Erexan Stabil: recenzia, účinky, cena, balenia, skúsenosti

Výživový doplnok Erexan mnohí z vás už poznajú. Menej známe je, že od toho istého výrobcu je na trhu aj jeho mladší brat, a to Erexan Stabil, ktorému venujeme túto recenziu.

Erexan stabil na dlhodobú podporu erekcie a libida (recenzia)

Dozviete sa v nej všetko dôležité čo potrebujete vedieť pred tým ako si Eraxan Stabil zakúpite, či ste alebo nie ste vhodným adeptom na jeho užívanie a ako si prostredníctvom neho môžete skvalitniť partnerský a súkromný život.

Erexan Stabil za najlepšiu cenu kúpite na ✅ oficiálnom webe distribútora www.erexan.sk

Výživový doplnok Erexan Stabil v podobe kapsúl je prírodného zloženia, určený na dlhodobú podporu erekcie a libida. Odporúča sa pre starších pánov, ktorí majú čoraz častejšie problém s erekciou, čoho dôsledkom je aj nižšie sebavedomie a strata záujmu o sexuálny život. Okrem toho, má aj mnoho iných, zdraviu prospešných účinkov, napr. pomáha vyrovnať sa a prekonať obdobie andropauzy (mužskej menopauzy), ale aj zvýšiť kvalitu a rýchlosť spermií a byť zdravým a plodným mužom v každom veku.

Účinky

Výživový doplnok Erexan Stabil je na rozdiel od klasického Erexanu určený hlavne pre starších pánov, ktorým sa zhoršuje sexuálny život. Pod pojmom "zhoršuje" máme na mysli, laicky povedané, "sexuálny život už nie je to čo kedysi". Je zameraný hlavne na zvýšenie hormónu testosterónu, ktorý sa stará a mnohé životné procesy v tele muža. Medzi jeho hlavné účinky jednoznačne patrí:

 • podporuje kvalitnú erekciu - rýchlejší nástup, dlhšia a pevnejšia erekcia,
 • zvyšuje libido, čo vedie k vyššej a častejšej sexuálnej aktivite,
 • zvyšuje energiu a vitalitu = aktívnejší život a výkonnostnejší pohlavný styk,
 • podporuje plodnosť - spermie sú vitálnejšie, energetickejšie, rýchlejšie a kvalitnejšie,
 • zvyšuje spermatogenézu - spermie sa rýchlejšie obnovujú a množstvo spermií rastie,
 • ľahšie zvládanie andropauzy - telo starne pomalšie, má znovu silu, nestráca sa svalová hmota, človek "neochabieva" a tuk sa neukladá v oblasti pŕs, brucha a bokov,
 • podporuje dobrú náladu a ľahšie zvládanie stresu,
 • zlepšuje kognitívne schopnosti a pamäť.

Čo obsahuje Erexan Stabil?

Erexan Stabil je zmesou extraktov liečivých bylín, ktoré sa tradične považujú za prírodné afrodiziaká, prostredníctvom ktorých sa v mužskom tele opäť prebudí hladina libida, niekdajšia sila a túžba opäť žiť ako v mladosti. Silné výťažky bylín sú doplnené vitamínmi a minerálmi podporujúce zdravú potenciu muža.

Kompletné zloženie Erexanu Stabil

 • Kotvičník zemný 300 mg ("Tribulus terrestris") - bylina, ktorá pochádza z Číny a sem sa dostal hlavne kvôli svojim pozitívnym účinkom na človeka. Nachádza sa v takmer každom výživovom doplnku pre mužov na podporu správnej funkcii reprodukčnej sústavy a na všetko, čo sa reprodukcie a pohlavného života muža týka. Môžu za to látky, presnejšie fytosteroly, ktoré dokážu upravovať hladinu hormónov tak, aby telo muža fungovalo správne. Dokonca, preukázal aj pozitívne účinky na mužskú potenciu a plodnosť.
 • Žerucha peruánska/ Maca 220 mg ("Lepidium meyenii") - rastlina, ktorá je známa nielen mužom, ale aj ženám. Vďaka jej benefitom v oblasti plodnosti a reprodukcie sa používa na prípravu čajov, ale aj mnohých jedál, tvarom a konzistenciou pripomína našu reďkovku. Maca reguluje správnu tvorbu hormónov pohlavnej sústavy ako u muža tak u ženy. Mužom skvalitňuje erekciu, zvyšuje tvorbu a kvalitu spermií, spermie sú objemnejšie, rýchlejšie, zdravšie. Tým, že u mužov zvyšuje testosterón, povzbudzuje aj chuť a túžbu na častý sexuálny zážitok, čím hľadí ego muža.
 • Ženšen/Všehoj ázijský 160 mg ("Panax ginseng") - ázijská rastlinka alebo ďalší zázrak prírody, s ktorým je možné dosiahnuť pozoruhodné výsledky v mnohých oblastiach. Najlepšie účinky preukázal v oblasti podpory mužskej erekcie. Navyše pomáha obnovovať pečeň a tak zlepšovať jej funkcie, bunkám dodáva energiu, vplýva na centrálnu nervovú sústavu, znižuje dôsledky stresu na ľudský organizmus, čistí cievy tým, že odbúrava cholesterol, zlepšuje trávenie a pod.
 • Schizandra čínska 60 mg ("Schisandra chinensis") - obsahuje látky a množstvo vitamínov, o ktorých vieme, že sú silným bojovníkom proti chrípke. Má na svedomí dôkladné prečistenie a rozšírenie všetkých ciev, aj tých najmenších, v penise, čím zabezpečuje rýchlejší nástup pevnej erekcie. Je silným prírodným antidepresívom, telo a myseľ uvoľňuje, no zároveň, vo zvýšených dávkach je účinnejšia ako ktorákoľvek iná káva.
 • Vitamín E 40 mg - nazývaný aj "alfa-tokoferol" je silným antioxidantom. Telo ho dennodenne využíva na správne videnie, rozmýšľanie a pre zdravú pokožku. Chráni bunky pred voľnými radikálmi z potravy, zo slnečného žiarenia, takovému a inému škodlivému dymu. Odbúravaním negatívnych škodlivín z tela, čistí aj cievy, čím zabezpečuje lepšie prekrvenie v oblasti panvy a mužských reprodukčných orgánoch, čo vedie k lepšej erekcii.
 • Zinok 30 mg ("Zincum") - alebo aj vitamín plodnosti, zlepšuje erekciu, stav pokožky a vlasov, urýchľuje hojenie rán, podporuje imunitný systém, poskytuje obranu voči stresovým faktorom, zvyšuje plodnosť u oboch partnerov.
 • Vitamín B3 16 mg ("Niacín") - zohráva mimoriadnu úlohu hlavne v oblasti psychiky. Podporuje celú nervovú sústavu, čo sa v oblasti erekcie prejavuje citlivejším nervovým zakončeniam v oblasti penisu. Týmto spôsobom nastáva rýchlejší nástup erekcie a vyššia túžba sexuálnej aktivity.
 • Vitamín B6 8 mg ("Pyridoxín") - pomáha tvoreniu červených krviniek, znižuje vznik srdcových chorôb pretože prečisťuje cievy, zlepšuje kognitívne schopnosti a tým znižuje výskyt Alzheimerovej choroby, zlepšuje náladu. Telo zbavuje nepríjemných pocitov zo stresu, čo vedie k uvoľnenému pohlavnému styku.
 • Vitamín B2 3 mg ("riboflavín") - má podobné účinky ako ostatné vitamíny z kategórie B. Čo má navyše je, že podporuje zdravé vlasy a pokožku, pomáha predchádzať anémii a odstraňuje neznesiteľné bolesti hlavy a migrény. Telo, a obzvlášť oblasť reprodukcie, dôkladne prekrvuje.
 • Meď 2 mg ("Cuprum") - je stopový prvok, ktorý je potrebný na tvorbu krvného farbiva hemoglobínu, jej nedostatok sa odzrkadľuje v rastových poruchách a v trávení, stará sa o peknú pokožku. Denný príjem medi sa odporúča na 2 mg, čo prostredníctvom jednej dávky Erexanu Stabil, ľahko splníte.
 • Vitamín B12 0,6 mg ("Kyanokobalamín") - je najžiadanejší vitamín z kategórie B12 pretože pomáha správne fungovať metabolizmu. Telu dodáva energiu, podporuje tvorbu enzýmov potrebných na správne a dôkladné strávenie prijatej stravy. Okrem toho, je vhodný pre všetky vekové kategórie, obzvlášť pre starších, pretože je výborným energetickým "budičom".

Erexan Stabil a vedľajšie účinky

Pri Erexane Stabil, ktorý, podotýkame, je čisto prírodný, sa nemusíte obávať nežiadúcich účinkov. Užívanie tohto výživového doplnku je úplne bezpečné, samozrejme, za predpokladu správneho užívania a neprekročenia maximálnej dennej dávky. Užívatelia nepociťovali nijaké vážne negatívne účinky.

Užívanie a dávkovanie

Tabletky sa užívajú denne, dlhodobo, v maximálnej dávke 2 za deň, užite jednu ráno a jednu večer, s dostatočným množstvom tekutín. Užívanie nie je viazané na príjem potravy. Je určený na dlhodobé užívanie bez vybudovania návyku.

Cena a balenie

Kapsule sú umiestnené v plastovej nádobke s uzatvárateľným vekom. Typickou farbou etikety pre Erexan Stabil je zelená. Jedno balenie obsahuje 90 kusov a pri optimálnom užívaní vydrží 45 dní. Cena jedného balenia sa pohybuje okolo 42,90 euro, ale pri odbere viacerých kusov môžete ušetriť.

Skúsenosti

Na známom diskusnom fóre (forum.zdravie.sk) pri téme problémy s erekciou a s plodnosťou, odporúčajú aj užívanie Erexanu Stabil. Pomohol zvýšiť počet spermií a množstvo ejakulátu. Diskutujúci pán vďaka nemu dokázal oplodniť svoju partnerku. Dočítali sme sa aj, že po vysadení Erexanu Stabil, sa kvalita spermií dostala znovu do stavu pred užívaním.

Recenzia na webe forum.zdravie.sk

Samozrejme, že sme našli aj negatívne ohlasy. Týkali sa hlavne slabých alebo žiadnych zmien, no títo páni tvrdili, že Erexan Stabil užívali len pár dní a keďže nepociťovali zmeny okamžite, prestali s užívaním. Erexan Stabil, však potrebuje istý čas nato, aby sa prejavil v celej svojej moci.

Časté otázky a odpovede

Koľko stojí a kde kúpiť Erexan Stabil?

Jedno balenie Erexanu Stabil stojí okolo 42,90 €, no môžete si ho zakúpiť aj za výhodnejšiu cenu, v prípade odberu väčšieho množstva, ušetríte až niekoľko euro. Zakúpiť si ho môžete v pohodlí vášho domova, na internetovej stránke predajcu.

Ako správne užívať Erexan Stabil?

Erexan sa užíva dlhodobo, denne 2 kapsule, ktoré užívajte jednu ráno a jednu večer. Neužívajte ho s alkoholickými nápojmi pretože účinok Erexanu sa podstatne znižuje. Neužívajte ho ani, ak užívate nejaké lieky na kardiovaskulárny systém.

Môžu Erexan Stabil užívať všetci?

Nie nemôžu. Rizikovú skupinu tvoria aj muži trpiaci srdcovo-cievnymi problémami. Tí by mali užívanie prebrať so svojim lekárom alebo sa užívaniu úplne vyhnúť a vyhľadať iný alternatívny spôsob na podporu zdravého sexuálneho života. Rovnako nie je určený pre ženy a osoby mladšie ako 18 rokov. 

Je Erexan Stabil lepší ako Erexan Kontrol?

Ťažko povedať, ktorý z výživových doplnkov z radu Erexan je lepší. Skôr ide o to, že každý z nich sa na niečo viac špecifikuje. Klasický Erexan je zameraný na okamžitú erekciu, Erexan Kontrol pomáha riešiť problémy s predčasnou ejakuláciou a Erexan Stabil dlhodobo podporuje hladinu testosterónu v každom veku.

Upozornenia

Výživový doplnok Erexan Stabil nie je určený ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Nie je určený pre ženy a osoby mladšie ako 18 rokov a vyhýbať by sa mu mali aj muži, ktorí trpia alebo kedysi trpeli problémami so srdcom. Maximálnu dennú dávku 2 kapsule za deň v žiadnom prípade neprekračujte a zapite akoukoľvek nealkoholickou tekutinou, najlepšie vodou. Neobsahuje žiadne farbivá a živočíšne zložky, teda je vhodný aj pre vegánov a vegetariánov.Publikované dňa: 13.11.2019
Hodnotenie článku:
(93.6%)

Autor článku

Redakcia NašeZdravie

Prinášame vám množstvo zaujímavostí z oblasti zdravia a zdravého životného štýlu. Predstavíme si bežné ochorenia, možnosti ich liečby, ako aj...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Prostadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiťProstadyne (Forte, Extra Forte) na zlepšenie prostaty – recenzia, skúsenosti, cena, kde kúpiť

V tejto recenzii vám prezradíme všetky dôležité informácie o výživovom doplnku na podporu zdravia prostaty, Prostadyne.

Proerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenostiProerecta Long tabletky na potenciu – recenzia, účinky, cena, skúsenosti

Pokiaľ sa problém s erektilnou dysfunkciou objavuje častejšie ako je normálne, mali by ste ho začať riešiť čím skôr, napr. užívaním špeciálnych výživových doplnkov. Jedným z nich je aj...

Proerecta shot – recenzia, skúsenosti, cena. Ako funguje?Proerecta shot – recenzia, skúsenosti, cena. Ako funguje?

Máte strach z toho, že vašu novú partnerku sklamete hneď prvýkrát? Vyskúšajte tekutú formu sexuálneho stimulátora, ktorý nesie názov Proerecta Shot.