 minút po užití, samozrejme za predpokladu, že užijete plnú dávku (4 kapsuly). Túto dávku však neprekračujte, je to maximálna denná dávka.

Ako dlho ho musím užívať?

Clavin Original je určený hlavne na okamžité zlepšenie erekcie, ale patrí do kategórie tých výživových doplnkoch, ktoré je bezpečné užívať aj dlhodobo. Ak ho znášate dobre a ste s ním spokojní, nevidíme žiadny dôvod, ktorý by vám bránil v dlhodobom užívaní.

Je vhodný pre každého?

Je vhodný pre všetkých mužov, ktorí potrebujú povzbudiť svoje mužské prirodzenie. Ale ako pri každom výživovom doplnku, hoci ide o zloženie na rastlinnej báze, nie je vhodný pre každého. Užívať by ho nemali muži, ktorí majú problémy so srdcom, s pečeňou, ktorí majú kolísavý tlak a tí, ktorí sú alergickí na nejakú zložku, ktorá sa nachádza v Clavine Original.

Kde sa dá kúpiť Clavin Original a koľko stojí?

Výhodou tejto zdravšej alternatívy Viagry je, že sa dá kúpiť bez lekárskeho predpisu prostredníctvom internetu, na oficiálnej stránke predajcu, ale aj v lekárni. Z vlastných skúseností však odporúčame skôr kúpu cez internet, pretože je to absolútne diskrétne. Koniec koncov, predpokladáme, že nechcete, aby sa na vás zvláštne pozerali ľudia v lekárni.

Čo robiť, keď mi tabletky nezaberajú?

Dôležité je si uvedomiť, že nie na každého majú tabletky rovnaké účinky. Každý muž je iný, niekomu stačí menej a niekto potrebuje viac. Ak už máte zakúpený Clavin, nevzdávajte to s ním. Možno ho potrebujete len dlhšie užívať alebo väčší stimul od priateľky. Každopádne je možné aj to, že vám prípravok nesadne. Skúste ešte Clavin Original kombinovať s Clavin Platinum, a to tak, že raz užite Clavin Original a inokedy zase Clavin Platinum.

Je Clavin Original lepší ako Clavin Platinum?

Na túto otázku sa ťažko odpovedá. Niekomu vyhovuje viac Clavin Platinum a niekomu zase Clavin Original a je tu ešte jedna možnosť, možno je niekto spokojný, ak užíva oba. Totiž Clavin Platinum je určený prevažne pre mužov, ktorí nevedia, kedy v priebehu 12 hodín príde k pohlavnému styku. Jeho účinok pretrváva dlhšie, ale zase Clavin Original má kratší účinok, no vypätejší, resp. výbušnejší účinok s rýchlym nástupom. Clavin Platinum má miernejší nástup, no drží sa v tele dlhší čas.

Aké sú teda rozdiely medzi Clavin Original a Clavin Platinum?

Rozdiel je, že Clavin Platinum obsahuje okrem látok, ktoré sa nachádzajú v Clavine Original, aj Eleutherococcus (sibírsky ker) a Macu peruánsku. Platinum je o niečo drahší, ale zato účinkuje podstatne dlhšie ako Clavin Original.


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...

Proerecta shot – recenzia, skúsenosti, cena. Ako funguje?Proerecta shot – recenzia, skúsenosti, cena. Ako funguje?

Máte strach z toho, že vašu novú partnerku sklamete hneď prvýkrát? Vyskúšajte tekutú formu sexuálneho stimulátora, ktorý nesie názov Proerecta Shot.