Erex24 gél – recenzia a skúsenosti s produktom na lepšiu erekciu

E-rex 24 intímny gel je vysoko kvalitný lubrikant. Obsahuje však aktívne látky, ktoré sú schopné stimulovať a prekrvovať pohlavné orgány. Výsledkom je kvalitnejšia a pevnejšia erekcia u muža a lepší sexuálny zážitok dámy.

Gél Erex24 na zlepšenie erekcie

V našom článku vám prezradíme všetko o zložení, cene a použití gélu. Pripravujeme redakčné testovanie, ktoré overí jeho účinky. Čitajte ďalej.

Zloženie gélu E-rex24

Gél je na vodnej báze obsahuje prírodnú náhradu za silikón - Vegelight®. Ide o prírodné biologicky odbúrateľné kokosové alkány, ktoré nezanechávajú mastný film. Používanie gélu zvyšuje zmyslovú reaktivitu kože, hydratuje a zvláčňuje (vďaka zložke Biosacharid gum 1).

V zložení gelu tiež nájdete extrakt z koreňa ženšenu pravého (Panax ginseng). Ženšeň sa nazýva aj všeliek - je totiž naozaj veľmi univerzálnym liekom na podporu zdravia ľudského organizmu. Viaceré prieskumy ukázali pôsobenie na obehový systém, nervovú sústavu a funkcie rozmnožovacej sústavy.

Ďalšími dôležitými komponentami výrobku sú ginkgo biloba, muira puama, tribulus terrestris. Tieto látky sú dôležitými zložkami každého kvalitného doplnku na zlepšenie erekcie.

Použitie: končekmi prstov naneste primerané množstvo gelu na intímne miesta a miesta, kde požadujete lubrikáciu.

Zloženie(INCI): voda, kokosové alkany, propylenglykol, peg-7 glyceryl kokoat, biosacharid gum-1, hydroxypropyl guar, sorbitol, sukcinoglykan, kaprylové triglyceridy, extrakt z koreňa panax ginseng, ethoxidiglykol, extrakt z lístkov ginkgo biloba, extrakt z kôry ptychopetalum olacoides, extrakt z lístkov hamamelis virginiana, extrakt z plodov tribulus terrestris, diazolidinyl močovina, edta - sodná soľ.

Aká je cena?

Cena jednej 50 ml tuby je 18,95€. Ide o dostatočne veľké balenie, ktoré pri pravidelnom používaní vystačí na pár týždňov. Konzistencia gélu je totiž dostatočne hustá, preto ho nepotrebujete príliš veľa.

Okrem základného balenia (50 ml) máme k dispozícií aj cenovo zvýhodnené balíčky, vďaka ktorým sa dá ušetriť až 17€.

Redakčné testovanie

Intímny gél Erex24 práve testujeme! Nenechajte si preto újsť výsledky a kompletnú recenziu so všetkými pozorovaniami, ktorú zverejníme už onedlho!

Ak máte s gélom Erex24 vlastnú skúsenosť, nenechajte si újsť príležitosť a podeľte sa o svoje postrehy. Naše diskusné fórum je vám k dispozícií.

Fotogaléria

erex24 gel

erex24 gel na erekciu

erex24 gel na zlepšenie erekcie recenzia

skúsenosti s erex24 gel na zlepšenie erekcie

erex24 gel skúsenostiPublikované dňa: 17.10.2018
Hodnotenie článku:
(89.6%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Starostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefaStarostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefa

Nechať si narásť bradu nie je až také zložité, no tým sa starostlivosť o ňu ešte len začína. Olej, balzam, šampón, kefa – prípravkov a pomôcok na bradu už nájdete neúrekom. Ako sa v nich...

Virde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcieVirde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcie

Problém s erekciou je citlivá téma, ktorá, podľa väčšiny mužov, odoberá z mužnosti. Nevešajte hneď hlavu. Vyskúšajte výživový doplnok na podporu sexuality Virde Erefit.

Clavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cenaClavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cena

Tabletky na rýchlu a spoľahlivú erekciu Clavin pravdepodobne poznajú všetci. Už od roku 2007 sa predávajú aj na Slovensku. Zblízka sme sa pozreli na tabletky Clavin Platinum. Povieme...