Erex24 gél - recenzia a skúsenosti s produktom na lepšiu erekciu

E-rex 24 intímny gel je vysoko kvalitný lubrikant. Obsahuje však aktívne látky, ktoré sú schopné stimulovať a prekrvovať pohlavné orgány. Výsledkom je kvalitnejšia a pevnejšia erekcia u muža a lepší sexuálny zážitok dámy.

Gél Erex24 na zlepšenie erekcie

V našom článku vám prezradíme všetko o zložení, cene a použití gélu. Pripravujeme redakčné testovanie, ktoré overí jeho účinky. Čitajte ďalej.

Zloženie gélu E-rex24

Gél je na vodnej báze obsahuje prírodnú náhradu za silikón - Vegelight®. Ide o prírodné biologicky odbúrateľné kokosové alkány, ktoré nezanechávajú mastný film. Používanie gélu zvyšuje zmyslovú reaktivitu kože, hydratuje a zvláčňuje (vďaka zložke Biosacharid gum 1).

V zložení gelu tiež nájdete extrakt z koreňa ženšenu pravého (Panax ginseng). Ženšeň sa nazýva aj všeliek - je totiž naozaj veľmi univerzálnym liekom na podporu zdravia ľudského organizmu. Viaceré prieskumy ukázali pôsobenie na obehový systém, nervovú sústavu a funkcie rozmnožovacej sústavy.

Ďalšími dôležitými komponentami výrobku sú ginkgo biloba, muira puama, tribulus terrestris. Tieto látky sú dôležitými zložkami každého kvalitného doplnku na zlepšenie erekcie.

Použitie: končekmi prstov naneste primerané množstvo gelu na intímne miesta a miesta, kde požadujete lubrikáciu.

Zloženie(INCI): voda, kokosové alkany, propylenglykol, peg-7 glyceryl kokoat, biosacharid gum-1, hydroxypropyl guar, sorbitol, sukcinoglykan, kaprylové triglyceridy, extrakt z koreňa panax ginseng, ethoxidiglykol, extrakt z lístkov ginkgo biloba, extrakt z kôry ptychopetalum olacoides, extrakt z lístkov hamamelis virginiana, extrakt z plodov tribulus terrestris, diazolidinyl močovina, edta - sodná soľ.

Aká je cena?

Cena jednej 50 ml tuby je 18,95€. Ide o dostatočne veľké balenie, ktoré pri pravidelnom používaní vystačí na pár týždňov. Konzistencia gélu je totiž dostatočne hustá, preto ho nepotrebujete príliš veľa.

Okrem základného balenia (50 ml) máme k dispozícií aj cenovo zvýhodnené balíčky, vďaka ktorým sa dá ušetriť až 17€.

Redakčné testovanie

Intímny gél Erex24 práve testujeme! Nenechajte si preto újsť výsledky a kompletnú recenziu so všetkými pozorovaniami, ktorú zverejníme už onedlho!

Ak máte s gélom Erex24 vlastnú skúsenosť, nenechajte si újsť príležitosť a podeľte sa o svoje postrehy. Naše diskusné fórum je vám k dispozícií.

Fotogaléria

erex24 gel

erex24 gel na erekciu

erex24 gel na zlepšenie erekcie recenzia

skúsenosti s erex24 gel na zlepšenie erekcie

erex24 gel skúsenostiPublikované dňa: 17.10.2018
Hodnotenie článku:
(90.6%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Čo na zvýšenie libida? Čaj, tabletky, vitamíny, potraviny aj homeopatiká Čo na zvýšenie libida? Čaj, tabletky, vitamíny, potraviny aj homeopatiká

Libido neodmysliteľnou súčasťou osobnostného ID. Keď je jeho hladina nízka, nepriaznivo to vplýva nielen na milostný život, ale aj na mužské sebavedomie. Poradíme vám, ako si hladinu...

Prostamol Uno – kompletná recenzia, vaše skúsenosti a diskusia Prostamol Uno – kompletná recenzia, vaše skúsenosti a diskusia

Problémami s močením, ktoré sú spôsobené zväčšením prostaty, trpí mnoho starších mužov. Asi najviac propagovaným liekom na tento problém je Prostamol Uno. Pozreli sme sa naň a zhrnutie...

Folandrol – recenzia a skúsenosti s prípravkom na podporu plodnosti Folandrol – recenzia a skúsenosti s prípravkom na podporu plodnosti

Folandrol je určený predovšetkým pre mužov v období, kedy sa pár snaží splodiť dieťa. Aké sú jeho účinky? Čo hovoria skúsenosti ľudí?