Najlepšia dezinfekcia na ruky. Je skladom? Pozri ponuku

zavrieť

Fertin recenzia - vitamíny na podporu plodnosti muža

Neplodnosť u mužov má vzrastajúcu tendenciu. Porucha tvorby spermií je u muža pomerne častým faktorom a hoci je neplodnosť u žien častejším dôvodom, prečo sa nedarí počať potomka, kvalita spermií u mužov sa rapídne znižuje. Komplexný výživový doplnok, akým je Fertin, môže dopomôcť párom, keďže podporuje plodnosť u mužov. Vhodný je pre každého muža, priaznivé výsledky sa môžu dostaviť už po troch mesiacoch užívania. Ak chcete o Fertine vedieť viac, čítajte ďalej.

fertin recenzia prípravku na plodnosť

Fertin je komplexný výživový doplnok, ktorý je určený pre každého muža. Predovšetkým v prípade, ak sa muž s partnerkou snažia o potomka. Prípravok je produktom známej českej spločnosti Advance nutraceutics, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom doplnkov výživy. O kvalite teda nemožno pochybovať, keďže spoločnosť doposiaľ získala množstvo ocenení a produkuje jedny z najkvalitnejších prípravkov pre podporu ľudského zdravia.

Fertin na mužsku plodnosť - recenzia a skúsenosti

Výživový doplnok Fertin pre mužov je určený na podporu plodnosti. Kúpite ho bez lekárskeho predpisu a nemusíte sa obávať žiadnych nežiaducich vedľajších účinkov. Fertin je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Navštívte ✅ oficiálny eshop, v ktorom si Fertin objednáte za najlepšiu cenu! Pri kúpe 2 balení získate dopravu zdarma!

Nízka kvalita spermií

Podľa štatistík svetových zdravotníckych organizácii sa neplodnosť dotýka približne každého desiateho páru. Dôvodom je z veľkej časti to, že priemerný vek otehotnenia u žien stúpa, no veľká časť nezdarov je i na strane mužov. Najčastejšie ide o nízku kvalitu spermií.

Fertin - zloženie prípravku na plodnosť

V takom prípade ide o nedostatočný počet spermií, nedostatočnú pohyblivosť (pomalé spermie, pozn. red.) alebo ich úplnú absenciou v ejakuláte. Jediným príznakom neplodnosti u mužov je to, že ani po roku snaženia sa nedarí ženu oplodniť. Prejavom u muža môže byť:

 • Problém s dosiahnutím erekcie a jej následné udržanie.
 • Častým príznakom je problém s ejakuláciou a nízkym množstvom ejakulátu. Môže ísť o príliš rýchlu ejakuláciu, ktorá nepriaznivo vplýva na tvorbu spermií,
 • Prejavom môže byť aj nízky sexuálny apetít, čo spôsobuje, že sa spermie tvoria v menšom množstve a sú spomalené.
 • Vplyv na kvalitu spermií u muža môžu mať takisto lieky alebo hormóny. Napríklad nízka hladina testosterónu, ktorá má negatívny vplyv na libido a tvorbu spermií.

Ak máte podozrenie na neplodnosť, kľúčovým vyšetrením je spermiogram. Ide o kompletné laboratórne vyšetrenie ejakulátu (semena), kedy sa zistí prítomnosť spermií a ich kvalita. Práve výživový doplnok, akým je Fertin môže dopomôcť k zlepšeniu plodnosti a kvalite spermií u muža.

Fertin užívanie a dávkovanie

Zloženie a účinné látky

Prírodné extrakty a látky, ktoré obsahuje Fertin sú určené na to, aby podporili libido muža. Podporenie plodnosti a zvýšenie kvality spermií zabezpečujú aminokyseliny (L-karnitín, L-arginín) a extrakty z liečivých rastlín (šafran saity, ženšen, kozinec blanitý – astragalus). Samozrejme, pre organizmus a kvalitnú funkciu pohlavného orgánu sú potrebné aj vitamíny (vitamín E, zinok, žlezo, koenzým Q10).

 • L-arginín – aminokyselina, ktorá je v tele dôležitým prvkom pri tvorbe oxidu dusnatého. Práve oxid dusnatý a jeho tvorba zabezpečuje erekciu mužského penisu a jeho lepšie prekrvenie. Oxid dusnatý priaznivo vplýva na zlepšenie pohyblivosti spermií.
 • L-karnitín – táto aminokyselina sa podieľa na metabolickom spracovávaní tukov v tele a tvorbe energie. Opäť jeho hladina vplýva priaznivo na celkový počet spermií, ako i ich pohyblivosť. Fertin ho obsahuje v podobe propionyl-L-karnitín, acetyl-Lkarnitín a samotná látka L-karnitín.
 • Ženšen – je známym zázrakom ázijskej ľudovej medicíny. Dnes už o jeho priaznivých účinkoch vie celý svet. Už v tradičnej čínskej medicíne sa hovorilo o jeho priaznivom vplyve na potenciu muža. Pomáha aj k lepšiemu krvnému obehu, ktorý je pri pohlavnom styku takisto dôležitý a rovnako bojuje aj proti únave.
 • Šafran siaty – predovšetkým sa aplikuje v podobe čajov a známe sú jeho účinky na psychický stav človeka (antidepresívne účinky). Pre muža je podstatné, že šafran vplýva na zdravie spermií a ich koncentráciu v ejakuláte. A navyše, šafran zvyšuje sexuálny apetít.
 • Kozinec blanitý – alebo Astralagus je známou rastlinou predovšetkým v ázijskej medicíne, podobne ako ženšen. Je silným antioxidantom a chráni organizmus pred škodlivými látkami. Zvyšuje pohyblivosť spermií a prispieva k podpore plodnosti u mužov.
 • Zinok – ide o pre telo veľmi dôležitý minerál, ktorý v prípade problémov s neplodnosťou prispieva k zvýšeniu životaschopnosti spermií a k nárastu ich počtu v semene. Prísun zinku v potrave je preto veľmi dôležitý. Priaznivo vplýva i na hladinu testosterónu a chráni bunky pred zápalmi.
 • Vitamín E – vitamín rozpustný v tukoch je veľmi dobre známy pre zdravie našej pokožky, no okrem toho je to významný antioxidant, ktorý zlepšuje krvný obeh, podporuje lepšiu zrážanlivosť krvi, zvyšuje vitalitu a imunitu. Má významný vplyv pri erekcii a potencii.
 • Koenzým Q10 – je taktiež v tukoch rozpustná látka, ktorá v našom metabolizme zabezpečuje výrobu energie a ich prenos do vnútorných orgánov nášho tela. Optimálna hladina koenzýmu Q10 vedie k optimálnemu množstvu spermií v ejakuláte a aj k zlepšeniu ich pohyblivosti.
 • Glutation – látka, ktorú Fertin obsahuje je zložená z troch aminokyselín (cysteín, glycín, glutamín). Takisto je antioxidantom a je súčasťou prostredia bunkovej cytoplazmy, čo znamená, že všetky bunky v tele fungujú vďaka tejto látke. Rovnako tak od nich závisí i produkcia mužských genitálnych buniek – spermií.

Problémy s plodnosťou - Fertin

Účinky prípravku Fertin

 • Podpora plodnosti.
 • Zvýšenie kvality spermií (množstvo spermií, rýchlosť spermií).
 • Vitálnosť a zvýšenie libida.
 • Udržiavanie optimálnej hladiny testosterónu.
 • Zlepšenie krvného obehu.

Hlavné výhody a nevýhody

Fertin je na trhu pomerne novinkou, ktorá mužom prináša možnosť, ako sa zbaviť problémov s neplodnosťou. Obsahuje prírodné látky, ktoré telu nijak neškodia, priaznivo vplývajú na hladinu testosterónu a zvyšujú sexuálny apetít.

Výhody

 • Priaznivá cena
 • Overený výrobca
 • Registrovaný a schválený výživový doplnok ÚVZ SR
 • Prírodné zložky
 • Žiadne vedľajšie účinky
 • Jednoduché užívanie v podobe tabliet
 • Aktívne látky, ktoré priaznivo vplývajú na kvalitu spermií

Nevýhody

 • Novinka na trhu (málo skúseností)
 • Účinnosť až po 3-4 mesiacoch
 • Individuálna účinnosť

Fertin recenzia

Dávkovanie

Odporúčaná dávka sú dve tablety denne. Dávkovanie si môžete rozdeliť počas dňa. Jedna tableta ráno druhá na obed alebo večer. Prípadne môžete kapsuly užiť naraz. Ideálne je však tablety užívať vždy v približne stanovenom intervale. Nezabudnite kapsuly zapiť dostatočným množstvom vody. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dávku. Prvé priaznivé účinky sa môžu dostaviť po 3-4 mesiacoch užívania.

Fertin - liek na plodnosť

Cena

Fertin je cenovo veľmi dostupným doplnkom výživy, ktorý je určený pre mužov, ktorí majú problémy s neplodnosťou, a teda kvalitou spermií. Fertin pomáha s podporou plodnosti u mužov. Liek kúpite bez lekárskeho predpisu vo vybraných lekárňach alebo v obchodoch so zdravou výživou. Prípadne ho môžete zakúpiť online.

Samotné balenie obsahuje 60 tabliet. Jedno balenie vám teda vystačí na jeden mesiac. Balenie Fertinu so 60 tabletami vás vyjde na približne 16 €. Keďže odporúčaná doba užívania sú tri až štyri mesiace, za 3 balenia Fertinu aj so zľavou zaplatíte približne 42 eur.

objednať s 30% zľavou

Možné vedľajšie účinky

Fertin je prípravkom, ktorý sa môže pýšiť prírodným zložením, a preto sa nemusíte obávať žiadnych akútnych vedľajších účinkov. Pozor si dávajte iba v prípade, že ste na niektorú z látok alergickí. V takom prípade sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Tablety skladujte v suchu pri teplote do 25 °C.

Určený je pre všetkých mužov, ktorí sú starší ako 18 rokov. Nie je vhodný pre ženy a deti.

Záver

Fertin má všetky predispozície a predovšetkým obsahuje účinné látky, vďaka ktorým reálne pomáha k zlepšeniu mužskej plodnosti. Účinné látky ako aminokyseliny a vitamíny, ktoré muž musí prijímať sú obohatené o prírodné zložky. Spojenie týchto faktorov zabezpečuje vysokú koncentráciu účinných látok, ktoré samy osebe majú priaznivý vplyv na potenciu muža.

Okrem toho ide o doplnok, ktorý má priaznivú cenu a možno ho kúpiť bez lekárskeho predpisu. Vyskúšaním tohto preparátu muž nič nestratí.

Komplexný výživový doplnok Fertin na podporu plodnosti

Alternatívne produktyPublikované dňa: 29.03.2019
Hodnotenie článku:
(89.2%)

Autor článku

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného...


Pridať komentár

V tejto kategórií nájdete aj:

Prostalex Advance na prostatu (recenzia) – referencie, skúsenosti, cenaProstalex Advance na prostatu (recenzia) – referencie, skúsenosti, cena

Vhodným doplnkom pre udržanie zdravej prostaty môže byť Prostalex Advance, ktorí sa stal každodennou súčasťou mnohých mužov. Nečakajte na 50-tku a problémy s prostatou, začnite s...

Maca Advance tablety – recenzia, skúsenosti, účinky, cenaMaca Advance tablety – recenzia, skúsenosti, účinky, cena

Problémy s hormónmi a erektilnou dysfunkciou môžu zaskočiť každého chlapa. Pomôcť môže napríklad aj Maca, ktorá sa nachádza aj v obľúbenom produkte Advance Maca, o ktorom si môžete...

EREXAN Kontrol – recenzia, skúsenosti, účinky, dávkovanie a cenyEREXAN Kontrol – recenzia, skúsenosti, účinky, dávkovanie a ceny

Nech robíte čokoľvek, vždy sa to skončí skôr "vďaka" predčasnej ejakulácii a dosiahnutiu orgazmu, nemá z toho dobrý pocit nielen vaša partnerka, ale ani vy sami. Skúste Erexan Kontrol.