Maca Advance tablety – recenzia, skúsenosti, účinky, cena

Čo by ste povedali na to, že existuje superpotravina, ktorá by vyriešila všetky vaše problémy s hormónmi a aj s erektilnou dysfunkciou? Znie to dobre však?

Advance Maca - recenzia, skúsenosti, cena, účinky

Vedeli ste, že na svete je niekoľko takých byliniek a potravín, ktoré v sebe ukrývajú tento potenciál? Jednu z nich nájdete aj vo výživovom doplnku Maca Advence. Viete, ktorá to je?

Advance Maca kúpite za najvýhodnejšiu cenu priamo v ✅ oficiálnom eshope predajcu!

Stručne o Maca Advance

Maca Advance je doplnok stravy a výživy v kapsulovej forme, ktorý reguluje hormonálnu činnosť, ale aj celkový zdravotný stav človeka. Nie sú to žiadne hormonálne či chemické lieky. Ide o kvalitný doplnok prírodného zloženia s obsahom Žeruchy peruánskej (Maky). Keďže boli preukázateľné pozitívne účinky, hlavne v oblasti mužskej sexuality a zdravia prostaty, je určený prevažne mužom. Predáva sa voľne bez lekárskeho predpisu. Nájdete ho v online lekárni, v kamennej lekárni, ale najlepšou cestou je zakúpenie na oficiálnej stránke predajcu. Viac o objednávke nájdete v sekcii "Kde kúpiť?". Užívanie je jednoduché a pohodlné. Užívatelia Maca Advance sú vo veľkej miere spokojný.

Čo obsahuje?

Maca Advance je produkt rastlinného zloženia, ktorý obsahuje vysoký koncentrát z koreňa Žeruchy peruánskej. Jej odborný názov znie "Lepidium meyenii". Je to škrobová koreňová zelenina, ktorá pochádza z peruánskych Ánd. Disponuje schopnosťou harmonizovať reprodukčnú sústavu, preto sa používa na zlepšenie plodnosti u oboch pohlaví. Zlepšuje negatívne prejavy erektilnej dysfunkcii čím skvalitňuje celkový sexuálny život, preto dostala prezývku "peruánska viagra". V prípade Maca Advance ide o koncentrovaný extrakt v pomere 10:1, ktorý je mimochodom, 10 krát účinnejší ako samotný koreň Žeruchy. Vďaka kvalitnému spracovaniu majú kapsule aj vysokú nutričnú hodnotu so zachovaním všetkých účinných látok. Obsahuje:

 • 19 aminokyselín a mastných kyselín- predovšetkým kyselinu palmovitú, olejovú a linoleovú, ktoré všeobecne chránia telo pred poškodením
 • saponíny - látky, ktoré pracujú na detoxikácii tela tak, že zabezpečujú rýchlejšiu látkovú premenu počas ktorej dochádza k vyplavovaniu toxínov a škodlivín
 • polyfenoly - posilňujú imunitu, znižujú tvorbu voľných radikálov, urýchľujú dobu regenerácie
 • alkaloidy - organické zlúčeniny, ktoré udržujú zásadité prostredie v tele človeka, čo zabezpečuje zdravé bunky a tkanivá, ktoré fungujú správne a nedochádza k mutáciám.
 • fytosteroly - znižujú hladinu cholesterolu, udržujú kondíciu, majú vplyv na prostatu, pomáhajú ju liečiť, zmenšovať, dokonca v niektorých prípadoch aj odstraňovať rakovinové bunky prostaty.
 • minerály = draslík, meď, jód, železo, zinok, fosfor, mangán, sodík,
 • vitamíny = A, B1, B2, B3, B12, C,
 • sacharidy, proteíny, vláknina a minimálny podiel tuku.

Maca Advance a jej účinky

Žerucha peruánska sama o sebe disponuje mnohými pozitívnymi účinkami na organizmus človeka. V produkte Maca Advance sa nachádza až 10-krát účinnejšia koncentrácia extraktu, z čoho vyplývajú aj silnejšie účinky.

Tabletky na zvýšenie libida a vitality Advance Maca

Medzi hlavné účinky patrí:

✅ Sexuálna túžba, plodnosť

V prípade, že trpíte zníženou túžbou a aktivitou po sexuálnom zážitku, je Maca určite tou správnou prírodnou voľbou ako to napraviť. Prirodzenou cestou zvyšuje libido, reguluje hormonálnu rovnováhu a zvyšuje plodnosť mužov a žien. U mužov sa spermie, vďaka minerálom a vitamínom rýchlejšie, kvalitnejšie a ich ochranný obal a obranyschopnosť je silnejšia. U žien sa zase upravuje menštruačný cyklus, utlmuje predmenštruačné ťažkosti a je vhodným doplnkom aj počas menopauzy alebo andropauzy u mužov (mužská menopauza). Pozitívne účinky na sexuálny život a plodnosť sa prejavili už po 3 týždňoch užívania.

✅ Zdravá prostata

Nielen zvýšená túžba po pohlavnom styku, ale aj zdravú prostatu si prostredníctvom Maca Advance môžete udržiavať. Látky s názvom glukozinoláty chránia prostatu pred neželaným nárastom a pred vznikom rakoviny. Rovnako tak robí aj schopnosť Maky hýbať s hladinou testosterónu, ktorá je obzvlášť v pokročilom veku nízka. Koniec koncov, Maka je afrodiziakum, ktorá zvyšuje túžbu po sexuálnom styku a  pravidelnou sexuálnou aktivitou si môžete udržiavať prostatu v norme.

✅ Vitalita

Maka je zdrojom poriadnej dávky energie a aktivity, v mnohých prípadoch nahrádza aj kávu. To či má Maka vplyv aj na nárast svalovej hmoty, doposiaľ nebolo jednoznačne preukázané. Aj napriek tomu, tento produkt užívajú mnohí športovci,  ktorí túžia po zvyšovaní svojho fyzického výkonu, od čoho závisia aj väčšie a pevnejšie svaly. Vaše telo bude v kondícii a zdravé, bez zvýšenej únavy.

Advance Maca - kompletné zloženie doplnku na zlepšenie libida

✅ Dobrá nálada

Maka vplýva na vašu náladu v tom dobrom slova zmysle. Je to zapríčinené predovšetkým flavonoidmy, ktoré sa v nej nachádzajú. Tie sú silnými antioxidantmi, ktoré chránia telo a všetky bunky pred negatívnymi vplyvmi stresu. Reakcia organizmu je na vonkajší stresový faktor často neprimeraná a prehnaná. Pôsobením Maca Advance bude primeraná, pretože nervová sústava je v rovnováhe, nálada človeka je relatívne ustálená, bez výkyvov alebo depresií. Človek je v celkovej duševnej pohode.

✅ Zdravie

Žerucha peruánska sa užíva aj ako prevencia na udržiavanie si celkového zdravia. Vďaka neustálemu zabezpečovaniu energie, vitality a množstvom vitamínov, vrátane vitamínu C, zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Zlepšuje cirkuláciu krvi tým, že očisťuje cievy od škodlivín, srdce je tak zdravšie a pracuje ľahšie. Vďaka obsiahnutému železu je aj vhodný pre ľudí, ktorí sú chudokrvní. Zlepšuje kognitívne schopnosti, pamäť, je prevenciou vzniku osteoporózy.

Balenie a cena

Výživový doplnok Maca Advance sa predáva v bielej plastovej fľaštičke, na ktorej je čierna etiketa. Jedno balenie obsahuje až 90 kapsúl a stojí zhruba 12,99€. Hoci neexistuje balenie, kde sa nachádza viac kusov tabletiek, v prípade spokojnosti si môžete objednať viacero balení naraz, čím ušetríte aj nejaké peniaze, koľko približne? Pozrite sa na to s nami:

 • 1-krát Maca Advance (90 kusov kapsúl) = 12,99 €
 • 2-krát Maca Advance (180 ks) = 24,99 €
 • 3-krát Maca Advance (270 ks) = 35,99 €
 • 4-krát Maca Advance (360 ks) = 45,99 €

V prípade objednávky 4 kusov ušetríte vyše 5 euro. Hoci sa to zdá málo, nezabudnite pripočítať aj poštovné, ktoré vám pri kúpe viacerých balení ušetrí ďalšie peniaze, dokonca pri 4 kusov je poštovné zdarma. Pri optimálnom užívaní 1 x denne vám balenie vydrží aj 3 mesiace.

Ako sa dávkuje a užíva?

Pri Maca Advance sa môžete rozhodnúť, či chcete dosiahnuť lepšie účinky za kratší čas alebo vám stačí užívať ju ako prevenciu raz za deň. Optimálnou dávkou je 1 tabletka denne a silnejšou variantou je užívanie 2 tabletiek počas dňa. 

Advance Maca - dávkovanie

Tabletky sa užívajú bežne, zapitím dostatočného množstva vody alebo nejakej nealkoholickej tekutiny. Užívanie nie je viazané na príjem potravy, teda tabletku môžete užiť s jedlom alebo aj na lačno. To, ktorá varianta užívania vám vyhovuje viac, zistíte pravdepodobne podľa vlastných skúseností.

Vaše skúsenosti

Skúseností so Žeruchou peruánskou je na internete pomerne dosť, no konkrétne s prípravkom  Maca Advance je ich minimum. Na Heureka.sk alebo Heureka.cz sa o tomto produkte nenachádza nič. Našli sme len príspevky, ktoré sú uvedené v recenziách na webových stránkach. O nich však nevieme povedať či sú pravdivé alebo nie. Na www.modrykonik.sk sme objavili príspevky o Make vo všeobecnosti. Zistili sme, že je populárna u mužov, ale azda ešte viac u žien. Tie ju užívajú aj pred plánovaným tehotenstvom na zvýšene percenta počatia a na úspešné donosenie dieťaťa. Muži ju užívajú pre podporu spermatogenézy, aj ako zdroj energie, životnej sily a večnej mladosti.

Skúsenosti, hodnotenie a recenzie Advance Maca

Najčastejšie otázky a odpovede

Môžu sa tabletky užívať dlhodobo?

Maca Advance sa môže užívať krátkodobo aj dlhodobo. Pri dlhodobom užívaní je účinok pozoruhodnejší, keďže aj Maka, podobne ako aj iné bylinky či superpotraviny, potrebuje na zapôsobenie istý čas. Pri dlhodobom užívaní odporúčame dať si po istom časovom intervale pár dní pauzu a znovu užívať.

Kedy pocítim prvé účinky?

Prvé účinky sa dostavia podľa toho, koľko tabliet za deň užívate a podľa toho, aký závažný je váš zdravotný stav, ktorý ste sa rozhodli riešiť prostredníctvom Maca Advance. Všeobecne však platí, že čím dlhšie užívate výživový doplnok, tým sú účinky lepšie, pretože užívanie Maky si na adekvátne zapôsobenie vyžaduje istý čas. Môžme ale povedať, že je to vysoko individuálne. Niekto uvidí pozitívnu zmenu pri užívaní skôr a niekto až za 2-3 týždne.

Môžu sa pri užívaní objaviť nejaké problémy?

Ak sa u vás nevyskytla žiadna alergická reakcia a Macu Advance znášate dobre, určite nie. Nežiadúce účinky sa neprejavili ani pri dlhodobom užívaní. V prvých dňoch sa ojedinele vyskytujú zažívacie ťažkosti ako reakcia tela na niečo nové, ale rýchlo pominú.

Čo ak nezaberie?

Dôležité je neustále brať do úvahy, že ide o výživový doplnok s obsahom látok rastlinného pôvodu. Znamená to, že u každého človeka je pôsobenie individuálne. U niekoho sa zlepší sexuálny život, niekomu sa zníži cholesterol, niekto sa bude cítiť lepšie po fyzickej alebo psychickej stránke. Ak sa však neprejavia žiadne účinky, vyskúšajte iný výživový doplnok.

Kde sa dá Maca Advance kúpiť a kde je produkt lacnejší?

Rôzne podobné výživové doplnky alebo napodobeniny Maca Advance, či samotnú Maca Advance, dostanete kúpiť asi už všade. Nevýhodou však je, že kúpa v niektorej online lekárni alebo predajni, nemusí byť vždy cenovo výhodná pretože väčšinou platíte aj za poštovné. V kamennej lekárni môže byť cena takisto drahšia, pretože v nej určite bude započítané aj poštovné, a samozrejme, každá lekáreň si navyše niečo priráta, aby sa jej oplatilo tento produkt predávať. Najlepšou voľbou je určite kúpa na oficiálnej stránke predajcu www.maca-advance.sk

Existujú lepšie tabletky ako je Maca Advance?

Možno taký nájdete, i keď dávame tomu mizivú šancu. Tento výživový doplnok je výnimočný v tom, že obsahuje kvalitné zloženie = koncentrovaný extrakt koreňa Žeruchy peruánskej v pomere až 1:10, čo je 10-krát viac ako v jej koreni. Navyše je tento produkt overený už dlhšiu dobu, preto vsaďte radšej na overenú značku, kvalitu a účinnosť.

Maca Advance - pre koho je vhodná, užívanie s inými liekmi

Upozornenie

Maca Advance je výživový doplnok, ktorý vo svojom príbalovom letáku síce uvádza, že nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a pre deti do 3 rokov, no je určený prevažne pre mužov. Kapsule uschovávajte na suchom a tmavom mieste, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu alebo mrazu, a samozrejme, mimo dosah malých detí. Majte na pamäti, že ide len o výživový doplnok, ktorý v žiadnom prípade nenahrádza rozmanitú stravu. Za žiadnych okolností neprekračujte maximálnu dennú dávku 2 kapsule.

Ako reaguje Maca Advance s inými liekmi?

V podstate dobre, no v niektorých prípadoch je potrebné sa radšej poradiť s lekárom. Hlavne, ak užívate hormonálne lieky alebo lieky na rakovinu. Neužívajte Maca Advance v kombinácii s iným podobným doplnkom.

Je Maca Advance pre každého?

Maca Advance je určená pre všetkých mužov i pre ženy, ale skôr pre mužov. Užívať by ju nemali ľudia, ktorí majú problémy s hormónmi, resp. ktorí sa liečia prostredníctvom hormonálnej liečby, majú problémy so štítnou žľazou, keďže Maka môže spôsobiť problémy s prijímaním jódu.

Advance Maca kúpite za najvýhodnejšiu cenu priamo v ✅ oficiálnom eshope predajcu!

Vedľajšie účinky

Môže sa vyskytnúť alergická reakcia, inak v prípade, ak Macu Advance užívate tak ako máte, by sa nemali vyskytnúť žiadne vedľajšie účinky. V prvotnej fáze sa môžu objaviť mierne zažívacie ťažkosti, ktoré by sa mali postupným užívaním stratiť. Pravdepodobne ide len o bežnú reakciu tela na niečo nové.


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

05/03/2020 15:01
Tima

Odskúšala som už viacero výrobkov tejto značky a podľa mňa skutočne fungujú. Maca mi dodala energiu a som vďaka nej pokojnejšia. veci sa zlepšili aj po sexuálnej stránke, takže môžem odporúčať.

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...

Proerecta shot – recenzia, skúsenosti, cena. Ako funguje?Proerecta shot – recenzia, skúsenosti, cena. Ako funguje?

Máte strach z toho, že vašu novú partnerku sklamete hneď prvýkrát? Vyskúšajte tekutú formu sexuálneho stimulátora, ktorý nesie názov Proerecta Shot.