Ako bezbolestne zväčšiť penis? 6 tipov, ktoré nezruinujú vašu peňaženku!

Každý chlap chce mať veľký penis, no nie každému ho príroda nadelila. A hoc všetci poznáme známu vetu "aj s malým Gašparkom sa dá zahrať dobré divadlo", zopár cm navyše určite poteší. Viete ako na to?

Ako zväčšiť penis bez bolesti?

Isto ste už čítali článok o tom, že dĺžka mužského údu je v jednotlivých krajinách sveta rôzna. Je preto logické, že sa mení aj názor na to, čo je malý penis a čo už nie. Niekto sa uspokojí s priemernou dĺžkou 13 cm, iný by mal rád aspoň 20 cm.

Veľkosť svojej pánskej pýchy je pre muža jednoducho veľmi podstatná. Pre muža je nesmierne dôležité, že sa môže pred ženou pochváliť niečím výnimočným. Zvyšuje mu to sebavedomie a hladí ego. A tak to má byť.

Nie je to len o veľkosti

Výkon chlapa v posteli sa samozrejme odvíja aj od iných parametrov. Veľmi dôležitým predpokladom kvalitnej súlože je zdravý krvný obeh, svalstvo, ale aj stav našej psychiky.

Niektoré ženy sa dokonca "obávajú" príliš veľkého mužského prirodzenia. Dôvodom sú bolesti počas súlože. Podľa nášho názoru je preto lepšie mať penis v priemernej dĺžke a nájsť si partnerku, s ktorou si budete v posteli úplne rozumieť, ako vlastniť príliš veľký alebo hrubý penis, na ktorý nie sú Slovenky zvyknuté.

Koniec koncov, oveľa dôležitejšie je nemať problémy s erekciou a netrpieť prejavmi erektilnej dysfunkcie.

Domáce zväčšenie penisu

Čo robiť, ak je vaše prirodzenie naozaj malé a vy sa preto obávate nadväzovať akékoľvek intímne známosti? Poradíme vám zopár trikov, ktoré sa oplatí vyskúšať!

  • Kegelove cviky - Poznajú ich hlavne ženy, ktoré ich používajú ako prevenciu pred neželaným únikom moči, ale i kvôli lepšiemu prežívaniu orgazmov. Muži si ním posilňujú prostatu, no zároveň posilujú svalstvo penisu. Cvičenie je jednoduché a zapájate doň svaly, ktoré stiahnete, ak chcete ukončiť tok moču. Kegelove cviky možno cvičiť kedykoľvek počas dňa - na toalete, počas pozerania TV, v práci popri vybavovaní agendy... Svalstvo sťahujte 20-30x po sebe a sériu opakujte aspoň 3x denne.
  • Zhodenie zbytočných kilogramov - Množstvo chlapov s "veľkým pupkom" na svoj penis poriadne ani nedovidí. Je preto logické, že sa v porovnaní s objemným bruchom zdá byť malý.
  • Zapracujte na tuku, ktorý sa vám zbytočne hromadí na bruchu a váš penis bude opticky väčší. Okrem toho si zlepšíte celkovú kondíciu a podporíte svoje zdravie.
  • Zdravá strava plná vitamínov - Ich užívanie je dôležité najmä z hľadiska zdravia pohlavných orgánov, niektoré vitamíny sú však schopné podporiť mužskú erekciu, počas ktorej rastie penis prirodzene. Sú to najmä vitamín C a E (nájdete ich napr. vo výživových doplnkoch VimaxeJoy alebo Crilex)
  • Nezabúdajte na ZINOK - Ďalším jednoduchým spôsobom podpory intímneho zdravia muža ako celku je užívanie zinku. Ak ho prijímame málo, tak tým brzdíme produkciu testosterónu, ktorý je hnacím motorom mužskej potencie. Okrem toho podporuje výdrž chlapa v posteli a pomáha mu odďalovať predčasnú ejakuláciu! Zinok nájdete aj v obľúbenom produkte Zerex Ultragold!
  • Upravte sa "tam dole" - Jednoduchý trik, ktorý je však naozaj účinný. Doba, kedy sa nadmerné ochlpenie intímnych partií muža či ženy v spoločnosti úplne tolerovalo je už dávno preč. Venujte sa pravidelne úprave svojho ochlpenia a nechajte ho vyniknúť. Bude pôsobiť väčšie a vy budete spokojnejší.

Európski rekordéri sú Francúzi

V roku 2015 prebehlo štatistické zisťovanie priemernej dĺžky penisu pánov, pochádzajúcich z rôznych kútov sveta. Najlepšie obstáli Francúzi, ktorých stoporený penis dosahoval v priemere až 16 cm. Na druhom mieste sa umiestnili Taliani (15 cm) a tretiu priečku obsadili Brazílčania s dĺžkou 14,5 cm.

"Najhoršie" obstáli Kórejci (9,6 cm), Indovia (10,1 cm) a Američania s veľkosťou stoporeného penisu 12,9 cm.


Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Komentáre

15/04/2020 17:54
zdeno

hydromax pouzivame sem tam aj my a to presne X20 Crystal Clear zo superlove ... rýchly pokrok vpred !

Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Starostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefaStarostlivosť o bradu – ako zahustiť bradu? Pomôžu pomôcky na bradu ako balzam, olej, kefa

Nechať si narásť bradu nie je až také zložité, no tým sa starostlivosť o ňu ešte len začína. Olej, balzam, šampón, kefa – prípravkov a pomôcok na bradu už nájdete neúrekom. Ako sa v nich...

Virde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcieVirde Erefit – recenzia, skúsenosti s doplnkom stravy na posilnenie sexuálnej funkcie

Problém s erekciou je citlivá téma, ktorá, podľa väčšiny mužov, odoberá z mužnosti. Nevešajte hneď hlavu. Vyskúšajte výživový doplnok na podporu sexuality Virde Erefit.

Clavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cenaClavin Platinum – podrobná recenzia. Tabletky na erekciu a alkohol, zloženie, účinky, cena

Tabletky na rýchlu a spoľahlivú erekciu Clavin pravdepodobne poznajú všetci. Už od roku 2007 sa predávajú aj na Slovensku. Zblízka sme sa pozreli na tabletky Clavin Platinum. Povieme...